פתרון בעיות יצירתי – תדרים לאימון גלי מוח להאזנה

מרגישים שאתם טובעים תחת העומס והבעיות שלכם? לא מצליחים להתרכז, או לא מצליחים לחשוב על פתרונות יצירתיים כיצד לצאת מהמצב שלכם?

אתם מוזמנים לנסות להאזין לאימון גלי מוח, שיעזור לכם לצאת מהתקיעות.
התדרים שתשמעו ברקע של הרצועות, יעבירו את המוח שלכם לפוקוס מרוכז לצורך מציאת פתרון יצירתי לכול בעיה.

2 רצועות שמע בנות 30 דקות: הראשונה עם מוזיקת ניו איג’ מדיטטיבית והשניה עם קולות גשם בעין הסערה. שתי הרצועות מלוות בתדרים בינוראלים מיוחדים, בגלי מוח אלפא ותטא, שיעזורו למוח שלכם לפתוח צוהר, לאותו מקום של אינטואיציה, שאחראי על היצירתיות ו”חושב מחוץ לקופסה”. על מנת שתוכלו להגיע לפתרון המוצלח ביותר, בקלות ובמהירות.

1 רצועת שמע של תדר 741 הרץ מסולם הסולפיג’יו – תדר נקי שנועד לעודד יצירתיות ופתרון בעיות. תדר מנקה, מקל על יכולת הביטוי ועל פתרון בעיות. מציף פתרונות לבעיות ומנקה את התאים מרעלים ומקרינה אלקטרומגנטית. מעודד אכילה בריאה יותר וחיים פשוטים וקשור להבעה עצמית . (קשור לצ’אקרת הגרון).

האזינו לדוגמה למוזיקה עם תדר לפתרון בעיות יצירתי:
תדר לפיתרון בעיות יצירתי

האזינו לדוגמה מהמוזיקה עם תדר סולפג’יו – 741 :
תדר סולפג’יו – 741 עם מוזיקה

איך מאזינים?

בזמן ההאזנה לתדרים הבינוראלים מומלץ לשבת בשקט ולתרגל מדיטציה:
תראו את הדילמה או הבעיה שעומדת מולכם, ובקשו מהאני הפנימי או מהאינטואיציה שלכם, להביא את הפיתרון המוצלח ביותר עבורכם, בקלות ובמהירות. אם הפיתרון לא עולה מיד, הוא יגיע תוך זמן מה או אפילו תוך כמה ימים. המשיכו לחפש רמזים בסביבה גם לאחר התרגול, ותהיו ערניים לכל תשובה שעולה בכם, גם אם היא לא נראית לכם סבירה או הגיונית בתחילה.
כדי להפיק את המיטב מהטון הבינוראלי רצוי להאזין באוזניות או פשוט למקם את הרמקולים משני צידי הראש. הכי מומלץ להאזין לרצועות עם אוזניות גדולות שמכסות את כל האוזן, גם בגלל האיכות וגם כי זה חוסם לרוב רעשים מבחוץ.
לתשומת לבכם: אין להאזין למוזיקה בינורלית עם אוזניות במקרים הבאים:
אם אתם סובלים מאפילפסיה או סוגי התקפים דומים, אם יש לכם הפרעה נפשית ידועה, אם אתן בהריון, אם יש לכם קוצב לב, אם יש לכם רגישות גבוהה לאור, אם אתם תחת השפעת תרופות או סמים, 30 דקות לפני שמפעילים ציוד כבד או רכב, 30 דקות לפני ביצוע פעולה שבה אתם יכולים לסכן עצמכם או אחרים. אם בחרתם להאזין לקלטת, אתם עושים זאת על אחריותכם.
תוכלו לקרוא עוד על מוזיקה בינוראלית (מוזיקה לגלי מוח) כאן.

בזמן ההאזנה לרצועה עם התדר 741:
שבו או שיכבו בנוחות. קחו כמה נשימות עמוקות ותרגעו. תתרכזו בצ’אקרת הגרון במרכז הצוואר, ודמיינו ספירלה מסתובבת של אור שיוצאת מהצ’אקרה והולכת וגדלה אל מחוץ לגוף. דמיינו איך אנרגיה שלילית עוזבת את הגוף דרך הצ’אקרה ואת הצ’אקרה חוזרת לתדר המקורי שלה ולצבע המקורי שלה – כחול. המשיכו לנשום וחושו איך הספירלה הכחולה פותחת את הגרון שלכם ומנקה חסימות. חישבו על בעייה שמטרידה אתכם, ובקשו לקבל פיתרון. תרגישו את כול התאים שלכם רוטטים במהירות הולכת וגדלה ומתנקים מרעלים וקרינה ותראו את כול הרעלים עוזבים את הגוף עם כול נשימה ומותירים אותו נקי ובריא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן