פתרון בעיות יצירתי – טון בינוראלי

פוסט פתרון בעיות יצירתי - טון בינוראלי

פתרון בעיות יצירתי, טון בינוראלי עם מוזיקה מרגיעה ומדיטטיבית ותדרים שיעבירו את המוח שלכם לפוקוס מרוכז לצורך מציאת פתרון יצירתי לבעייה.

מרגישים שאתם טובעים תחת העומס והבעיות שלכם? לא מצליחים להתרכז, או לא מצליחים לחשוב על פתרונות יצירתיים כיצד לצאת מהמצב שלכם? 30 דקות של מוזיקת ניו איג' מדיטטיבית להורדה, בליווי טון בינוראלי מיוחד בגלי מוח אלפא ותטא, שיעזור למוח שלכם לפתוח צוהר, לאותו מקום של אינטואיציה, שאחראי על היצירתיות ו"חושב מחוץ לקופסה", על מנת שתוכלו להגיע לפתרון המוצלח ביותר, בקלות ובמהירות.

האזינו לדוגמה למוזיקה עם תדר לפתרון בעיות יצירתי:  תדר לפיתרון בעיות יצירתי

איך משתמשים ברצועה?

בזמן ההאזנה לרצועה, מומלץ לשבת בשקט ולתרגל מדיטציה.
תראו את הדילמה או הבעיה שעומדת מולכם,  ובקשו מהאני הפנימי או מהאינטואיציה שלכם, להביא את הפיתרון המוצלח ביותר עבורכם, בקלות ובמהירות. אם הפיתרון לא עולה מיד, הוא יגיע תוך זמן מה או אפילו תוך כמה ימים. המשיכו לחפש רמזים בסביבה גם לאחר התרגול, ותהיו ערניים לכל תשובה שעולה בכם, גם אם היא לא נראית לכם סבירה או הגיונית בתחילה.

לתשומת לבכם:
כדי להפיק את המיטב מהטון הבינוראלי רצוי להאזין באוזניות או פשוט למקם את הרמקולים משני צידי הראש. הכי מומלץ להאזין לרצועות עם אוזניות גדולות שמכסות את כל האוזן, גם בגלל האיכות וגם כי זה חוסם לרוב רעשים מבחוץ.

אין להאזין למוזיקת BWE (מוזיקה בינורלית נחשבת – Brain wave entrainment) עם אוזניות במקרים הבאים:

אם אתם סובלים מאפילפסיה או סוגי התקפים דומים, אם יש לכם הפרעה נפשית ידועה, אם אתן בהריון, אם יש לכם קוצב לב, אם יש לכם רגישות גבוהה לאור, אם אתם תחת השפעת תרופות או סמים, 30 דקות לפני שמפעילים ציוד כבד או רכב, 30 דקות לפני ביצוע פעולה שבה אתם יכולים לסכן עצמכם או אחרים. אם בחרתם להאזין לקלטת, אתם עושים זאת על אחריותכם. תוכלו לקרוא עוד על מוזיקה בינוראלית (מוזיקה לגלי מוח) כאן.

המוזיקה ברצועה:New age1 OverLap New age2+30m -Binural Creative Problem Solver

רינת ידלין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *