כיצד נתגבר על חסמים להצלחה והגשמה דרך שיכתוב גילגולים – בעזרת מדיטציה בדמיון מודרך

אם אתם חוזרים ונתקלים במחסומים בדרך להגשמת חלומותיכם, או שאולי יש לכם תחושה של תקיעות ממושכת בתחום או תחומים מסוימים בחייכם, כניראה שישנם חסמים שאינכם מודעים להם, שיושבים עמוק בתת המודע שלכם, ומכתיבים את מה שקורה בחייכם.

מאחר ורוב החסמים שלנו נוצרים עוד בילדות ואין לנו אפשרות לזהות אותם, הדרך המומלצת לטפל בהם, היא בעזרת מסע מודרך בדמיון. המסע שנערוך, הוא מסע לגלגולים קודמים, ליקומים וממדים מקבילים, והוא נועד ליצור חיבור בין המודע לתת המודע, ולהביא את התשובות הן מבפנים מ”האני הגבוה” והן מה”בריאה” או מהרשת היקומית של התודעה הקולקטיבית.

גם אם אינכם מאמינים בקונספט של גלגולים קודמים, מימדים או יקומים מקבילים – זה לא משנה לצורך ביצוע התרגיל, ולא יפחית מהאפקטיביות שלו. מה שחשוב הוא המשמעות שתת המודע שלכם מייחס לאירועים שונים, וכיצד זה יעזור לכם לשפר את חייכם כיום. סימכו על תת המודע שלכם, שהוא מבין את כוונתכם, ויעלה בפניכם תמונות סמלים ודימויים שהכי נכונים עבורכם – לצורך ביצוע תיקון ושחרור. היתרון בעבודה מסוג זה, הוא שתוכלו להיכנס אל החוויות, התמונות וההתרחשויות שעולות בדמיונכם, ולשנות אותן או לשכתב אותן כך שיתאימו למה שאתם מבקשים, למי שאתם היום, ומי שאתם בוחרים להיות.

האזינו ל- 8.5 הדקות הראשונות של המדיטציה לפתיחת חסמים להגשמה (ללא תדרים):

במדיטציה הזו, ניתן לתת המודע להעלות סיטואציה שקשורה לתפיסתו לחסם משמעותי שאתם חווים.
המטרה היא להתבונן במה שעולה, להבין את ההקשר, ולשכתב את הסיטואציה כך שתתאים לצרכים שלכם היום. כל סיטואציה שתעלה, תהיה הנכונה ביותר עבורכם באותו הרגע, ולמעשה בכל פעם שתבצעו את המדיטציה, היא תיקח אתכם למקום אחר. זה יכול להיות גילגול קודם, מימד מקביל, יקום מקביל, על כוכב אחר או כישות אחרת (חיה,חייזר…). זה יכול גם להתרחש במה שנראה לכם כמו העתיד, אך עדיין, זה תמיד יהיה מה שהכי מדוייק עבורכם, לצורך פתיחה ושיחרור של החסמים שעוצרים אתכם.
אז לפני שתבצעו את התרגיל, הצטיידו במחברת ובכלי כתיבה כך שתוכלו לתעד את התובנות שלכם ולקבע את השינוי בתוככם.

שימו לב! התרגיל הזה יכול להעלות גם סיטואציות שלא יהיו מובנות לכם או שלא יהיה לכם נעים לצפות בהן.
סמכו על כך שתת המודע שלכם חכם, ולא יעלה דבר שאינכם יכולים להתמודד עמו, אלא לצורך מילוי הכוונה שלכם שהיא הסרת חסמים. הקפידו לעקוב אחר ההנחיות ולשמור על עמדת הצופה המתבונן מהצד, והסכימו לחוות את הרגשות שעולים בכם בלי שיפוט, גם אם זה לא נעים. זו הדרך של המוח לעבד את החסם שעוצר אתכם, ולשחרר אותו. זיכרו שבסוף התרגיל, תקבלו הזדמנות לשכתב ולהפוך את הסיטואציה על פיה בדמיון, וליצור אותה מחדש, בדרך שתתמוך בחלומות והשאיפות שלכם.

המדיטציה הינה באורך 23.4 דק’, מלווה במוזיקה נעימה, ותקבלו אותה ב-2 וריאציות:

הקלטת הראשונה – המדיטציה משולבת עם מוזיקה ונעימה.
הקלטת השניה – המדיטציה משולבת עם המוזיקה ועם תדרים בינוראלים ואיזוכרונים לשחזור חיים קודמים. (שימו לב שאין להאזין לאימון גלי מוח מעל שעה ביום).

תדרים בינוראלים ואיזוכרונים לאימון לגלי מוח: הם תדרי סאונד, שהונדסו במיוחד למטרות שונות – כמו על מנת להעביר את המוח שלכם למצב רצוי. לדוגמה: גלי אלפא במוח משקפים מצב של הרפיה ובהירות, גלי תטא משקפים מצב של קליטה מורחבת ועוד. בזמן ההאזנה לתדרים, המוח שלכם מוריד את קצב הפעילות שלו ונפתח לשינויים. ההצהרות הסאבלימינליות בשילוב אימון גלי מוח, מפעילות את הכוח האין סופי של תת המודע, כשגלי המוח יורדים למצב קליטה אופטימלי – כפי שהיה כשהיינו ילדים, ותת המודע קולט את המסרים המעצימים בלי שאלות. קראו עוד על תדרים לאימון גלי מוח.

בנוסף – אין להאזין למוזיקה בינוראלית עם אוזניות במקרים הבאים: אם אתם סובלים מאפילפסיה או סוגי התקפים דומים, אם יש לכם הפרעה נפשית ידועה, אם אתן בהריון, אם יש לכם קוצב לב, אם יש לכם רגישות גבוהה לאור, אם אתם תחת השפעת תרופות או סמים, 30 דקות לפני שמפעילים ציוד כבד או רכב, 30 דקות לפני ביצוע פעולה שבה אתם יכולים לסכן עצמכם או אחרים. אם בחרתם להאזין לקלטת, אתם עושים זאת על אחריותכם.

קראו עוד על תדרים לאימון גלי מוח

2 תגובות על “פתיחת חסמים להגשמה בעזרת שכתוב גלגולים

  1. אסתר אומר:

    בוקר טוב רינת .אני מודה לך על כל מה שאת מעניקה.
    יש לך קול נעים ורגיע תבורכי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן