זריקת מרץ לבוקר, או לכל שלב שבו אתם חשים נטולי כוחות ואנרגיה.

קשה לקום בבוקר? לא מצליחים לגרור עצמכם מהמיטה? אם אתם רוצים להפוך את היום שלכם ליום מלא אנרגיה ומרץ? 30 דקות של טונים מיוחדים לאימון גלי מוח – יעשו את העבודה! אז לפני שאתם יוצאים מהמיטה, קחו לפחות 15 דקות של שקט, שימו אוזניות, נקו את הראש ממחשבות ותנו למוזיקה לסחוף אתכם.

תוכלו לבחור בין שתי רצועות:

1) מוזיקה מדיטטיבית עם טון בינוראלי שיתן לכם בוסט של אנרגיה בבוקר או במהלך היום (יש להאזין עם אוזניות).

2) מוזיקה אתנית עם טון איזוכרוני שיתן לכם בוסט של אנרגיה לבוקר או במהלך היום (אין צורך באזניות).

כדי להפיק את המיטב מהטון הבינוראלי רצוי להאזין באזניות או פשוט למקם את הרמקולים משני צידי הראש. הכי מומלץ להאזין לרצועות עם אזניות גדולות שמכסות את כל האוזן, גם בגלל האיכות וגם כי זה חוסם לרוב רעשים מבחוץ.

שימו לב: אין להאזין לקלטת במידה ואתם נוהגים או עושים פעילות שיכולה לסכן אתכם. האימון לא מיועד להחליף את הרופא או התרופות שהנכם נוטלים ואם אתם תחת השגחת רופא, יש להתייעץ עמו לפני ההאזנה.

כמו בכול עבודה אנרגטית – מומלץ לשתות הרבה מים לפני ואחרי ההאזנה, שכן המוח שורף הרבה אנרגיה וזקוק למים כדי להפעיל את המעגלים החשמליים. מים הם מוליך חשמלי בגוף וככול שתהיו פחות “מיובשים” כך תשפיעו לטובה על תוצאות הטיפול.

אין להאזין למוזיקה בינוראלית עם אזניות במקרים הבאים: אם אתם סובלים מאפילפסיה או סוגי התקפים דומים, אם יש לכם הפרעה נפשית ידועה, אם אתן בהריון, אם יש לכם קוצב לב, אם יש לכם רגישות גבוהה לאור, אם אתם תחת השפעת תרופות או סמים, 30 דקות לפני שמפעילים ציוד כבד או רכב, 30 דקות לפני ביצוע פעולה שבה אתם יכולים לסכן עצמכם או אחרים. זה חשוב משום שהטכנולוגיה עדיין נמצאת במחקר.
תוכלו לקרוא עוד על מוזיקה בינוראלית (מוזיקה לגלי מוח) כאן.

המוזיקה ברצועה הבינוראלית: Exploration Soundscape OverLap Whole New World Soundscape +My Ocean Night 3D+ Binural Morning Boost

המוזיקה ברצועה האיזוכרונית: Living Voyage- by Kevin MacLeod+ Iso tone 14Hz

האזנה לדוגמה: זריקת מרץ לבוקר עם תדרים בינוראלים: זריקת מרץ לבוקר עם טון בינוראלי

האזנה לדוגמה: זריקת מרץ לבוקר עם תדרים איזוכרונים: זריקת מרץ לבוקר עם טון איזוכרוני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן