שיחרור מהעבר: איך להשאיר את העבר בעבר – מסרים תת הכרתיים

גם אם סיפור חיינו נשמע עגום, זהו בסך הכול עוד סיפור שאנו מספרים לעצמנו. רונדה בירן "הסוד"

במציאות המאתגרת בה אנו חיים בעולם המודרני, חשוב שנבין שאנו היחידים שיכולים להוסיף את המשמעות לכל מקרה שקרה לנו, ובכך לתת לעבר להשפיע על מי שאנו ועל איך אנו מתנהלים כיום. זו המשמעות האמיתית של הבחירה החופשית שהוענקה לנו מלידה. הבחירה לספר לעצמנו סיפור חדש, הסיפור שאנו בוחרים ולא זה שבחר בנו.

אם נבחר להתעמק בשאלה "למה ואיך זה קרה דווקא לי"? זו שאלה סגורה שתביא אותנו למבוי סתום. העבר כבר התרחש ואין לנו דרך לשנות אותו. עצם החיטוט רק מותיר אותנו בעבר ונותן לו כוח להשפיע גם על עתידנו. רק אם נלמד לנקות את הדרמה ולהשאיר את העבר בעבר נוכל ליצור מציאות חדשה. הדרך הטובה לעשות זאת היא לחזור ולשאול את עצמנו האם המשמעות שהוספנו לכול סיפור, תוקעת אותנו או מעצימה אותנו? האם אנו בחרנו בה או שהיא בחרה בנו?

אך הדרך הקלה ביותר, היא פשוט
"להשרות" את המוח שלנו יום ולילה עם מסרים מעצימים שיעזרו לו לשחרר ולהרפות מכל אותן תבניות חשיבה אוטומטיות, ויתכנתו אותו להסתכל קדימה בביטחה. לצורך כך אנו משתמשים במסרים סאבלימינלים או תת הכרתיים, המוקלטים בטכניקה שהאוזן אינה שומעת, ועוקפים את המוח המודע- כדי להשתקע וליצור שינוי תת מודע עמוק.

מה כוללת החבילה לשחרור העבר?

החבילה כוללת את חבילת המסרים הסאבלימינלים עם 3 גרסאות של פסקול:
* מוזיקה.
*רחש גלי ים מרגיע.
* מוזיקה עם תדר 396 (מסולם הסולפג'יו)) שהוא תדר שמיועד לשחרר פחדים ואשמות.
* וכן את המדיטציה לשחרור זיכרונות כואבים על ציר הזמן.

האזינו ל-10 הדקות הראשונות מתוך המדיטציה לשחרור זיכרונות כואבים (ללא תדרים):שחרור זיכרונות כואבים

להשאיר את העבר בעבר ולהבין שאין לו שום דרך לגעת בנו היא הבחירה האינטליגנטית אבל היא לא תמיד קלה.

הקלטות הסאבלימינליות מכילות סדרת מסרים תת הכרתיים שמיועדים להתיישב בתוך מוחנו ולסייע לנו לבנות סיפור חדש. עצם העובדה שאנו מבינים שהתמקדות בעבר תוקעת אותנו היא הצעד הראשון לשינוי, אבל תכנות מוחי מחודש של הרגלי חשיבה שנצרבו בתוכנו משך חיים שלמים, והטמעה של הרגלים בריאים יותר במקומם – לוקחים קצת יותר זמן אך בהחלט אפשריים בעזרת חזרתיות.

האזיני למסרים הגלויים לשחרור מהעבר לנשים:
מסרים גלויים לשיחרור העבר לנשים

האזן למסרים הגלויים לשחרור מהעבר לגברים:
מסרים גלויים לשיחרור העבר לגברים

ההמלצה היא להקשיב לקלטות הסאבלימינליות בלופ (לולאה) כמה שיותר במהלך היום והלילה, במשך 30 עד 90 יום, שזה הזמן הנדרש כדי להטביע הרגל חשיבה חדש.
מאחר והמסרים מוקלטים בתדר שאינו נשמע על ידי האוזן האנושית, הם יעקפו את המוח המודע שיכול להעלות התנגדויות, ויתיישבו בתת המודע שלכם כדי להקנות לכם הרגלי חשיבה חדשים.

האזינו לדוגמת המוזיקה בקלטת לשחרור העבר:
מסרים לשחרור העבר עם מוזיקה

האזינו למוזיקה עם תדר 396 לשחרור אשמות ופחדים:
מסרים לשחרור העבר עם מוזיקה ותדר 396

איך להפיק את המיטב מהמסרים הסאבלימינלים לשחרור העבר?

1) קחו החלטה וקבעו את כוונתכם. לפני שאתם מתחילים לעבוד עם המסרים, חשוב מאוד שתקבעו את כוונתכם בצורה ברורה. תת המודע שלנו הוא צייתן ויפעל איך שננחה אותו, אך הוא זקוק לכיוון מדויק – כמו תכנת ניווט או גי.פי.אס פנימי. תהיו ברורים במטרות שאתם רוצים להשיג – גם אם המטרה היא שינוי בהרגשה שלכם.

2) תרגלו הקשבה פסיבית – הקשיבו לקלטות כל יום, כול היום והלילה, לפחות במהלך 30 הימים הראשונים, או במקרים שאין שינוי – משך 90 ימים. לאחר מכן תוכלו להקשיב מידי פעם כשתחושו בצורך. הניחו לקלטות להתנגן ברקע כשאתם בבית, עובדים, מבשלים מתאמנים או צופים בטלוויזיה. חזרתיות היא המפתח והמוח שלכם יקלוט את הסוגסטיות גם אם אינכם מודעים להן.

3) תרגלו הקשבה אקטיבית פעם ביום. שבו או שיכבו בנוחות, תרגיעו את הגוף ואת המחשבות ותאזינו לקלטת בקשב לפחות פעם אחת ביום, משך 20 דקות. בזמן ההאזנה, אתם יכולים לעשות שני דברים:
** לתרגל מדיטציה שקטה בהרפיה – ללא מחשבות.
** ויזואליזציה: נסו לדמיין מה תהייה תחושתכם, כאשר תשיגו את המטרה שלשמה התחלתם להאזין. איך זה מרגיש לשחרר את העבר כאילו לא היה כלל, ולחיות בהווה. חדדו את התחושות הללו, השתעשעו איתן בדמיון ונסו לשהות כמה שיותר זמן בתוך האנרגיה הזו, במהלך ההקשבה.
אם אחת מהרצועות שרכשתם כוללת תדרים לאימון גלי מוח- מומלץ לתרגל את ההקשבה האקטיבית עם התדרים, כדי להעצים את ההשפעה.

4) האזינו בזמן שינה – הרבה אנשים שמחים להירדם עם צלילי מוזיקה רגועים או צלילים מהטבע, ומשתמשים בקלטות המסרים הסאבלימינלים בזמן השינה. האזנה תוך שינה היא אפקטיבית במיוחד כי האינפורמציה עוברת ללא הפרעה לתת המודע, ואתם מרוויחים 8 שעות של עבודה עצמית.

5) שימרו על מיקוד – גם אם יש לכם נושאים רבים שאתם מעוניינים לטפל בהם ואינכם יודעים איפה להתחיל, התחילו תמיד בנושא אחד, רצוי זה שחשוב לכם ביותר. הרעיון הוא להתמקד בכל תקופה בנושא ייחודי, כי הפוקוס שלנו חיוני ביצירת המציאות ובבניית תבניות החשיבה החדשות.

6) היו ערניים לשינויים ותחגגו כל שינוי – השינויים שנוצרים בעזרת המסרים הסאבלימינלים הם מעודנים ובאים מבפנים, לכן יתכן שבתחילה אפילו לא תשימו לב שמשהו השתנה. פעמים רבות אנשים אחרים בסביבה שלכם, הם אלו שישקפו לכם שהשתנתם; אז שימו לב במיוחד למחמאות ולפידבקים שאתם מקבלים מהסביבה וכשהבחנתם בשינוי, תדאגו לציין זאת, להתגאות בעצמכם ואף "לחגוג" כל שינוי – ובכך לעזור להטמיע אותו.

תגובה אחת על הפוסט “שיחרור מהעבר: איך להשאיר את העבר בעבר ולא לתת לו לגעת בנו

  1. דוד אומר:

    היי רינת
    אני מתרגל את חבילת ההשלמה עם העבר כמעט חודש.
    שמתי לב שאני מתחיל להשלים עם העבר ולתעל את הכוחות להתמודד בכאן ועכשיו עם הקשיים.
    זו הפעם הראשונה שבזכות המסרים שלך שאני מצליח וניסיתי הרבה שיטות, לכן ישר כוח וכל הכבוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

WhatsApp chat