איך למשוך את בן או בת הזוג המתאימים לנו ביותר, כדי ליצור יחד זוגיות נפלאה, הדדית ויציבה

מחפשים הצלחה במציאת זוגיות ואהבה בחיים, באתרי הכרויות, בליינד דייטים ושידוכים? הגעתם למקום הנכון. כשאתם משתוקקים לזוגיות והיא לא מגיעה, זה אומר שיש פער בין מה שאתם טוענים שאתם רוצים – לבין החסימות הפנימיות, ורמת המוכנות שלכם להכיל זוגיות בחייכם. הדרך היחידה לסגור את הפער הזה, היא לאתר את מה שחוסם אתכם בדרך, ולשחרר אותו.
אחת הדרכים הטובות ביותר לפנות מקומות תפוסים וחסומים בתוכנו, היא בעזרת הדמיון המודרך. כאשר אנו מתרגלים זימון זוגיות בדמיון מודרך, אנו יכולים לפנות ישירות את תת המודע ולבקש ממנו לשחרר חסימות שונות בדרך לזוגיות, גם כאלו שאיננו מודעים אליהן. בעזרת הכוונה ממוקדת, החלטה נחושה וחזרה יומיומית, נוכל לשכנע את תת המודע, ברצון המודע שלנו לזוגיות, על מנת שיפסיק לעמוד בדרכנו, ויסייע לנו למגנט אותה לחיינו.

חבילת רצועות שמע לזימון זוגיות מאושרת

כשאנו רוצים לזמן זוגיות, רובנו מחפשים משהו מבחוץ שישלים את מה שאנו חשים שחסר לנו. מישהו שיפיג את תחושת הבדידות, או יגאל אותנו מ”שוק הבשר”… שיוריד מעלינו את עול הרווקות, או ימלא תחושת מחסור פנימית… אבל האמת היא שכל הרגשות האלו שאנו רוצים לחוש כבר קיימים בתוכנו. ואנחנו יכולים לחוש אותם כבר עכשיו, אם רק נחליט להתחבר למשאב החשוב ביותר שעומד לרשותנו – הדמיון.

הדמיון שלנו, הוא הכלי המאפשר לנו ליצור יצירות אומנות מופלאות, להמציא המצאות טכנולוגיות פורצות דרך, להתחבר לתודעה גבוהה ולשאוב ממנה מידע ורעיונות ובאופן כללי – ליצור את העולם שלנו – יום ביומו.
הוא בלתי מוגבל, ויכול להגיע לכל מקום, והמדע כבר הוכיח שהמוח אינו מבדיל בין דמיון למציאות, ותופס את מה שאנו חווים בדמיון באותה הצורה בדיוק…

אם נדע איך להשתמש בו לטובתנו, הוא יכול לעזור לנו לשנות את חיינו וליצור את המציאות שאנו רוצים. הדמיון הוא הכלי היחידי שיוצר את המציאות שלנו, ולכן החשיבות שלו היא קריטית כשאנו רוצים לזמן זוגיות. כשאנו מצפים שמישהו אחר יגרום לנו לחוש טוב עם עצמנו זו רק אשליה… כי האמת היא שרק אנחנו יכולים לגרום לעצמינו להרגיש טוב.

מה מכילה החבילה לזימון זוגיות?

רצועת דמיון מודרך לזימון זוגיות (40 דק’) בארבע גרסאות ששתיים מהן מלוות בתדרים לאימון גלי מוח + חבילה סאבלימינלית למשיכת זוגיות מתאימה. סך הכול 9 רצועות שמע להורדה והאזנה.

דמיון מודרך לזימון זוגיות ב4 גרסאות:

 1. דמיון מודרך לזימון זוגיות עם מוזיקה נעימה.
 2. אותה הרצועה עם מוזיקה נעימה ותדר גלי מוח איזוכרוני – לאחדות (Alignment).
 3. אותה הרצועה עם מוזיקה שמיימית.
 4. אותה הרצועה עם מוזיקה שמיימית ותדר איזוכרוני שיביא את המוח שלכם לגלי תטא.

הנחיות האזנה לדמיון המודרך:

מצאו מקום שקט בו תוכלו לשבת או לשכב ללא הפרעה.
עצמו עיניים, קחו כמה נשימות ותרגעו.
שימו את הקובץ להאזנה ברקע, ועקבו אחרי התסריט המופלא בדמיון מודרך.
אזניות אינן נדרשות, גם ברצועות המשלבות תדרים משום שמדובר בתדרים איזוכרוניים. עם זאת, השימוש בהן יבטיח לכם חוויה מעצימה יותר. כל אזניות יהיו יעילות , גם כאלו שנכנסות לאוזן, וגם כאלו שמכסות אותה.

האזינו לדוגמה מהדמיון המודרך לזימון זוגיות מאושרת (3 דקות)

מדיטציה סאבלימינלית ב-4 גרסאות:

בקלטות הסאבלימינליות תמצאו הצהרות עוצמתיות שיעזרו לתת המודע שלכם לשנות את “הדיבור הפנימי הקבוע” שלכם בנוגע לזוגיות ומערכות יחסים, על מנת שהמוח שלכם ידע לזהות ולמשוך בקלות רבה יותר את הזיווג המוצלח ביותר עבורכם. ברגע שתשחררו את האמונות הישנות והפגיעות בעברכם, הפעולות שלכם יובילו אתכם לעבר הדרכים הטובות למציאה ושימור של זוגיות מאושרת. ההצהרות בדיסקים, יעזרו לכם לפתח ביטחון עצמי ואמונה בכך שמגיעה לכם זוגיות מאושרת ואתם ראויים לה. תוכלו לפתח רגישות גבוהה יותר לרמזים מהסביבה ולמגנט אליכם את בן או בת הזוג המתאימים לכם ביותר.

החבילה מכילה את ההצהרות החיוביות לזימון זוגיות ב- 4 גרסאות, עם כמה סוגים של פסקול, על מנת שתוכלו לגוון את ההאזנה ולבחור בינהן:

 1. הקלטת הראשונה, מלווה במוזיקה ותדר בינוראלי בגלי אלפא ותטא – למשיכת הנשמה התאומה.
 2. הקלטת השניה מלווה במוזיקה נעימה.
 3. הקלטת השלישית מלווה בקולות מפל מים זורמים בטבע.
 4. הקלטת הרביעית מלווה ב”רעש לבן”: רעש קוסמי שממסך את כל שאר רעשי הסביבה, כך שכעבור זמן מה, תפסיקו לשמוע אותו. מיועד במיוחד לפוקוס וריכוז או לשינה.
 5. המסרים הגלויים למשיכת זוגיות עם מוזיקה נעימה.

זימון זוגיות – הנחיות האזנה למדיטציה הסאבלימינלית לזוגיות מאושרת:

בזמן ההקשבה לקלטות הסאבלימינליות (מוחלשות), לא תשמעו את המסרים עצמם שמוקלטים בטכניקה מיוחדת, אלא רק מוזיקה או קולות טבע, אך עם זאת המוח שלכם יקלוט את המסרים ברמה הלא מודעת ויטמיע אותם כתבניות מחשבה חדשות. לצד הקלטות עם המסרים התת הכרתיים תקבלו גם את המסרים עצמם כפי שהוקלטו בגלוי בליווי מוזיקת רקע נעימה.

תוכלו גם להאזין להם כאן:

הקשיבי להצהרות הגלויות למשיכת זוגיות לנשים:
הצהרות גלויות למשיכת זוגיות לנשים

הקשב להצהרות הגלויות למשיכת זוגיות לגברים:
הצהרות גלויות למשיכת זוגיות לגברים

מומלץ להאזין למסרים הגלויים לפחות פעם בשבוע על מנת לחזק את ההטבעה הסמויה, ומניסיוננו, יש גם אנשים שיבחרו להאזין תכופות למסרים הגלויים לצד האזנה למסרים הסמויים. הקפידו להקשיב למסרים הגלויים, רק כשאתם במקום טוב עם עצמכם וללא התנגדויות כדי לחזק את הטיפול.

דוגמאות מוזיקה בקלטות:

הקלטת הראשונה עם תדר בינוראלי למשיכת הנשמה התאומה:
פס קול בקלטת למשיכת זוגיות עם תדר

דוגמה לפס הקול בקלטת השניה- מוזיקה מדיטטיבית:
משיכת זוגיות עם מוזיקה מדיטטיבית

יש לקרוא לפני ההאזנה:

מומלץ להאזין למוזיקה בינוראלית עם אוזניות גדולות שמכסות את כל האוזן, גם בגלל האיכות וגם כי זה חוסם לרוב רעשים מבחוץ.
אין להאזין למוזיקה עם תדר בינורלי (Brain wave entrainment) עם אוזניות במקרים הבאים:
1) אם אתם סובלים מאפילפסיה או סוגי התקפים דומים.
2) אם יש לכם הפרעה נפשית ידועה.
3) אם אתן בהריון.
4) אם יש לכם קוצב לב.
5) אם יש לכם רגישות גבוהה לאור.
6) אם אתם תחת השפעת תרופות או סמים.
7) 30 דקות לפני שמפעילים ציוד כבד או רכב.
8) 30 דקות לפני ביצוע פעולה שבה אתם יכולים לסכן עצמכם או אחרים.
9) מתחת לגיל 17.

איך להפיק את המיטב מהקלטות הסאבלימינליות למשיכת זוגיות

מסרים תת הכרתיים, נועדו לחזק את הכוונה המודעת שלכם, לשנות דפוסי חשיבה ישנים שאינם משרתים אתכם, ולהטביע דפוסים חדשים שיעבדו למענכם. על מנת להפיק את המיטב מההקשבה, עליכם לערב גם את החלק המודע שלכם על מנת שיחזק את ההטבעה בתת מודע.

1) קחו החלטה וקבעו את כוונתכם משיכת זוגיותלפני שאתם מתחילים לעבוד עם המסרים חשוב מאוד שתקבעו את כוונתכם בצורה ברורה. כשאתם רוצים למשוך זוגיות בוגרת יציבה ונכונה עבורכם, חשוב שתגדירו קודם מי הוא אותו בן או בת זוג שאתם מבקשים למשוך. לפני ההאזנה, רישמו לפניכם בפירוט רב ככול הניתן, מיהו בן או בת הזוג שאתם רוצים: מה טווח הגילאים, העיסוק, התכונות והכישורים, תחומי העניין והמראה החיצוני שלו/ה. תארו גם איך נראית מערכת היחסים, מה משותף בינכם, מה אתם אוהבים לעשות יחד, על מה אתם מדברים, מה אתם מרגישים וכד’.

2) תרגלו הקשבה פסיבית – הקשיבו לקלטות ברקע כל יום, כול היום והלילה, לפחות במהלך 30 הימים הראשונים, או במקרים שאין שינוי – משך 90 ימים. לאחר מכן תוכלו להקשיב מידי פעם כשתחושו בצורך. הניחו לקלטות להתנגן ברקע כשאתם בבית, עובדים, מבשלים מתאמנים או צופים בטלוויזיה. חזרתיות היא המפתח והמוח שלכם יקלוט את הסוגסטיות גם אם אינכם מודעים להן.

3) תרגלו הקשבה אקטיבית פעם ביום. שבו או שיכבו בנוחות, תרגיעו את הגוף ואת המחשבות ותאזינו לקלטת בקשב לפחות פעם אחת ביום, משך 20 דקות. מומלץ לתרגל את ההקשבה האקטיבית עם אוזניות, עם הקלטת שמכילה את תדר הנשמה התאומה (בתנאי שמותר לכם להאזין לתדר בינוראלי).
בזמן ההאזנה, אתם יכולים לעשות שני דברים:
** לתרגל מדיטציה שקטה בהרפיה – ללא מחשבות.
** לתרגל ויזואליזציה: נסו לדמיין מה תהייה תחושתכם, כאשר תשיגו את המטרה שלשמה התחלתם להאזין. איך זה מרגיש להיות עם בן/ת הזוג הנכון עבורכם? דמיינו את התחושה, את המגע, הריח והצליל, דמיינו איך זה נראה, מה אתם עושים יחד? איך אתם מרגישים יחד? איך אנשים סביבכם מגיבים? חדדו את התחושות הללו, השתעשעו איתן בדמיון ונסו לשהות כמה שיותר זמן בתוך האנרגיה הזו, במהלך ההקשבה.

4) האזינו לקלטת המסרים הגלויים פעם בשבוע, וכך תשלבו את עבודת המוח המודע עם תת המודע. יתכן שתוך האזנה לקלטות הגלויות, תחושו התנגדות כלפי משפטים מסוימים, לכן מומלץ להאזין להן רק כשאתם מרגישים טוב עם עצמכם, בתחום בו התמקדתם. הסוגסטיות הגלויות יתנו לכם אינדיקציה, שתראה לכם כיצד המסרים הסמויים עובדים, כשעם הזמן תוכלו לחוש כיצד ההתנגדויות שלכם בהאזנה להצהרות הגלויות מתמוססות, וקל לכם יותר לקבל את ההצהרות – גם ברמה מודעת.

5) שימרו על מיקוד גם אם יש לכם נושאים רבים שאתם מעוניינים לטפל בהם ואינכם יודעים איפה להתחיל, התחילו תמיד בנושא אחד, רצוי זה שחשוב לכם ביותר. הרעיון הוא להתמקד בכל תקופה בנושא יחודי, כי הפוקוס שלנו חיוני ביצירת המציאות ובבניית תבניות החשיבה החדשות.

6) האזינו בזמן שינה הרבה אנשים שמחים להירדם עם צלילי מוזיקה רגועים או צלילים מהטבע, ומשתמשים בקלטות המסרים הסאבלימינלים בזמן השינה. האזנה תוך שינה היא אפקטיבית במיוחד כי האינפורמציה עוברת ללא הפרעה לתת המודע, ואתם מרוויחים 8 שעות של עבודה עצמית.

7) היו ערניים לשינויים ותחגגו כל שינוי השינויים שנוצרים בעזרת המסרים הסאבלימינלים הם מעודנים ובאים מבפנים, לכן יתכן שבתחילה אפילו לא תשימו לב שמשהו השתנה. פעמים רבות אנשים אחרים בסביבה שלכם, הם אלו שישקפו לכם שהשתנתם אז שימו לב במיוחד למחמאות ולפידבקים שאתם מקבלים מהסביבה וכשהבחנתם בשינוי, תדאגו לציין זאת, להתגאות בעצמכם ואף “לחגוג” כל שינוי – ובכך לעזור להטמיע אותו.

זימון זוגיות מושלמת – חבילת מדיטציות למציאת אהבה

229

מוכנים למשוך זוגיות מאושרת לחייכם?
האזנה יומיומית לרצועת הדמיון המודרך לזימון זוגיות, ולמדיטציה הסאבלימינלית, תעזור לכם לשנות מהבסיס את דפוסי החשיבה, המשיכה וההתנהגות הקבועים שלכם, כשאתם מחפשים את ה”אחד” או ה”אחת”.

תוכלו לפתח ביטחון עצמי ואמונה בכך שמגיעה לכם זוגיות מאושרת, ואתם ראויים לה. ולהפוך למגנטים עבור בני המין השני! בעזרת התכנות התת הכרתי, תשחררו את מה שחוסם אתכם בדרך לאהבה, ותוכלו לזמן את בן או בת הזוג המושלמים עבורכם, ואף לזהות אותם כאשר יכנסו לחייכם.

קרא עוד

תגובה אחת על הפוסט “כיצד תזמנו זוגיות מאושרת לחייכם

 1. ענת אומר:

  היי רינת,
  רכשתי את התוכנית בקיץ שנה שעברה…
  הייתי כל השנה בקורס למודעות, עם המון השקעה של תכנות תת המודע אבל הרגשתי שאני רוצה משהו יותר תכלס, אז רכשתי את הערכה והתחלתי להקשיב בדיוק לפי הפרוטוקול, למרות שלא לגמרי האמנתי 🙂

  המדיטציות הכניסו את כל התחום הזה לתחושת משחק ושעשוע… מאין: ‘עד כמה רחוק והזוי אני מוכנה ללכת בשביל למצוא בן זוג….’ וברוח השעשוע והקלילות, פניתי לחבר בקטע של בדיחות הדעת ושאלתי אותו אם יש לו מישהו להכיר לי. להפתעתי הוא אמר שכן. בחור שעובד במשרד לידו כבר הרבה זמן, והוא חשב שאולי אנחנו מתאימים… כשראיתי את התמונה שלו, לא רציתי אבל מכיוון שאני כל כך סומכת על החבר אז הסכמתי לנסות… כשנסעתי לפגוש אותו, הרגשתי כאילו אני נוסעת להיפגש עם אח שלי שבא לביקור מחול… לא צבעתי שיער ובאתי עם הבגדים שלבשתי כל היום לעבודה….ככה!!!

  מהרגע הראשון הרגשתי לידו ואתו בטוח מאד ונינוח מאד. ולהפתעתי כמעט כל סעיף מרשימת ה”מה אני רוצה בבן זוג” הוא מקיים…. (רציתי: מושבניק לשעבר (!) , הנדי מן, חכם, מבין, שיסתדר עם הבן שלי, בשלן, מבוסס כלכלית, מעופף, ועוד). פגשתי אותו בדיוק כשסיימתי את 21 ימי המדיטציות ואנחנו כבר 7 חודשים אחרי ומדברים על לעבור לגור ביחד… זו הזוגיות האמתית הראשונה שלי. אני בת 54 . אז תודה אישית…. ענת מ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן