חיזוק הביטחון העצמי לילדים בעזרת מסרים מעצימים ודמיון מודרך להאזנה

179 120

מדמיינים איך יראו החיים של הילד שלכם בגיל ההתבגרות אם יסבול מביטחון עצמי נמוך? אולי אין צורך. אחרי הכל אתם כהורים רוצים את הטוב ביותר בשבילו, ויכולים לדאוג להכין אותו כבר היום – זה תלוי רק בכם. תשמיעו לו ברקע סדרת קלטות מוזיקה נפלאה, כשברקע שלה מוקלטים מסרים מוחלשים לחיזוק הביטחון והערך העצמי, שיפור הלימודים והתשוקה לידע, שיפור חיי החברה, כלים להתמודדות עם טעויות ואתגרים, חיזוק תחושת ההגנה, שמחת החיים ועוד. מיועד לגילאי בית ספר, וכולל רצועת דמיון מודרך לילדים לפני השינה – עם ארבעת מלאכי השרת. (למוצר לילדות)

Tempoary image

רכישה בטוחה!
נסו את המוצרים שלנו, ואם לא תהיו מרוצים אחרי 30 יום תקבלו החזר מלא!


תיאור

חיזוק הביטחון העצמי לילדים: מדיטציה סאבלימינלית המכילה הצהרות חיוביות לכול תחומי החיים של ילדינו. ניתן להאזין לקלטות ולנגן אותן ברקע כדי לחזק את התחומים הללו אצלם.

המדיטציה הסאבלימינלית לביטחון עצמי לילדים מגיעה ב-3 גרסאות: כל אחת מהן מלווה במוזיקה שונה וקולות נפלאים בטבע: קולות פיקניק, מפל מים זורמים או רחש גלי ים. בזמן ההקשבה לקלטות, לא תשמעו את המסרים עצמם אלא רק מוזיקה וקולות טבע, אך המוח של ילדכם יקלוט את המסרים ברמה הלא מודעת ויפנים אותם. יחד עם הקלטות הסאבלימינליות, תקבלו להאזנה גם את קלטת המסרים הגלויים לחיזוק הביטחון לילדים, כך תדעו מה הם המסרים המוקלטים ואף תוכלו להשמיע אותם בגלוי מידי פעם, כדי להעצים את השילוב בין המוח המודע ותת המודע. בנוסף תקבלו גם בונוס: את המדיטציה בדמיון מודרך לפני השינה – ארבעת המלאכים.

המוצר לחיזוק הביטחון העצמי לילדים כולל 5 רצועות שמע להורדה:

1.מסרים סאבלימנאלים לילדים עם מוזיקה וקולות פיקניק בטבע (20 דק' – להאזנה בלולאה).
2. מסרים סאבלימנאלים לילדים עם מוזיקה ומפל מים מפכה ביער (20 דק' – להאזנה בלולאה).
3. מסרים סאבלימנאלים לילדים עם מוזיקה ורחש גלי ים (20 דק' – להאזנה בלולאה).
4. רצועת המסרים הגלויים לביטחון עצמי לילדים.
5. בונוס: דמיון מודרך לילדים לפני השינה – ארבעת המלאכים.

לחצו כאן למידע נוסף ואופן השימוש ברצועות לחיזוק הביטחון לילדים

דוגמאות להאזנה

האזינו להצהרות הגלויות לחיזוק הביטחון לילדים:                             הצהרות גלויות לחיזוק הביטחון לילדים

האזינו לדוגמה מהקלטת לילדים בליווי מוזיקה למדיטציה ורחש גלי ים: ביטחון עצמי לילדים עם מוזיקה  ורחש גלי ים

האזינו לקטע מתוך המדיטציה לילדים לפני השינה: ארבעת המלאכים

מה מכילות קלטות המסרים הסאבלימינלים לילדים?

הקלטות לילדים מכילות הצהרות חיוביות לכול תחומי החיים של ילדינו, וניתן להאזין להן ולשים אותן ברקע כדי לחזק את התחומים הללו אצל ילדינו. קלטות המסרים הסאבלימינלים מכילות את אותן ההצהרות שאתם שומעים בקלטת הגלויה, אך הן מוחלשות בטכניקה מיוחדת שהאוזן אינה שומעת, כך שכל מה שתוכלו לשמוע ברקע הוא מוזיקה וקולות בטבע, אך תת המודע של ילדיכם יקלוט את ההצהרות ויפנים אותן. את המסרים הסאבלימינלים תקבלו בשלוש גרסאות, שכול אחת מהן מכילה את אותן הצהרות בלשון זכר עם פס קול (מוזיקת רקע) שונה, כדי שתוכלו לגוון ולבחור את המוזיקה שמתאימה לכם ביותר.

למה ההקלטה מוחלשת?

הטכניקה של הקלטת מסרים סאבלימינלים, מיועדת לעקוף את המוח המודע שעשוי להעלות התנגדויות בהאזנה להצהרות הגלויות. כשילדכם ישמע למשל את המשפט "אני חכם ונבון" יתכן שהמוח המודע שלו יתנגד, כי אולי עד היום הניסיון והסביבה הוכיחו לו אחרת. אך כאשר ההצהרות מוחלשות- הן נקלטות ישירות בתת המודע, ודרך החזרתיות- הן מופנמות בתוכו עד שהן הופכות להרגל חשיבה חדש. עם הזמן, תוכלו להבחין בשינויים – תחילה קטנים ואז משמעותיים בביטחון העצמי ובחשיבה ובהתנהלות היומיומית שלו.

איך משתמשים בקלטת לילדים?

במוצרים למבוגרים, אנו ממליצים תמיד לשלב עבודה בין הקלטות הגלויות לבין הקלטות הסאבלימנליות וכך גם כאן. היתרון בעבודה עם ילדים, הוא שהם אינם סגורים ומקובעים כמונו, ורובם עוד לא הספיקו לצבור חוויות ומערכות אמונות נוקשות. דווקא מסיבה זו, העבודה עם ההצהרות הגלויות, יעילה יותר בקרב ילדים מאשר עם מבוגרים כי במקרים רבים, הם עוד לא הספיקו לגבש דעה שלילית על עצמם. עם זאת- מצאנו שפעמים רבות, ילדים חסרים את המשמעת בהקשבה יומיומית להצהרות הגלויות והם משתעממים בקלות. מסיבה זו, ניגון של הקלטת הסאבלימינלית ברקע כשהם משחקים או עושים שיעורים, או בזמן השינה, יכולה להיות יעילה יותר ולשמר את עיקרון החזרתיות הנדרש כדי לשנות תבניות מחשבה ורגש.

למי מיועדות הקלטות?

הקלטות מיועדות לילדים מגיל 5 ועד 13 ואפילו 15.

מה יש בקלטות?

הקלטות מורכבות ממקבץ הצהרות עוצמתיות המיועדות לכול תחומי החיים של ילדינו: חיזוק הביטחון העצמי והערך העצמי, שיפור הלימודים והחדרת התשוקה ללמוד, שיפור חיי החברה, הקניית כלים להתמודדות עם טעויות ואתגרים, חיזוק תחושת ההגנה, שמחת החיים ועוד. כול ההצהרות מנוסחות בגוף ראשון ובצורה חיובית, ונוסו בהצלחה עם ילדים ובני נוער בעולם.

מה ההבדל בין הקלטות השונות?

אין הבדל. שלושת הקלטות הסאבלימינליות מכילות את אותן ההצהרות, אך תוכלו לבחור את מוזיקת הרקע ופס הקול שמתאים ביותר לכם ולילדיכם.


למידע נוסף
שדות מסומנים ב * הינם שדות חובה

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע נוסף על המוצר?