חיזוק הביטחון העצמי לילדות, דמיון מודרך ומדיטציה סאבלימינלית

179 120

סדרת קלטות מוזיקה נפלאה לילדות, כשברקע שלה מוקלטים מסרים תת הכרתיים (מוחלשים).
המסרים נועדו לחזק את הביטחון והערך העצמי של ילדתכם, לשפר את ההשגים בלימודים ואת התשוקה לידע, לשפר את חיי החברה, לתת כלים להתמודדות עם טעויות ואתגרים, לחזק את תחושת ההגנה, שמחת החיים ועוד…מיועד לגילאי בית ספר, וכולל רצועת דמיון מודרך לילדות לפני השינה – עם ארבעת מלאכי השרת. (לחצו כאן למוצר לבנים)

Tempoary image

רכישה בטוחה!
נסו את המוצרים שלנו, ואם לא תהיו מרוצים אחרי 30 יום תקבלו החזר מלא!


תיאור

חיזוק הביטחון העצמי ילדים: הקלטות לילדות מכילות הצהרות חיוביות לכול תחומי החיים של ילדינו, וניתן להאזין להן ולשים אותן ברקע כדי לחזק את התחומים הללו אצלן.

כל אחת משלוש הקלטות מלווה במוזיקה שונה וקולות נפלאים בטבע: קולות פיקניק, מפל מים זורמים או רחש גלי ים.
בזמן ההקשבה לקלטות, לא תשמעו את המסרים עצמם אלא רק מוזיקה וקולות טבע, אך המוח של ילדתכם יקלוט את המסרים ברמה הלא מודעת ויפנים אותם. בנוסף לקלטות הסאבלימינליות, תקבלו להאזנה גם את קלטת המסרים הגלויים לחיזוק הביטחון לילדות, כך תדעו מה הם המסרים המוקלטים ואף תוכלו להשמיע אותם בגלוי מידי פעם, כדי להעצים את השילוב בין המוח המודע ותת המודע.

בנוסף תקבלו גם בונוס: את המדיטציה בדמיון מודרך לפני השינה (בלשון נקבה) ארבעת המלאכים.

חיזוק הביטחון העצמי לילדות כולל 5 רצועות שמע להורדה:

1.מסרים סאבלימנאלים לילדות עם מוזיקה וקולות פיקניק בטבע (20 דק' – להאזנה בלולאה).
2. מסרים סאבלימנאלים לילדות עם מוזיקה ומפל מים מפכה ביער (20 דק' – להאזנה בלולאה).
3. מסרים סאבלימנאלים לילדות עם מוזיקה ורחש גלי ים (20 דק' – להאזנה בלולאה).
4. רצועת המסרים הגלויים לביטחון עצמי לילדות.
5. דמיון מודרך לילדות לפני השינה: ארבעת המלאכים

 לחצו כאן למידע נוסף ואופן השימוש ברצועות לחיזוק הביטחון לילדות.

דוגמאות להאזנה

האזינו להצהרות הגלויות לחיזוק הביטחון לילדות:                             הצהרות גלויות לחיזוק הביטחון לילדות

האזינו לדוגמה מהקלטת לילדות בליווי מוזיקה למדיטציה ורחש גלי ים: ביטחון עצמי לילדות עם  מוזיקה ורחש גלי ים

האזינו לקטע מתוך המדיטציה לילדות לפני השינה: ארבעת המלאכים:

מה מכילות קלטות המסרים הסאבלימינלים לילדים?

הקלטות לילדים מכילות הצהרות חיוביות לכול תחומי החיים של ילדינו, וניתן להאזין להן ולשים אותן ברקע כדי לחזק את התחומים הללו אצל ילדינו.

קלטות המסרים הסאבלימינלים מכילות את אותן ההצהרות שאתם שומעים בקלטת הגלויה, אך הן מוחלשות בטכניקה מיוחדת שהאוזן אינה שומעת, כך שכל מה שתוכלו לשמוע ברקע הוא מוזיקה וקולות בטבע, אך תת המודע של ילדיכם יקלוט את ההצהרות ויפנים אותן. את המסרים הסאבלימינלים תקבלו בשלוש גרסאות, שכול אחת מהן מכילה את אותן הצהרות בלשון זכר עם פס קול (מוזיקת רקע) שונה, כדי שתוכלו לגוון ולבחור את המוזיקה שמתאימה לכם ביותר.

למה ההקלטה מוחלשת?

הטכניקה של הקלטת מסרים סאבלימינלים, מיועדת לעקוף את המוח המודע שעשוי להעלות התנגדויות בהאזנה להצהרות הגלויות. כשילדכם ישמע למשל את המשפט "אני חכם ונבון" יתכן שהמוח המודע שלו יתנגד, כי אולי עד היום הניסיון והסביבה הוכיחו לו אחרת. אך כאשר ההצהרות מוחלשות- הן נקלטות ישירות בתת המודע, ודרך החזרתיות- הן מופנמות בתוכו עד שהן הופכות להרגל חשיבה חדש. עם הזמן, תוכלו להבחין בשינויים – תחילה קטנים ואז משמעותיים בביטחון העצמי ובחשיבה ובהתנהלות היומיומית שלו.

איך משתמשים בקלטת לילדים?

במוצרים למבוגרים, אנו ממליצים תמיד לשלב עבודה בין הקלטות הגלויות לבין הקלטות הסאבלימנליות וכך גם כאן. היתרון בעבודה עם ילדים, הוא שהם אינם סגורים ומקובעים כמונו, ורובם עוד לא הספיקו לצבור חוויות ומערכות אמונות נוקשות. דווקא מסיבה זו, העבודה עם ההצהרות הגלויות, יעילה יותר בקרב ילדים מאשר עם מבוגרים כי במקרים רבים, הם עוד לא הספיקו לגבש דעה שלילית על עצמם. עם זאת- מצאנו שפעמים רבות, ילדים חסרים את המשמעת בהקשבה יומיומית להצהרות הגלויות והם משתעממים בקלות. מסיבה זו, ניגון של הקלטת הסאבלימינלית ברקע כשהם משחקים או עושים שיעורים, או בזמן השינה, יכולה להיות יעילה יותר ולשמר את עיקרון החזרתיות הנדרש כדי לשנות תבניות מחשבה ורגש.

למי מיועדות הקלטות?

הקלטות מיועדות לילדים מגיל 5 ועד 13 ואפילו 15.

מה יש בקלטות?

הקלטות מורכבות ממקבץ הצהרות עוצמתיות המיועדות לכול תחומי החיים של ילדינו: חיזוק הביטחון העצמי והערך העצמי, שיפור הלימודים והחדרת התשוקה ללמוד, שיפור חיי החברה, הקניית כלים להתמודדות עם טעויות ואתגרים, חיזוק תחושת ההגנה, שמחת החיים ועוד. כול ההצהרות מנוסחות בגוף ראשון ובצורה חיובית, ונוסו בהצלחה עם ילדים ובני נוער בעולם.

מה ההבדל בין הקלטות השונות?

אין הבדל. שלושת הקלטות הסאבלימינליות מכילות את אותן ההצהרות, אך תוכלו לבחור את מוזיקת הרקע ופס הקול שמתאים ביותר לכם ולילדיכם.


למידע נוסף
שדות מסומנים ב * הינם שדות חובה

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע נוסף על המוצר?