גולש יקר,

אנו מודים לך על כי בחרת להיכנס לאתר “meditations.co.il” ו/או לכל עמוד ו/או מדור ו/או מוצר שלו.
אתר meditations.co.il נוצר באהבה על ידי רינת ידלין, הל”ה 2 גבעתיים 53403. טל: 03-7329184.

בכל שאלה או בקשה הנוגעת לשימוש באתר תוכל לפנות אלינו בעמוד צור קשר.
השימוש באתר meditations.co.il ובכללו בתכנים הרשומים בו, במוצרים המוצעים בו ובשירותים הפועלים בו, מעיד על הסכמתך לתנאים הללו. עליך לקרוא את התנאים ביסודיות ואם אינך מסכים לתנאי שימוש אלו, עליך להימנע משימוש באתר זה.
תנאי שימוש אלה, חלים על התכנים הנגישים מכל מחשב לרבות מחשב נייד, טבלט, טלפון סלולרי, נגן MP3 וכו’. תנאי השימוש כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות ומתייחסים לנשים ולגברים כאחד.
• אתר meditations.co.il פועל על מנת לתת לגולשים ידע בתחומי התמחותו, להפיץ את משנתו הרוחנית, ולמכור מוצרי שמע בתחום ההתפתחות האישית, ריפוי והגשמה.
• האתר מכיל מידע רב, כמו גם רצועות שמע וסרטונים המכילים שיטות טיפוליות כגון מדיטציה, דמיון מודרך, מוזיקה לאימון גלי מוח, מסרים תת הכרתיים, רצועות היפנותרפיה עצמית ושיטות נוספות לריפוי אנרגטי.
• האחריות על השימוש באתר ובמוצרים החינמיים שבו, הינה באחריות הגולשים בלבד.
• מפעילי האתר לא יישאו בכל סוג של אחריות לנזק שיגרם בעקיפין או במישרין כתוצאה מהשימוש באתר, והשימוש בו הוא באחריות המשתמש.
• אנו פועלים כל העת לשילוב תכנים חדשים ומעודכנים הפונים למבקרים המתעניינים בתחום המדיטציה, הדמיון המודרך, מסרים סאבלימינלים ואימון גלי מוח בתדרים. עם זאת, אין באפשרותנו להבטיח שהמידע באתר כולו יהיה נטול שגיאות או אי דיוקים.
• אתר meditations.co.il מציג לינקים (קישורים) לאתרים חיצוניים שעשויים לעניין אתכם. קישורים אלה מופעלים על ידי גורמים שונים שאינם קשורים ל- meditations.co.il ומפעילי האתר אינם אחראיים ולא יישאו באחריות הקשורה לתכנים הכתובים ולתוכנות באתרים אלו.
• זכויות יוצרים על המאמרים, הסרטונים, רצועות השמע והתכנים המקוריים מכל סוג המופיעים באתר (ללא מקורות צד שלישי) הנם רכושם הבלעדי של meditations.co.il ואין לעשות שימוש פרטי או מסחרי כלשהו בתוכן או תכנים הכתובים באתר, לרבות סימנים, תוכנות, קבצים, תמונות או מאגרי נתונים.
הזכויות כוללות את קוד המחשב היוצר את האתר, וכן את כל סוגי הקבצים המצויים בו לרבות קבצי טקסט, סמני המסחר, גרפיקה, תמונות, מולטימדיה ותוכנות אחרות.
• אין להעתיק/לשכפל/להפיץ/להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מהתכנים המסחריים של האתר (אלא אם צוין אחרת במקום ספציפי) ללא קבלת אישור מראש מבעלי האתר.
• באתר מפורסמים תכנים כתובים, סרטים ורצועות שמע השייכים לצד שלישי. אין להעתיק/להוריד או לבצע כל שימוש בתכנים אלו ללא אישור אותו צד שלישי או בדיקת תנאי השימוש של תכנים אלו ו/או של אותו צד שלישי.
• אתר meditations.co.il עושה ככל יכולתו כדי לשמור על פרטיות הגולשים, ולא ימסור את הפרטים שנמסרו כאן לשום גורם להוציא ע”פ בקשת גורמים המעוגנים בחוק.
• מפעילי האתר רשאים בכל עת לשנות את צורתו ו/או מבנהו של האתר ע”פ שיקוליהם הבלעדיים וללא צורך להודיע על כך מראש. לגולשים או לכל צד אחר לא תהיה כל טענה ו/או דרישה כלפי meditations.co.il בעקבות השינויים.

חשוב לקרוא לפני השימוש:

המידע והרעיונות המופיעים באתר, כמו גם הסרטים ורצועות השמע (להלן: “התכנים”), מיועדים לשיפור בתחומים שונים בחייך, ואנו מקווים כי יסייעו לך לעשות כן. ההאזנה, על אף שהיא תרפויטית, אינה מהווה תחליף לטיפול רפואי. אם אתה נתון תחת השגחה רפואית או מקצועית או נוטל תרופות, אנו ממליצים מאוד, כי בטרם תבצע שינוי בסגנון החיים לרבות שימוש בתכנים, תתייעץ עם הרופא המטפל שלך.
אם אתה סובל ממחלה נוירולוגית או הפרעה נפשית או תפקודית ונוטל תרופות, אל תתחיל לבצע שימוש בתכנים מבלי שהתייעצת עם הרופא המטפל שלך.
אין לראות בדברים הכתובים או נאמרים באתר, כהמלצה להפסקת כל טיפול רפואי או כתחליף לו!

רצועות השמע ויתר התכנים נוצרו בלב פתוח ורצון כן להביא מזור לכמה שיותר אנשים. הכלים של הדמיון המודרך, המסרים התת הכרתיים והמוזיקה לגלי המוח הם כלים עוצמתיים מאוד, ולכן באחוז קטן מהמקרים, עם תחילת ההאזנה, יעלו לפני השטח נושאים רגשיים המבקשים שחרור, שעלולים לגרום למועקה. זהו מצב טבעי שנוצר משום שלאחר שלמדנו איך לשחרר התנגדויות על בסיס יומי, כל אותם נושאים שגרמו לנו להתנגדות, עולים לפני השטח וגורמים למתח כי הדיסוננס או חוסר ההתאמה בין איפה שאנו נמצאים, לאיפה שאנו רוצים להיות – גדל. ההצעה במקרים אלו היא להתמיד עד שהתחושות תשתפרנה. קח החלטה מודעת לפני שאתה מתחיל לתרגל, שכל מה שקורה במהלך ההאזנה ואחריה הוא בסדר גמור והוא חלק מהשיפור שאתה מבקש לעצמך. גם אם אינך מצליח להתרכז, וגם אם עולה בך כעס או בכי. הכול בסדר כי אתה פועל לטובתך הגבוהה.
הקפד להתבונן בכל רגש שעולה – מהצד, כאילו אתה צופה בסרט, ועם הזמן הוא יתפוגג. השכר על התמדה הוא גבוה שכן חוסר התנגדות יאפשר לעוד ועוד רעיונות חדשים להיכנס מבלי שיתקלו בהתנגדות גורפת, מה שיאפשר לך להשיג את השינוי לו אתה מקווה.

אין להאזין למוזיקה עם תדרים בינוראלים עם אוזניות במקרים הבאים:

1) אם אתם סובלים מאפילפסיה או סוגי התקפים דומים.
2) אם יש לכם הפרעה נפשית ידועה.
3) אם אתן בהריון.
4) אם יש לכם קוצב לב.
5) אם יש לכם רגישות גבוהה לאור.
6) אם אתם תחת השפעת תרופות או סמים.
7) 30 דקות לפני שמפעילים ציוד כבד או רכב.
8) 30 דקות לפני ביצוע פעולה שבה אתם יכולים לסכן עצמכם או אחרים.
9) מתחת לגיל 18.

האמור לעיל מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם מתייחס לשני המינים.

כל הקבצי השמע ישלחו לדואר האלקטרוני שלך באופן מיידי לאחר ביצוע הרכישה.

רכישה בטוחה!
נסו את המוצרים שלנו, ואם לא תהיו מרוצים אחרי 30 יום תקבלו החזר מלא!

• גלישה מהנה – חנות המדיטציות.