מדיטציית שורשים לקרקוע לפני השינה

פוסט מדיטציית שורשים לקרקוע לפני השינה

מדיטציית שורשים להאזנה לפני השינה – לקרקוע לאדמה לבסיס היציב שלנו ותחושת הגנה וביטחון

המדיטציה הבאה היא מדיטציה בדמיון מודרך לתרגול לפני השינה.  במדיטציה הזו, נזמן קרן אור גבוהה מהמישורים העליונים של הבריאה, ונשלח שורשים אל לב כדור הארץ – אל ליבת הכדור הקריסטלית של גאיה או אמא אדמה. דרך השורשים הללו, נוכל "לקרקע" את עצמנו לבסיס היציב שלנו לשאוב בחזרה אל גופינו אנרגיה בסיסית ראשונית וקמאית מלב האדמה. אנרגיה עוצמתית בצבע כתום, שתעניק לנו חיבור יציב ובטוח לבסיס שלנו, ותעורר בנו תחושת שפע, עוצמה וביטחון. החיבור למרכז הגלקסיה מצד אחד ולליבת הפלנטה מהצד השני ירגיע סערות רגשיות ובלבול, יקנה בנו שקט וידיעה ברור על מי אנו באמת ומה כוחנו לשנות את המציאות, וישלח אותנו בשלווה לשינה עמוקה ומתוקה.

דרך החיבור לבסיס ולמישורים העליונים, נתחבר לרצון האמיתי של נשמתנו, שהוא הרצון של הבריאה עבורנו,  ונקבל סיוע מהמקור, לברוא כול מה שאנו בוחרים, להיות מי שאנו רוצים ולקבל את כול מה שאנו מבקשים.

המדיטציה הזו מיועדת להאזנה לפני השינה ויתכן שתירדמו במהלכה, אך תת המודע שלכם ער תמיד, ויאזין לכול מילה שנאמרת. הוא יטמיע את המידע שקיבל, ויצא לעולם כדי להביא לחייכם עוד הזדמנויות ועוד אפשרויות למימוש והגשמה.
המדיטציה מלווה במוזיקה נעימה ובטון איזוכרוני שנקרא  התהודה של שומאן שהוא צליל פעימת כדור הארץ. אין צורך להאזין באוזניות.

אורך המדיטציה הוא 25 דק', והיא מלווה במוזיקה בשילוב רחש גלים, ותקבלו אותה ב-2 גרסאות:

הקלטת הראשונה– המדיטציה בליווי מוזיקה נעימה.
הקלטת השניה– המדיטציה בליווי מוזיקה נעימה ותדר איזוכרוני בגלי אלפא ותטה המכונה "התהודה של שומאן."

האזינו למדיטציה המלאה (עם התהודה של שומאן):

לא מצליחים להירדם? הורידו עכשיו במבצע- חבילה לשינה טובה עם 6 רצועות עם תדרים לאימון גלי מוח לשינה טובה ומתוקה.

רינת ידלין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *