טיפול בסטרס וחזרה לאיזון בעזרת תדרים לאימון מוחי

359 299

האם גם אתם נותנים ללחץ היומיומי להכריע אתכם? לחץ או סטרס הוא מצב נפשי שניתן לשלוט בו ואפשר להיפטר ממנו או להקל עליו בפחות מאמץ ממה שחשבתם.
הורידו עכשיו והאזינו לסדרת תדרים מהונדסים במיוחד, שיעבירו את גלי המוח שלכם למצבים שונים,  ויסייעו לכם לשחרר את המתח והלחץ ולחזור לאיזון.

Tempoary image

רכישה בטוחה!
נסו את המוצרים שלנו, ואם לא תהיו מרוצים אחרי 30 יום תקבלו החזר מלא!

חבילה בהנחה
 • שחרור סטרס ואיזון בחיים לנשים
  חדש
  מבצע!
 • שחרור סטרס ואיזון בחיים לגברים
  חדש
  מבצע!

תיאור

לחץ וסטרס מלווים אותנו על בסיס יומי בעידן המודרני. התדרים בסדרת הלחץ ואיזון מעוצבים במיוחד להביא את המוח שלכם להרפיה ובהירות, למוסס חרדה או דיכדוך, לחדד יכולת מנטלית, להתמודד עם נדודי שינה, לטפל בכאב ראש, לחץ דם גבוה ועוד. לאחר כל האזנה תרגישו טוב יותר.

המוצר כולל 13 רצועות שמע + 2 רצועות בונוס:

1. תדר בינוראלי לרגיעה ושחרור מתח עם מוזיקת ניו-איג' רגועה ורחש גלי ים. (30 דקות – נדרשות אוזניות).
2. תדר בינוראלי לרגיעה ושחרור ממתח עם מוזיקה חללית ופעמונים. (30 דק' – נדרשות אוזניות).
3. תדר איזוכרוני – מעודד ייצור סרוטונין בליווי מוזיקה נעימה- נמסטה. (20 דק', אין צורך באוזניות).
4. תדר איזוכרוני – מעודד ייצור סרוטונין בליווי מוזיקה לריפוי. (20 דק', אין צורך באוזניות).
5. תדר איזוכרוני – מעודד ייצור סרוטונין בליווי מוזיקה אפריקאית קצבית. (20 דק', אין צורך באוזניות).
6. תדר איזוכרוני – מעודד ייצור סרוטונין בליווי קולות מפל מים זורמים. (20 דק', אין צורך באוזניות).
7. תדרים בינוראלים ואיזוכרונים תנומה של עוצמה (Power Nap), למנוחה מושלמת בזמן קצר, עם מוזיקה רגועה. (30 דק', רצוי להאזין עם אוזניות).
8. תדרים בינוראלים ואיזוכרונים תנומה של עוצמה (Power Nap) למנוחה מושלמת בזמן קצר, עם קולות פיקניק בטבע. (30 דק', רצוי להאזין עם אוזניות).
9. תדרים בינוראלים ואיזוכרונים לשחרור חרדה ודכדוך עם מוזיקה שקטה. (30 דק', רצוי להאזין עם אוזניות).
10. תדרים בינוראלים ואיזוכרונים לשיחרור חרדה ודכדוך עם קולות מפל מים מפכה. (30 דק', רצוי להאזין עם אוזניות).
11. הורדת לחץ דם  – תדרים בינוראלים ואיזוכרונים עם מוזיקה נעימה (20 דק', רצוי להאזין עם אוזניות).
12. שחרור מכאב ראש – תדרים איזוכרונים בליווי מוזיקה נעימה (30 דק', אין צורך באוזניות).
13. "רעש לבן" – לריכוז ופוקוס, ולטיפול בנדודי שינה (60 דק', אין צורך באזניות).

בונוס:
14. חמש דקות תדר איזוכרוני לשחרור לחץ מיידי, מלווה בקולות רחש גלים רגוע. (5 דק' אין צורך באזניות).
15. חמש דקות תדר איזוכרוני לשחרור לחץ מיידי, מלווה בקולות גשם שוטף. (5 דק' אין צורך באזניות).

לחצו כאן למידע נוסף ואופן השימוש ברצועות המוזיקה עם תדר הרפיה ושחרור

דוגמאות להאזנה

תדר בינוראלי לרגיעה ושחרור מתח עם מוזיקה רגועה וגלי ים:

תדר בינוראלי לשחרור מתח בליווי מוזיקה רגועה:

מוזיקה נמסטה, בשילוב תדר איזוכרוני מעודד יצור סרוטונין:

מוזיקה לריפוי, בשילוב תדר איזוכרוני מעודד יצור סרוטונין:

תנומה של עצמה (Power Nap) עם מוזיקה מרגיעה:

תנומה של עצמה (Power Nap) עם קולות פיקניק בטבע:

תדרים לשיחרור חרדה ודיכדוך, בינוראלי ואיזוכרוני עם מוזיקה:

תדרים לשיחרור חרדה ודיכדוך, בינוראלי ואיזוכרוני עם קלות מפל מים:

הורדת לחץ דם – תדרים בינוראלים ואיזוכרונים עם מוזיקה נעימה:

שחרור מכאב ראש – תדרים איזוכרונים עם מוזיקה נעימה:

"רעש לבן" – לריכוז ופוקוס, ולטיפול בנדודי שינה:

איך להאזין לתדרים לטיפול בסטרס וחזרה לאיזון.

1. מצאו מקום שקט בו תוכלו לשבת או לשכב ללא הפרעה. עצמו עינים, קחו כמה נשימות ותרגעו. שימו את הקובץ להאזנה ברקע, ותנו לצלילים לסחוף אתכם.
2. מומלץ לתרגל מדיטציה בזמן ההאזנה.
3. יש להאזין לקבצים עם התדרים הבינוראלים עם אזניות, כדי ליהנות מהאפקט ה"דו-אוזני" על שני צידי המוח.

כדי להפיק את המיטב מהטון הבינוראלי רצוי להאזין באוזניות או פשוט למקם את הרמקולים משני צידי הראש. הכי מומלץ להאזין לרצועות עם אוזניות גדולות שמכסות את כל האוזן, גם בגלל האיכות וגם כי זה חוסם לרוב רעשים מבחוץ.
אין להאזין מוזיקה בינורלית – (BWE Brain wave entrainment) עם אוזניות במקרים הבאים:

 • בזמן נהיגה או הפעלת ציוד חשמלי.
 • אם אתם סובלים מאפילפסיה או סוגי התקפים דומים.
 • אם אתם סובלים מהתקפי סכיזופרניה, אפילפסיה או seizures   התקפים פסיכוטיים.
 • אם יש לכם OCD או הפרעה נפשית ידועה.
 • אם אתן בהריון.
 • אם יש לכם הפרעות בקצה הלב או קוצב לב.
 • אם יש לכם רגישות גבוהה לאור.
 • אם אתם תחת השפעת תרופות או סמים.
 • שלושים דקות לפני ביצוע פעולה שבה אתם יכולים לסכן עצמכם או אחרים.
 •  מתחת לגיל 18.

האימון לא מיועד להחליף את הרופא או התרופות שהנכם נוטלים ואם אתם תחת השגחת רופא, יש להתייעץ עמו לפני ההאזנה. אם בחרתם להאזין לקלטת, אתם עושים זאת על אחריותכם. תוכלו לקרוא עוד על מוזיקה בינוראלית (מוזיקה לגלי מוח) כאן. כמו בכול עבודה אנרגטית – מומלץ לשתות הרבה מים לפני ואחרי ההאזנה שכן המוח שורף הרבה אנרגיה וזקוק למים כדי להפעיל את המעגלים החשמליים. מים הם מוליך חשמלי בגוף וככול שתהיו פחות "מיובשים" כך תשפיעו לטובה על תוצאות האימון.
*אם האזנתם בניגוד להוראות, יתכן ותחוו כאב ראש, דפיקות לב או צליל זמזום באוזניים. יש לנוח ולשתות הרבה מים עד שהתחושות יעברו.

תדרים מעוררי סרוטונין: בחורף, החשיפה שלנו לאור השמש קטנה ויצור הסרוטונין במוח קטן איתה. הסרוטונין אחראי יחד עם עוד מס' הורמונים על מצב הרוח שלנו ועל תחושת ההנאה (כללית ומינית), על תחושת התיאבון והשובע, על הזיכרון, על שיכוך כאבים, על וויסות טמפרטורת הגוף, ועל מחזורי השינה. רמה גבוהה יותר של סרוטונין, תשפר את מצב הרוח שלנו, תפחית כאבים, תחושת רעב, ויצר אלימות, ותשפר את שנת הלילה ואת תחושת הסיפוק מסקס. רמה נמוכה מידי של סרוטונין, יכולה לגרום למחסור בשינה, תחושת דכדוך עד דיכאון, חרדות, תחושת רעב מוגברת, רגישות לכאב, לקור וחום, ואף התקפי זעם או פאניקה. 4 רצועות עם תדר איזוכרוני המעודד את יצור וספיגת הסרוטונין. (אין צורך באוזניות).

תדר תנומה של עוצמה: (Power Nap):
לפעמים תנומה קצרה ועמוקה, היא כל מה שאנו צריכים כדי שנוכל לחדש אנרגיה ולהצליח להתמודד עם שארית היום… התדר "תנומה של עוצמה" מיועד להכניס אותנו למנוחה שלמה, כאשר אין לנו זמן רב לישון, למשל בזמן הצהריים, או אפילו כשאנחנו לוקחים חצי שעה של הפסקה במהלך היום, ורוצים להרדם או אפילו רק לצוף, ולקום רעננים כאילו ישנו לילה שלם.
הרצועה מתחילה בתדר גלי אלפא רגוע שמוריד את פעילות גלי המוח ממצב של ערות, ומשם עוברת לגלי דלתא, שהם גלי המוח בזמן השינה. כמה דקות לפני שהיא מסתיימת, היא חוזרת ממצב גלי דלתא, לגלי תטא, אלפא וחזרה לתדר בתא שהוא התדר של גלי המוח שלנו בזמן עירנות מלאה. תוכלו להאזין לרצועה עם שני פסי קול: הראשון עם מוזיקה והשני עם קולות מפל בטבע. התדרים ברצועה הם בינוראלים ואיזוכרונים יחד כך שמומלץ להאזין עם אוזניות, (למי שמותר!) אך לא חובה.

רעש לבן: סדרת תדרים המייצרת צליל קבוע, שנשמע כמו הרעש שמופק מהטלוויזיה כאשר המסך מקולקל או מרצד. הרעש עובר את מערכת הקשב שלנו, ולאחר זמן מה נעלם מהאוזן ואנו מפסיקים לשמוע אותו. הוא ממסך את כול רעשי הסביבה, כך שלאחר שנתרגל אליו, נוכל לשבת בשקט ולהתרכז בעבודה או בלימודים בלי הפרעות. מיועד לעבודה בסביבה רועשת, למדיטציה או גם לצורך הירדמות, או כל פעולה שרעש חיצוני מפריע לה.

תדרים לשחרור חרדה ודכדוך: בינוראלים ואיזוכרונים.
התדרים הבינוראלים ברצועה 3.5 תדר דלתא:
אוזן שמאל 136.1הרץ – מקושר לשמש לתחושת אור וחמימות. תדר פלנטרי שמתקשר לסיבוב כדור הארץ סביב השמש ולצ'אקרת הלב, מעורר איזון רגיעה והרמוניה.
אוזן ימין: 139.6הרץ- תדר מעורר תחושת אחדות, מגביר קליטה, מעורר דנ"א ומרפא דיכאון, פלנטרי- שייך להדהוד כדור הארץ.
תדרים איזוכרונים: תדר נושא 360הרץ – תדר האיזון, משולב עם פולס איזוכרוני שמתחיל ב8הרץ ונגמר ב- 8.6הרץ. התדרים ברצועה הם בינוראלים ואיזוכרונים יחד כך שמומלץ להאזין עם אוזניות, (למי שמותר!) אך לא חובה.

רצועות שמע של 5 דקות כל אחת, תדר איזוכרוני כטיפול חירום לשחרור מיידי מלחץ וחרדה:
תדר של 5 דקות שמעוצב כדי להרגיע את העצבים באופן מהיר. יעיל מאוד למצבי לחץ והתחלה של היפר-ונטילציה או מיני התקף חרדה. יעיל גם לשימוש לפני שאתם נכנסים למבחן, מעבירים הרצאה, או בלחץ לקראת מפגש מסויים. מכיל תדרים איזוכרונים, רצוי להאזין עם אזניות אך לא חובה.

מחפשים קצת שקט ושלווה בחיים?

המוצר הוא חלק מהחבילה לשחרור סטרס ואיזון בחיים הכוללת את סדרת התדרים לטיפול בסטרס וחזרה לאיזון. חבילת מסרים סאבלימינלים לאיזון שלווה וביטחון, את החבילה לשחרור מהעבר
סה"כ 26 קלטות במבצע.


הוראות האזנה לתדרים לאימון גלי מוח

הוראות האזנה לתדרים לאימון גלי מוח

המוח שלנו מייצר פעילות חשמלית 24 שעות ביום. את הפעילות הזו מודדים בקבוצות תדרים המכונים "גלי מוח", כשכל תדר מייצג מצב תודעה שונה. מחקרים רבים הראו, שניתן להשפיע ואפילו לכוון את גלי המוח כרצוננו בעזרת האזנה לתדרים וצלילים מסוימים. התהליך הזה נקרא "אימון גלי מוח" או "רתימת גלי המוח" (Brainwave entrainment) ויכול להיות יעיל מאוד אם משתמשים בו בצורה נכונה.

טונים איזוכרונים הם צלילים בתדר מסוים שחוזרים על עצמם במרווחים קבועים אך במקצבים שונים, ומטרתם להביא את המוח לפעול בתדרי גל  מסוימים המסייעים ביצירת מצבי תודעה רצויים, יצור של כימיכלים בגוף ועוד ועוד. הטונים משולבים עם סוגי מוזיקה שונים כדי שההאזנה תהיה נעימה, מרגיעה ואפקטיבית יותר. אין צורך להאזין לטונים איזוכרונים עם אוזניות, למרות שהאזנה בצורה זו, תמנע רעשים מהסביבה ולכן היא מומלצת.
קראו עוד על טונים איזוכרונים.

טונים בינוראלים נוצרים מכך שאנו מציגים תדר שונה למוח בכול אחת מהאוזניים. הטונים "מתערבבים" בתוך הראש כך שאם נציג תדר של 100הרץ לאוזן אחת ותדר 110 הרץ לאוזן השניה- המוח יצור לבד את התדר של הפער בין הטונים כלומר 10 הרץ , או תדר גלי מוח אלפא. מסיבה זו, טונים בינוראלים יעילים רק בהאזנה באוזניות.
קראו עוד על טונים בינוראלים.

שימו לב שלא כול אחד יכול להאזין לטונים בינוראלים עם אוזניות והם אינם מומלצים להאזנה במקרים אלו:
1) אם אתם סובלים מהתקפי סכיזופרניה, אפילפסיה או seizures (התקפים פסיכוטים).
2) אם יש לכם OCD או הפרעה נפשית ידועה
3) אם אתן בהריון
4) אם יש לכם הפרעות בקצב הלב או קוצב לב
5) אם יש לכם רגישות גבוהה לאור
6) אם אתם תחת השפעת תרופות או סמים
7) 30 דקות לפני שמפעילים ציוד כבד או רכב
8) 30 דקות לפני ביצוע פעולה שבה אתם יכולים לסכן עצמכם או אחרים
9) מתחת לגיל 18

*אם האזנתם בניגוד להוראות, יתכן ותחוו כאב ראש, דפיקות לב או צליל זמזום באוזניים. יש לנוח ולשתות הרבה מים עד שהתחושות יעברו, ולהימנע מהטכניקה הזו בעתיד.

המטרה של אימון גלי המוח, היא להביא את המוח שלנו לפעול בתדרים מסוימים שבהם הגוף נרגע, המערכות הפיזיולוגיות פועלות בצורה אופטימלית, האונות במוח מסונכרנות ומתקבל מצב תודעה רצוי. למרות שישנם סוגי תדרים שיכולים להתנגן ברקע כול היום (כמו תדרי קערות הקריסטל), ישנם תדרים שלא מומלץ להאזין להם מעל שעה ברצף. ההמלצה הכללית היא להאזין לתדרים עד שעה ביום. אם אתם מאזינים ליותר מתדר אחד- חלקו את ההאזנה לכמה מקבצים של 20 דק' עם הפרשים בינהם (לא ברצף).
בזמן ההאזנה, מומלץ להיכנס לרגיעה או למצב מדיטטיבי כדי לשלב את המוח המודע בתהליך. לחלופין, ניתן גם להאזין לפני השינה או אחרי ההתעוררות בבוקר.

*כמו בכול עבודה אנרגטית – חובה לשתות הרבה מים לפני ואחרי ההאזנה. מים הם מוליך חשמלי בגוף וככול שתהיו פחות "מיובשים" כך תשפיעו לטובה על תוצאות הטיפול.

מצאו מקום שקט בו תוכלו לשבת או לשכב ללא הפרעה.
עצמו עיניים, קחו כמה נשימות ותרגעו.
שימו את הקובץ להאזנה ברקע, ותנו לצלילים לסחוף אתכם.
בזמן הזה, נסו לשחרר מחשבות ולהישאר ברגע, כשאתם חשים את הוויברציות של התדר רוטטות בגופכם.
לחלופין, הפעילו את הדמיון שלכם בהתאמה לתדרים שאתם שומעים לדוגמה: אם אתם מאזינים לתדר לפתיחת העין השלישית, התמקדו במרכז המצח ונסו לדמיין את העין השלישית נפתחת, והמתינו למסרים מהאינטואיציה שלכם.

הנה המלצות לתרגול עם כל אחד מהתדרים:
גלי דלתא – לשכב בנוחות ולהאזין עד הירדמות.
גלי תטא – להאזין בשכיבה או בישיבה או תוך מדיטציה.
גלי אלפא – להאזין במצב שכיבה או ישיבה, בצורה רגועה אך מודעת.
גלי בתא – להאזין בזמן ערות ופעילות.
לפני שאתם מתחילים להאזין, והתאימו את הרצועה לכוונה שלכם. בכול אחת מהרצועות יש הסבר כיצד מומלץ להשתמש בה, אך יחד עם זאת זיכרו: התודעה, הכוונה והפוקוס שלכם הם אלו שיוצרים את השינוי שאתם מבקשים, וההאזנה היא רק כלי שיביא את המוח שלכם למצב האידאלי כדי לעשות כן. כדי ליצור את השינוי עליכם להירגע, לדמיין, להרגיש ולהאמין.
* לפני ואחרי ההאזנה, מומלץ מאוד לשתות כוס מים. העבודה האנרגטית צורכת משאבים מהגוף ומיבשת אותו, ומלבד זאת, המים מפעילים טוב יותר את המעגלים החשמליים במוח.

הכי מומלץ לקבוע שעה קבועה ביום לצורך האזנה ומדיטציה, כדי להרגיל את המוח להיכנס מהר למצב קליטה. הזמן הטוב ביותר הוא לרוב בבוקר כאשר רק התעוררתם או בלילה לפני השינה, אך ניתן גם להאזין בכל זמן אחר שתבחרו.

תוכלו לחוש בהשפעת התדרים, כבר בהאזנה הראשונה, ובכל האזנה אחריה. עם זאת, המטרה של אימון גלי מוח, היא ללמד את המוח שלכם להיכנס למצב גלים רצוי בקלות ובמהירות. זה יקרה לרוב אחרי שבוע עד שבועיים של האזנה, והמוח כבר ידע איך להגיע למצב הזה לבד. אם האזנתם משך שבועיים, תוכלו לעשות הפסקה של שבוע, ואז לחזור להאזין עוד שבוע כשנדרש חיזוק לתחום עליו אתם עובדים, או מתי שאתם חשים צורך.

מומלץ להאזין לקלטות בווליום סטנדרטי בו אתם חשים בנוח כמו הווליום בו אתם מאזינים למוזיקה רגועה. אם אתם חשים אי נוחות בהאזנה- פשוט הורידו מעט את הווליום.

כול אחד מאיתנו הוא שונה, ובעוד שיש אנשים שיחושו שינוי מהאזנה ראשונה, עבור אחרים ידרש שבוע עד שבועיים כדי לחוות תוצאות. החדשות הטובות הן שתחוו התקדמות בכול פעם שאתם מאזינים. השינוי יהיה הדרגתי – כמו השינוי הפיזיולוגי שאנו חווים כשאנו הולכים לחדר כושר. אם נתמיד בפעילות,  הגוף שלנו יהיה מוכרח להשתנות, ולא יעבור זמן רב עד שהשינוי יורגש בפועל.
טיפ קטן: עבור אנשים שאינם מורגלים בטכנולוגית התדרים, יתכן שהמוח יהיה פעיל יותר בפעמים הראשונות בהן תאזינו. זה קורה כי המוח לא מורגל ומנסה לנתח את הצלילים או ממתין ש"משהו יקרה". ההמלצה היא פשוט לשחרר את המחשבות ולאפשר לצלילים למלא את אותכם עד שתגלשו למצב רגוע ונינוח. התהליך צריך להיות חסר מאמץ ומהנה.

אנשים שמאזינים לטכנולוגיות לאימון גלי מוח, לרוב מדווחים שהם חולמים יותר וזוכרים את החלומות. במקרים קיצוניים יתכנו אחרי ההאזנה רגשות לא נוחים או מעט כאב ראש שנובעים משחרור של תבניות רגש שליליות שבאות מתת המודע. ההמלצה היא לעשות הפסקה, ואז לחזור להאזין מידי פעם עד שהתחושות יחלפו. זכרו שכול צורות המדיטציה מובילות לריפוי, והריפוי הזה מתרחש לעיתים ברמה הרגשית – והוא לטובתכם הגבוהה. קחו בחשבון שהסיכוי שזה יקרה לכם הוא נמוך,  וברוב המקרים תחוו תוצאות נפלאות כמו שיפור בבריאות, שיפור ביציבות רגשית ונפשית, ושיפור ברמות המתח והבהירות.

הקלטות הבאות מיועדות לשפר תחומים שונים בחייכם, ואנו מקווים כי הן תסייענה לכם לעשות כן.
אם אתם נתונים תחת השגחה רפואית או מקצועית או נוטלים תרופות, אנו ממליצים כי תתייעצו עם הרופא המטפל שלכם לפני שתתחילו להאזין.
כמו בכול שינוי שאתם עושים באורך החיים, תמיד מומלץ להתייעץ עם הרופא או המטפל שלכם, וכך גם לפני שאתם מתחילים לתרגל אימון גלי מוח או כול שיטת טיפול אנרגטית שיש לה השפעה על התודעה.  (אם אתם נוטלים תרופות, או סובלים ממחלה נוירולוגית או הפרעה תפקודית – אל תתחילו מבלי שעשיתם זאת!).

דיסקים אלו נוצרו בלב פתוח ורצון להביא מזור לכמה שיותר אנשים. הכלים של מוזיקה לאימון גלי מוח, הם כלים עוצמתיים מאוד ולכן, באחוז קטן מהמקרים, עם תחילת ההאזנה יעלו לפני השטח נושאים רגשיים המבקשים שחרור. ההמלצה במקרה זה היא לעשות הפסקה בהאזנה, ולחזור להאזין לאחר שהנושאים טופלו והרגשתכם השתפרה.
חשוב גם לציין, כי על אף שההאזנה היא תרפויטית, אינה מהווה תחליף לטיפול רפואי ויש להישמע להוראות הרופא בלי קשר לעבודה הפנימית שאתם עושים עם עצמכם. במילים אחרות- אין לראות בדברים הכתובים או נאמרים באתר, המלצה להפסקת כל טיפול רפואי או כתחליף לו. כמו כן, איננו ממליצים על האזנה בזמן נהיגה, בשל האופי המרגיע של המוזיקה.


למידע נוסף
שדות מסומנים ב * הינם שדות חובה

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע נוסף על המוצר?