פתיחת העין השלישית וחיזוק האינטואיציה – אימון גלי מוח

89 59

רוצים להתחבר לקול הפנימי שלכם? לעורר את החוש השישי? לחדד את האינטואיציה ולקבל מסרים מהיקום? האזינו לסדרת תדרים לפתיחת העין השלישית והפעלת בלוטת האצטרובל במוח. התדרים יעזרו לכם להשתיק את זרם המחשבות ויקנו לכם ראיה בהירה של העולם, לצד חיבור פנימי ועוצמה אישית. הם יתרמו לפתיחת צ'אקרת העין השלישית ולמצב של סנכרון בין האונות במוח. מצב  זה, מקושר כיום ל"גאונות", ולחיבור לחלקים הנסתרים של המציאות, או מה שאנו נוהגים לכנות "ראיה על חושית".

Tempoary image

רכישה בטוחה!
נסו את המוצרים שלנו, ואם לא תהיו מרוצים אחרי 30 יום תקבלו החזר מלא!


תיאור

אימון גלי מוח לפתיחת העין השלישית: רצועות שמע להאזנה, שיסייעו לכם לעורר את האינטואיציה ולחזק את הקול הפנימי.

פתיחת העין השלישית בעזרת אימון מוחי. שתי רצועות שמע, המשלבות מוזיקה מדיטטיבית קסומה, כשברקע שלה מולבשים תדרים בינוראלים ואיזוכרונים המיועדים לפתיחת המרכז האנרגטי או הצ'אקרה של העין השלישית. התדרים יעזרו לכם, לנקות את בלוטת האצטרובל מסידן שהצטבר עליה,  ולחזק את החוש השישי או האינטואיציה הפנימית. כדי להפיק את המיטב מהטונים הבינוראלים, תצטרכו אוזניות, אך במידה ותבחרו להאזין ללא אוזניות, עדיין תוכלו ליהנות מהטונים האיזוכרונים שאינן דורשים האזנה עם אזניות. (קראו קודם כל למי מותר להאזין לטונים בינוראלים).

כיצד לתרגל את פתיחת העין השלישית?

קחו לכם 30 דקות של שקט ושבו או שיכבו במקום בו לא יפריעו לכם. קחו כמה נשימות עמוקות ודמו עיגול אור בצבע סגול שזוהר במרכז המצח מעל העינים. המשיכו לנשום בשקט ועם כול נשימה הוסיפו עוד אנרגיה ועוד אור לכדור הסגול. וכשהגוף רגוע והמוח מפוקס בפתיחת העין השלישית. המשיכו להתמקד בנקודה בין העיניים, ותבקשו מהיקום להזכיר לכם מי אתם; לשבור את אשליית הפירוד ולחבר את התודעה שלכם עם התודעה הקולקטיבית כדי לקבל חדות ובהירות בכול תחום שתבחרו.

המוצר כולל 3 רצועות שמע להורדה – 30 דק' כל אחת:

1. מוזיקה מדיטטיבית עם טונים בינוראלים ואיזוכרונים שנועדו לעורר את העין השלישית ולחזק את היכולת האינטואיטיבית הפנימית (30 דק' – רצוי להאזין עם אוזניות עד שעה ביום ולא מעבר לכך).
2. מוזיקה מדיטטבית עם תדרים בינוראלים ואיזוכרונים שנוצרו על מנת לנקות את בלוטת האצטרובל מסידן ולעורר אותה. (30 דק' – רצוי להאזין עם אוזניות עד שעה ביום ולא מעבר לכך).
3. תדר 852 מסולם הסולפג'יו – תדר מעורר אינטואיציה וחזרה לסדר רוחני גבוה – מלווה ברחש גלי ים (30 דק' – אין צורך באזניות)

דוגמה להאזנה מרצועת אימון גלי מוח לפתיחת העין השלישית: אימון גלי מוח עם תדר לפתיחת העין השלישית

כדי להפיק את המיטב מהטון הבינוראלי רצוי להאזין באזניות או פשוט למקם את הרמקולים משני צידי הראש. הכי מומלץ להאזין לרצועות עם אזניות גדולות שמכסות את כל האוזן, גם בגלל האיכות וגם כי זה חוסם לרוב רעשים מבחוץ.
כמו בכול עבודה אנרגטית – מומלץ לשתות הרבה מים לפני ואחרי ההאזנה, שכן המוח שורף הרבה אנרגיה וזקוק למים כדי להפעיל את המעגלים החשמליים. מים הם מוליך חשמלי בגוף וככול שתהיו פחות "מיובשים" כך תשפיעו לטובה על תוצאות הטיפול.

שימו לב: אין להאזין לקלטת במידה ואתם נוהגים או עושים פעילות שיכולה לסכן אתכם. האימון לא מיועד להחליף את הרופא או התרופות שהנכם נוטלים ואם אתם תחת השגחת רופא, יש להתייעץ עמו לפני ההאזנה.

כמו כן אין להאזין למוזיקה בינוראלית עם אזניות במקרים הבאים: אם אתם סובלים מאפילפסיה או סוגי התקפים דומים, אם יש לכם הפרעה נפשית ידועה, אם אתן בהריון, אם יש לכם קוצב לב, אם יש לכם רגישות גבוהה לאור, אם אתם תחת השפעת תרופות או סמים, 30 דקות לפני שמפעילים ציוד כבד או רכב, 30 דקות לפני ביצוע פעולה שבה אתם יכולים לסכן עצמכם או אחרים. זה חשוב משום שהטכנולוגיה עדיין נמצאת במחקר. תוכלו לקרוא עוד על מוזיקה בינוראלית (מוזיקה לגלי מוח) כאן.

הטונים הבינוראלים ברצועה הראשונה:
תדר נושא 13הרץ (תדר בתא נמוך על גבול גלי אלפא) המקושר עם צ'אקרת העין השלישית ומשפיע על התפיסה, ויזואליזציה ויכולת לדמיין.
אוזן שמאל: 70הרץ: מקושר למסע אסטרלי (astral projection), שיחרור אנדורפינים והקלה על כאב.
אוזן ימין: 83הרץ: מקושר לפתיחת העין השלישית.

הטונים האיזוכרונים ברצועה הראשונה:
תדר 6.3הרץ (גלי אלפא) המקושר עם מסע מנטלי ואסטרלי, מגביר יכולת למידה ושימור זיכרון, מפחית כעסים.
תדר נושא איזוכרוני: 288הרץ מקושר לפעילות צ'אקרת העין השלישית.
צבעים: סגול עמוק וכחול אינדיגו.
חלקי גוף: עיניים, אוזניים ואף.
אפקטים: חיזוק הזיכרון ובהירות מחשבתית, חיבור לרבדים נסתרים או "על טבעיים", הרמוניה בין השכל לגוף ולנפש.

הטונים הבינוראלים והאיזוכרונים ברצועה השנייה:
מבוססים שניהם על תדר 288הרץ המקושר לבלוטת האצטרובל והעין השלישית. השימוש בתדרים האיזוכרונים נועד להביא אותנו למצב מנטלי רגוע שיוריד את המוח מגלי ביתא בהם הוא פועל משך היום, והתדרים הבינוראלים, יעזרו לאזן ולסנכרן את שתי ההמיספירות במוח למצב קליטה גבוהה המקושר ל"גאונות".

תדר 852 הרץ – ברצועה השלישית: מעורר אינטואיציה וחזרה לסדר רוחני.

תדר מעורר אינטואיציה וחזרה לסדר רוחני גבוה. הקול הפנימי הופך ברור וחזק, מגלה את האשליה של החיים ואת השליחות אלוהית או הייעוד שלנו ומקשר אותנו לאינטואיציה הפנימית. ברמה התאית, הטון La מאפשר טרנספורמציה של המערכת התאית לרמה גבוהה יותר.
קשור לצ'אקרת העין שלישית אג'נה – ajna. צבע: אינידיגו (כחול סגול). יסוד : זמן.

לביצוע המדיטציה עם תדר 852: שבו או שיכבו בנוחות – קחו כמה נשימות עמוקות ותרגעו. תתרכזו בצ'אקרת העין השלישית (במרכז המצח, מעט מעל הגבות). דמיינו ספירלה מסתובבת של אור שיוצאת מהצ'אקרה והולכת וגדלה אל מחוץ לגוף. דמיינו איך אנרגיה שלילית עוזבת את הגוף דרך הצ'אקרה ואת הצ'אקרה חוזרת לתדר המקורי שלה ולצבע המקורי שלה – צבע אינדיגו. העבירו את המיקוד שלכם לעין השלישית ולבלוטת האצטרובל שנמצאת בקו ישר אחרי העין השלישית במוח ותתמקדו בפתיחת העין השלישית. תראו את הבלוטה בגודל זית, הולכת ומתנקה משכבות של לכלוך וסידן, והולכת וגדלה עם כול נשימה. דמו את הבלוטה למרכז תקשורת עם האני הגבוה והמדריכים הרוחניים ובקשו לקבל ראיה בהירה על החיים שלכם ולהתחבר לאינטואיציה הפנימית שלכם ולמטרה הנעלה שלכם על כדור הארץ.


הוראות האזנה לתדרים לאימון גלי מוח

הוראות האזנה לתדרים לאימון גלי מוח

המוח שלנו מייצר פעילות חשמלית 24 שעות ביום. את הפעילות הזו מודדים בקבוצות תדרים המכונים "גלי מוח", כשכל תדר מייצג מצב תודעה שונה. מחקרים רבים הראו, שניתן להשפיע ואפילו לכוון את גלי המוח כרצוננו בעזרת האזנה לתדרים וצלילים מסוימים. התהליך הזה נקרא "אימון גלי מוח" או "רתימת גלי המוח" (Brainwave entrainment) ויכול להיות יעיל מאוד אם משתמשים בו בצורה נכונה.

טונים איזוכרונים הם צלילים בתדר מסוים שחוזרים על עצמם במרווחים קבועים אך במקצבים שונים, ומטרתם להביא את המוח לפעול בתדרי גל  מסוימים המסייעים ביצירת מצבי תודעה רצויים, יצור של כימיכלים בגוף ועוד ועוד. הטונים משולבים עם סוגי מוזיקה שונים כדי שההאזנה תהיה נעימה, מרגיעה ואפקטיבית יותר. אין צורך להאזין לטונים איזוכרונים עם אוזניות, למרות שהאזנה בצורה זו, תמנע רעשים מהסביבה ולכן היא מומלצת.
קראו עוד על טונים איזוכרונים.

טונים בינוראלים נוצרים מכך שאנו מציגים תדר שונה למוח בכול אחת מהאוזניים. הטונים "מתערבבים" בתוך הראש כך שאם נציג תדר של 100הרץ לאוזן אחת ותדר 110 הרץ לאוזן השניה- המוח יצור לבד את התדר של הפער בין הטונים כלומר 10 הרץ , או תדר גלי מוח אלפא. מסיבה זו, טונים בינוראלים יעילים רק בהאזנה באוזניות.
קראו עוד על טונים בינוראלים.

שימו לב שלא כול אחד יכול להאזין לטונים בינוראלים עם אוזניות והם אינם מומלצים להאזנה במקרים אלו:
1) אם אתם סובלים מהתקפי סכיזופרניה, אפילפסיה או seizures (התקפים פסיכוטים).
2) אם יש לכם OCD או הפרעה נפשית ידועה
3) אם אתן בהריון
4) אם יש לכם הפרעות בקצב הלב או קוצב לב
5) אם יש לכם רגישות גבוהה לאור
6) אם אתם תחת השפעת תרופות או סמים
7) 30 דקות לפני שמפעילים ציוד כבד או רכב
8) 30 דקות לפני ביצוע פעולה שבה אתם יכולים לסכן עצמכם או אחרים
9) מתחת לגיל 18

*אם האזנתם בניגוד להוראות, יתכן ותחוו כאב ראש, דפיקות לב או צליל זמזום באוזניים. יש לנוח ולשתות הרבה מים עד שהתחושות יעברו, ולהימנע מהטכניקה הזו בעתיד.

המטרה של אימון גלי המוח, היא להביא את המוח שלנו לפעול בתדרים מסוימים שבהם הגוף נרגע, המערכות הפיזיולוגיות פועלות בצורה אופטימלית, האונות במוח מסונכרנות ומתקבל מצב תודעה רצוי. למרות שישנם סוגי תדרים שיכולים להתנגן ברקע כול היום (כמו תדרי קערות הקריסטל), ישנם תדרים שלא מומלץ להאזין להם מעל שעה ברצף. ההמלצה הכללית היא להאזין לתדרים עד שעה ביום. אם אתם מאזינים ליותר מתדר אחד- חלקו את ההאזנה לכמה מקבצים של 20 דק' עם הפרשים בינהם (לא ברצף).
בזמן ההאזנה, מומלץ להיכנס לרגיעה או למצב מדיטטיבי כדי לשלב את המוח המודע בתהליך. לחלופין, ניתן גם להאזין לפני השינה או אחרי ההתעוררות בבוקר.

*כמו בכול עבודה אנרגטית – חובה לשתות הרבה מים לפני ואחרי ההאזנה. מים הם מוליך חשמלי בגוף וככול שתהיו פחות "מיובשים" כך תשפיעו לטובה על תוצאות הטיפול.

מצאו מקום שקט בו תוכלו לשבת או לשכב ללא הפרעה.
עצמו עיניים, קחו כמה נשימות ותרגעו.
שימו את הקובץ להאזנה ברקע, ותנו לצלילים לסחוף אתכם.
בזמן הזה, נסו לשחרר מחשבות ולהישאר ברגע, כשאתם חשים את הוויברציות של התדר רוטטות בגופכם.
לחלופין, הפעילו את הדמיון שלכם בהתאמה לתדרים שאתם שומעים לדוגמה: אם אתם מאזינים לתדר לפתיחת העין השלישית, התמקדו במרכז המצח ונסו לדמיין את העין השלישית נפתחת, והמתינו למסרים מהאינטואיציה שלכם.

הנה המלצות לתרגול עם כל אחד מהתדרים:
גלי דלתא – לשכב בנוחות ולהאזין עד הירדמות.
גלי תטא – להאזין בשכיבה או בישיבה או תוך מדיטציה.
גלי אלפא – להאזין במצב שכיבה או ישיבה, בצורה רגועה אך מודעת.
גלי בתא – להאזין בזמן ערות ופעילות.
לפני שאתם מתחילים להאזין, והתאימו את הרצועה לכוונה שלכם. בכול אחת מהרצועות יש הסבר כיצד מומלץ להשתמש בה, אך יחד עם זאת זיכרו: התודעה, הכוונה והפוקוס שלכם הם אלו שיוצרים את השינוי שאתם מבקשים, וההאזנה היא רק כלי שיביא את המוח שלכם למצב האידאלי כדי לעשות כן. כדי ליצור את השינוי עליכם להירגע, לדמיין, להרגיש ולהאמין.
* לפני ואחרי ההאזנה, מומלץ מאוד לשתות כוס מים. העבודה האנרגטית צורכת משאבים מהגוף ומיבשת אותו, ומלבד זאת, המים מפעילים טוב יותר את המעגלים החשמליים במוח.

הכי מומלץ לקבוע שעה קבועה ביום לצורך האזנה ומדיטציה, כדי להרגיל את המוח להיכנס מהר למצב קליטה. הזמן הטוב ביותר הוא לרוב בבוקר כאשר רק התעוררתם או בלילה לפני השינה, אך ניתן גם להאזין בכל זמן אחר שתבחרו.

תוכלו לחוש בהשפעת התדרים, כבר בהאזנה הראשונה, ובכל האזנה אחריה. עם זאת, המטרה של אימון גלי מוח, היא ללמד את המוח שלכם להיכנס למצב גלים רצוי בקלות ובמהירות. זה יקרה לרוב אחרי שבוע עד שבועיים של האזנה, והמוח כבר ידע איך להגיע למצב הזה לבד. אם האזנתם משך שבועיים, תוכלו לעשות הפסקה של שבוע, ואז לחזור להאזין עוד שבוע כשנדרש חיזוק לתחום עליו אתם עובדים, או מתי שאתם חשים צורך.

מומלץ להאזין לקלטות בווליום סטנדרטי בו אתם חשים בנוח כמו הווליום בו אתם מאזינים למוזיקה רגועה. אם אתם חשים אי נוחות בהאזנה- פשוט הורידו מעט את הווליום.

כול אחד מאיתנו הוא שונה, ובעוד שיש אנשים שיחושו שינוי מהאזנה ראשונה, עבור אחרים ידרש שבוע עד שבועיים כדי לחוות תוצאות. החדשות הטובות הן שתחוו התקדמות בכול פעם שאתם מאזינים. השינוי יהיה הדרגתי – כמו השינוי הפיזיולוגי שאנו חווים כשאנו הולכים לחדר כושר. אם נתמיד בפעילות,  הגוף שלנו יהיה מוכרח להשתנות, ולא יעבור זמן רב עד שהשינוי יורגש בפועל.
טיפ קטן: עבור אנשים שאינם מורגלים בטכנולוגית התדרים, יתכן שהמוח יהיה פעיל יותר בפעמים הראשונות בהן תאזינו. זה קורה כי המוח לא מורגל ומנסה לנתח את הצלילים או ממתין ש"משהו יקרה". ההמלצה היא פשוט לשחרר את המחשבות ולאפשר לצלילים למלא את אותכם עד שתגלשו למצב רגוע ונינוח. התהליך צריך להיות חסר מאמץ ומהנה.

אנשים שמאזינים לטכנולוגיות לאימון גלי מוח, לרוב מדווחים שהם חולמים יותר וזוכרים את החלומות. במקרים קיצוניים יתכנו אחרי ההאזנה רגשות לא נוחים או מעט כאב ראש שנובעים משחרור של תבניות רגש שליליות שבאות מתת המודע. ההמלצה היא לעשות הפסקה, ואז לחזור להאזין מידי פעם עד שהתחושות יחלפו. זכרו שכול צורות המדיטציה מובילות לריפוי, והריפוי הזה מתרחש לעיתים ברמה הרגשית – והוא לטובתכם הגבוהה. קחו בחשבון שהסיכוי שזה יקרה לכם הוא נמוך,  וברוב המקרים תחוו תוצאות נפלאות כמו שיפור בבריאות, שיפור ביציבות רגשית ונפשית, ושיפור ברמות המתח והבהירות.

הקלטות הבאות מיועדות לשפר תחומים שונים בחייכם, ואנו מקווים כי הן תסייענה לכם לעשות כן.
אם אתם נתונים תחת השגחה רפואית או מקצועית או נוטלים תרופות, אנו ממליצים כי תתייעצו עם הרופא המטפל שלכם לפני שתתחילו להאזין.
כמו בכול שינוי שאתם עושים באורך החיים, תמיד מומלץ להתייעץ עם הרופא או המטפל שלכם, וכך גם לפני שאתם מתחילים לתרגל אימון גלי מוח או כול שיטת טיפול אנרגטית שיש לה השפעה על התודעה.  (אם אתם נוטלים תרופות, או סובלים ממחלה נוירולוגית או הפרעה תפקודית – אל תתחילו מבלי שעשיתם זאת!).

דיסקים אלו נוצרו בלב פתוח ורצון להביא מזור לכמה שיותר אנשים. הכלים של מוזיקה לאימון גלי מוח, הם כלים עוצמתיים מאוד ולכן, באחוז קטן מהמקרים, עם תחילת ההאזנה יעלו לפני השטח נושאים רגשיים המבקשים שחרור. ההמלצה במקרה זה היא לעשות הפסקה בהאזנה, ולחזור להאזין לאחר שהנושאים טופלו והרגשתכם השתפרה.
חשוב גם לציין, כי על אף שההאזנה היא תרפויטית, אינה מהווה תחליף לטיפול רפואי ויש להישמע להוראות הרופא בלי קשר לעבודה הפנימית שאתם עושים עם עצמכם. במילים אחרות- אין לראות בדברים הכתובים או נאמרים באתר, המלצה להפסקת כל טיפול רפואי או כתחליף לו. כמו כן, איננו ממליצים על האזנה בזמן נהיגה, בשל האופי המרגיע של המוזיקה.


למידע נוסף
שדות מסומנים ב * הינם שדות חובה

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע נוסף על המוצר?