אימון להפרעות קשב וריכוז לילדים (בנים)

179

הילד לא מצליח להתרכז או לשבת רגע בשקט?
הוכח שהפחתה של מתח ולחץ, וחיזוק המשאבים הפנימיים כגון שיפור הביטחון העצמי, תחושת הערך והדימוי העצמי, תחושת ההגנה והאמון ביכולות האישיות וכד', יכולים לסייע מאוד בהפחתת התסמינים של הפרעות קשב וריכוז.
תנו לילד להאזין לסדרת קלטות מוזיקה נפלאה לילדים, כשברקע שלה מוקלטים מסרים תת הכרתיים לחיזוק המשאבים הפנימיים וסיוע להפרעות קשב וריכוז. כולל בונוס – קלטת תדרים לאימון גלי מוח. מסייע לריכוז, הקשבה  ופוקוס בלימודים. (למוצר לילדות)

 

Tempoary image

רכישה בטוחה!
נסו את המוצרים שלנו, ואם לא תהיו מרוצים אחרי 30 יום תקבלו החזר מלא!


תיאור

מסייע להפרעות קשב לילדים: מדיטציה סאבלימנלית לחיזוק משאבים פנימיים לילדים עם הפרעות קשב וריכוז.

הפרעות קשב וריכוז, הפכו כה נפוצות בשנים האחרונות, והאבחון שלהם בקרב ילדים ובני נוער, רק הולך וגדל  כיום משנה לשנה, עד כי ניתן להגדיר את התופעה הזו כאחת המגפות המשמעותיות ביותר בעידן המודרני.

למרות שמדובר בהפרעות שהבסיס שלהן פיזיולוגי ולאו דווקא רגשי, התוצאה שלהן היא הפרעות רגשיות והתנהגותיות הנובעות מתיסכול, ערך עצמי נמוך, קושי חברתי, קושי בלימודים ועוד. מסיבה זו, ממליצים לכל מי שסובל מהפרעות קשב, לשלב את הטיפול התרופתי (אם קיים), בלווי של טיפול רגשי התנהגותי (טיפול אינטגרטיבי). טיפולים התנהגותיים הכוללים סוגי אימון מוחי, מקובלים כיום מאוד כשיטות תומכות ומחזקות עבור ילדים ומבוגרים הסובלים מהפרעות קשב. ההנחה היא שהפחתה של מתח ולחץ, וחיזוק המשאבים הפנימיים כגון הביטחון העצמי, תחושת הערך והדימוי העצמי, תחושת ההגנה והאמון ביכולות האישיות וכד', יכולים לסייע מאוד בהפחתת התסמינים של הפרעות קשב וריכוז.

סדרת הקלטות לסיוע בהפרעות קשב לילדים כוללת מקבץ מסרים סאבלימינלים או תת הכרתיים, שמטרתם לחזק את הביטחון העצמי, הדימוי העצמי והאמון ביכולות האישיות, לתת לגיטימציה לתחושות קשות ותיסכול, לפרק מתחים ולחצים שונים ועוד. תוכלו להאזין להצהרות המוקלטות כאן (לבנים ולבנות בנפרד), ותוכלו גם לרכוש את החבילה של המסרים הסאבלימינלים עם 4 סוגים של פסקול, שנוצרו כדי לגוון את ההאזנה.

כל אחת מהקלטות מלווה במוזיקה נעימה או קולות טבע. בזמן ההקשבה לקלטות, לא תשמעו את המסרים עצמם אלא רק מוזיקה וקולות טבע, אך המוח של ילדכם יקלוט את המסרים ברמה הלא מודעת ויפנים אותם. בנוסף לקלטות הסאבלימינליות, תקבלו להאזנה גם את קלטת המסרים הגלויים לחיזוק המשאבים לילדים עם הפרעות קשב, כך תדעו מה הם המסרים המוקלטים ואף תוכלו להשמיע אותם בגלוי מידי פעם, כדי להעצים את השילוב בין המוח המודע ותת המודע.

חיזוק משאבים פנימים לילד עם הפרעות קשב – כולל 5 רצועות שמע להורדה:

1. מסרים סאבלימנאלים לילדים עם מוזיקה מרגיעה ונעימה. (20 דק' – להאזנה בלולאה).

2. מסרים סאבלימנאלים לילדים עם מוזיקה מלווה ברחש גלי ים מרגיע. (20 דק' – להאזנה בלולאה).

3. מסרים סאבלימנאלים לילדים עם מוזיקה "חללית". (20 דק' – להאזנה בלולאה).

4. מסרים סאבלימנאלים לילדים עם קולות מפל מים זורמים וציוץ ציפורים בטבע. (20 דק' – להאזנה בלולאה).

5. רצועת המסרים הגלויים לסיוע בהפרעות קשב לילדים.

דוגמאות להאזנה:

הקשיבו להצהרות הגלויות לחיזוק משאבים לילדים עם הפרעת קשב:

האזינו לדוגמה מהקלטת לילדים בליווי מוזיקה למדיטציה ורחש גלי ים: מסרים להפרעות קשב לילדים עם מוזיקה ורחש גלים

תדרים לאימון גלי מוח

בנוסף, תקבלו בונוס – קלטת של תדרים לאימון גלי מוח, משולבים עם רחש גלי ים מרגיע, ומיוחדים להאזנה בזמן הלימודים או ביצוע מטלות מורכבות:

6. בונוס – רחש גלים עם טונים איזוכרונים לשיפור הריכוז והקשב (20 דקות – להאזנה בלולאה).

הפרעות קשב וריכוז נחשבות הפרעה של "גל איטי". למרות שהמוח שלנו מייצר תערובת של דפוסי גלים שונים משך היום ורבים מהם בבת אחת, פעילות גבוהה מידי של גלי מוח איטיים יכולה לגרום לאבדן ריכוז והסחות דעת, וזירוז של גלי המוח, יכול להקל על התסמינים. התכונה של המוח שיודע להתאים את עצמו בתהודה (רזוננס) לתדרים שהוא שומע מהסביבה החיצונית, יכולה לסייע לנו מאוד לזרז את אורכי הגל של במוח באמצעות האזנה לתדרים שונים. בעזרת תוכנה מיוחדת, אנחנו מערבבים תדרי קול שיסייעו לגלי המוח לפעול בתדרים גבוהים יותר של ביתא וגמא, שהם הטווח האידאלי לריכוז ולמידה.

לחצו כאן למידע נוסף ואופן השימוש ברצועות להפרעת קשב לילדים

מה מכילות קלטות המסרים הסאבלימינלים להפרעות קשב לילדים?

הקלטות לילדים, מכילות הצהרות חיוביות לחיזוק המשאבים הפנימיים וסיוע להפרעות קשב וריכוז, וניתן להאזין להן, ולנגן אותן ברקע, כדי לחזק את התחומים הללו אצל ילדינו. קלטות המסרים הסאבלימינלים מכילות את אותן ההצהרות שאתם שומעים בסרטון, אך הן מוחלשות בטכניקה מיוחדת שהאוזן אינה שומעת, כך שכל מה שתוכלו לשמוע ברקע הוא מוזיקה וקולות טבע, אך תת המודע של ילדיכם יקלוט את ההצהרות ויפנים אותן. את המסרים הסאבלימינלים תקבלו ב-4 גרסאות, שכול אחת מהן מכילה את אותן הצהרות בלשון זכר עם פס קול (מוזיקת רקע) שונה, כדי שתוכלו לגוון ולבחור את המוזיקה שמתאימה לכם ביותר.

למה ההקלטה מוחלשת?

הטכניקה של הקלטת מסרים סאבלימינלים, מיועדת לעקוף את המוח המודע שעשוי להעלות התנגדויות בעת האזנה להצהרות הגלויות. כשילדכם ישמע למשל את המשפט "אני יכול להתרכז וללמוד בקלות" סביר שהמוח המודע שלו יתנגד, כי יתכן שהניסיון שלו – היה שונה עד כה. אך כאשר ההצהרות מוחלשות – הן נקלטות ישירות בתת המודע, ודרך החזרתיות- הן מופנמות בתוכו עד שהן הופכות להרגל חשיבה חדש. עם הזמן, תוכלו להבחין בשינויים – תחילה קטנים ואז משמעותיים בהתנהגות שלו, בביטחון העצמי, ביכולת הריכוז והחשיבה ויכולת להרגע לבד, ובהתנהלות היומיומית שלו.

איך משתמשים בקלטת לילדים?

במוצרים למבוגרים, אנו ממליצים תמיד לשלב עבודה בין הקלטות הגלויות לבין הקלטות הסאבלימנליות וכך גם כאן. היתרון בעבודה עם ילדים, הוא שהם אינם סגורים ומקובעים כמונו, ורובם עוד לא הספיקו לצבור חוויות ומערכות אמונות נוקשות. דווקא מסיבה זו, העבודה עם ההצהרות הגלויות, יעילה יותר בקרב ילדים מאשר עם מבוגרים כי במקרים רבים, הם עוד לא הספיקו לגבש דעה שלילית על עצמם. עם זאת – מצאנו שפעמים רבות, ילדים חסרים את המשמעת בהקשבה יומיומית להצהרות הגלויות והם משתעממים בקלות. מסיבה זו, ניגון של הקלטת הסאבלימינלית ברקע כשהם משחקים, עושים שיעורים, או בזמן השינה, יכולה להיות יעילה יותר ולשמר את עיקרון החזרתיות הנדרש כדי לשנות תבניות מחשבה ורגש. על מנת להפיק את המיטב מההקשבה, עליכם לנגן את המסרים ברקע כמה שיותר משך היום והלילה מכיוון שהם עובדים כמו שטיפת מוח חיובית.

למי מיועדות הקלטות?

הקלטות מיועדות לילדים מגיל 5 ועד 14-15.

מה יש בקלטות?

הקלטות מורכבות ממקבץ הצהרות עוצמתיות המיועדות לחיזוק הביטחון והערך העצמי, שיפור הפוקוס והריכוז במטלות שונות ובלימודים, תשוקה ללמוד, יחסים עם מורים וחברים, כלים להתמודדות עם אתגרים, חיזוק תחושת ההגנה, שמחת החיים ועוד. כול ההצהרות מנוסחות בגוף ראשון ובצורה חיובית, ונוסו בהצלחה עם ילדים ובני נוער בעולם.

מה ההבדל בין הקלטות השונות?

אין הבדל. ארבעת הקלטות הסאבלימינליות מכילות את אותן ההצהרות, אך תוכלו לבחור את מוזיקת הרקע ופס הקול שמתאים ביותר לכם ולילדיכם.

מה מכילה קלטת התדרים לאימון גלי מוח?

מחקרים הראו, שבניגוד לפעילות גלי מוח הסטנדרטית של ילדים מגיל 6 והלאה, גלי המוח של מי שאובחן כלוקה בהפרעות קשב, ממשיכים לפעול בצורה דומיננטית בטווח האיטי של גלי אלפא וגלי תטא, בדומה לגלי מוח של פעוטות עד גיל 6, מה שמקשה על קשב וריכוז. אחד המפתחות להתמודדות עם הפרעות קשב, היא היכולת שלנו לרתום את גלי המוח לפעילות מהירה יותר של גלי ביתא וגלי גמא באמצעים שונים כמו אימון גלי מוח בתדרים.

מתי ואיך להשתמש ברצועה לאימון גלי מוח?

בעוד שלמסרים הסאבלימינלים מומלץ להאזין כמה שיותר משך היום והלילה, לאימון גלי מוח לריכוז, מומלץ להאזין בזמן ביצוע מטלות הדורשות ריכוז כמו לימודים, שיעורים, וכד'. ניתן לסגור את הרצועה בלולאה ולהאזין לה בזמן שנדרש ריכוז או פוקוס. מאחר ומטרת ההאזנה היא להאיץ את פעולת המוח השמאלי, אין להאזין ברצף יותר משעתיים ומומלץ שלא להאזין סמוך מדי לזמן השינה, כי יתכנו קשיים להירדם לאחר ההאזנה. תדאגו שילדכם ישתה הרבה מים לפני ובזמן ההאזנה לתדרים לאימון גלי מוח, ובעיקר לרצועה זו, שכן המוח שורף הרבה אנרגיה וזקוק למים כדי להפעיל את המעגלים החשמליים. אין להאזין לאימון גלי מוח לפני פעולה שיכולה לסכן את ילדיכם וכן למי שיש לו אפילפסיה, קוצב לב או אישה בהריון. זה חשוב משום שאין עדיין מחקרים עם טכנולוגיה זו, בתחומים אלו.

על התדרים ברצועה:

התדרים ברצועה הם טונים איזוכרונים, המיועדים להאזנה בזמן הלימודים או הכנת שיעורים, והם יעזרו לילדכם לשמור על רמת ריכוז ופוקוס טוב, ובה בעת לשמור על מצב רוח רגוע. התדרים נעים בין 10-20 הרץ, כש-10 הרץ הוא בטווח הנמוך של גלי אלפא, ומשם התדרים עולים בהדרגה עד לטווח גלי ביתא שהם הגלים המיצגים עירנות ופוקוס. השילוב שבו אנו עוברים בהדרגה מגלי אלפא לביתא, יעזור לכם לייצר מצב פוקוס רגוע, האידאלי ללימודים. לא נדרשות אזניות.


למידע נוסף
שדות מסומנים ב * הינם שדות חובה

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע נוסף על המוצר?