דמיון מודרך לילדים לפני השינה – ארבעת המלאכים

59 39

דמיון מודרך לילדים לפני השינה – מיועד לבנים מגיל 5 ומעלה. מדיטציה בלשון זכר, שתעזור לילדכם להירגע בסוף היום, להרפות מהלחץ וההמולה מסביב, ולהיכנס לשינה שקטה ועמוקה, שבסופה יתעורר מחוזק שמח ומלא אנרגיה.  בהקלטה זו, ארבעת מלאכי השרת – גבריאל, מיכאל, רפאל ואוריאל, מבקרים את ילדך ומעניקים לו את מתנות ההגנה, האומץ, הריפוי והתבונה, ומלווים אותו לשינה נעימה.

Tempoary image

רכישה בטוחה!
נסו את המוצרים שלנו, ואם לא תהיו מרוצים אחרי 30 יום תקבלו החזר מלא!

חבילה בהנחה
  • חיזוק הביטחון לילדים
    מבצע!

תיאור

דמיון מודרך לילדים לפני השינה:  מומלץ לנגן בזמן ההשכבה. מיועד לחיזוק תחושת הביטחון, תחושת רוגע ושלווה והפחתת הפרעות שינה אצל ילדים.

השמיעו את הרצועה כאשר הילד במיטה לפני השינה, האזנה תרגיע אותו, ותשרה עליו תחושת רוגע נעימה שתכניס אותו למעגל הרדמות בריא. במדיטציה הזו, ניכנס קודם כל להרפיה עמוקה, שאחריה נצא לטיול בדמיון מודרך ביער הקסום. ביער, נתיישב על שפת האגם, מול מפל מים מפכים,  ונזמין את ארבעת מלאכי השרת- גבריאל, מיכאל, רפאל ואוריאל, כדי שיעניקו לילדכם את המתנות שלהם: שריון מוזהב שיספק להם הגנה וביטחון, חרב זהב שתעניק להם אומץ, שיקוי קסמים לבריאות וריפוי, וחיבוק מלאכי של אור ותבונה ובינה.

מאחר ומדובר במדיטציה לפני השינה, אין שום סיבה שילדך ישאר ער במהלכה – ולמעשה, רוב הסיכויים כי לא יחלפו חמש דקות עד שהוא ישקע בשינה עמוקה, אך תת המודע שלו ימשיך לההאזין, ויפיק את כול היתרונות והמתנות של המדיטציה. ניתן גם לסגור את רצועת ה- MP3 בלולאה (לופ), על מנת שתתנגן כל הלילה.

לחצו כאן למידע נוסף, ואופן השימוש במדיטציה לילדים

המוצר כולל רצועת שמע אחת להורדה:

1. דמיון מודרך לילדים לפני השינה – ארבעת המלאכים, בלשון זכר (16 דקות).

האזינו לקטע מתוך המדיטציה לילדים לפני השינה: ארבעת המלאכים

אם תרצו, תוכלו גם לקבל את המדיטציה במתנה, עם רכישת החבילה לחיזוק הביטחון העצמי לילדים.


למידע נוסף
שדות מסומנים ב * הינם שדות חובה

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע נוסף על המוצר?