מאה הצהרות להעצמה נשית – דמיון מודרך ללילה

199 169

מאה הצהרות להעצמה נשית שיזכירו לך כמה את מדהימה ומושלמת בדיוק כפי שאת! ההצהרות ברצועה נוגעות לכול תחומי החיים שלנו כנשים: דימוי הגוף ומחלה, זוגיות, כסף, בית, גיל, ילדים, אהבה, ביטחון עצמי ואישי ועוד. שעה שלמה של דמיון מודרך בטכניקה היפנותרפית, להאזנה לפני ותוך כדי שינה + קלטת מדיטציה סאבלימינלית של ההצהרות, שאותה שתוכלי לנגן ברקע מתי שתבחרי.

Tempoary image

רכישה בטוחה!
נסו את המוצרים שלנו, ואם לא תהיו מרוצים אחרי 30 יום תקבלו החזר מלא!


תיאור

מרגישה שמגיע לך הרבה יותר מהחיים האלו? שהחיים שלך היו אמורים להיראות אחרת? שניהול מערכות יחסים לא אמור להיות כול כך קשה?

מרגישה שמגיע לך הבית שאת רוצה, הכסף שאת מבקשת, העבודה עליה חלמת והזוגיות המושלמת?
וכמה פעמים ניסית לשנות את המציאות ללא הצלחה?
אם כול זה נשמע לך מוכר, אז אני ממש שמחה שהגעת לכאן כדי שאוכל לספר לך שיש דרך אחרת, קלה יותר, מהירה יותר ובלי שום ספק עצלה יותר, כדי ליצור את השינוי שאת כול כך רוצה; ואפילו להמשיך ולחזק את השינוי והצמיחה לאורך זמן ולכול החיים – באמצעות האזנה מתי ואיך שתבחרי.

בדיסק דמיון מודרך להעצמה נשית, תמצאי תסריט היפנותרפי המשלב בתוכו כמאה הצהרות עוצמתיות שמטרתן אחת – להזכיר לך מי את באמת וכמה כוח בעצם יש לך. ההצהרות בקלטת נוגעות לכול תחומי החיים שלנו כנשים: דימוי הגוף ומחלה, זוגיות, כסף, בית, גיל, ילדים, אהבה, ביטחון עצמי ואישי ועוד. אם תקשיבי לרצועה פעם ביום (אפילו בזמן שאת ישנה!), ההצהרות תחלחלנה פנימה כמו תרופה ותתחלנה לשנות את תבניות המחשבה שלך מבפנים. וכך תוך זמן קצר, תת המודע שלך יפנים אותן ותוכלי להתחיל להבחין בשינויים הדרגתיים בתחושה הפנימית, בביטחון, במוטיבציה, ובתבניות המחשבה הקבועות.
תוכלי להתחיל ולהתעורר לכוח העצום שעומד לרשותך כבר עכשיו, כוח בריאה אלוהי שקיים בכול אחת ואחת מאיתנו.

בנוסף לרצועת המדיטציה ההיפנותרפית, תקבלי גם במתנה את אותה הרצועה מוחלשת כמדיטציה סאבלימינלית. את הרצועה הזו תוכלי לשים כמוזיקת רקע במהלך היום או השינה והיא תתרום להטמעת המסרים החיוביים בתת המודע שלך.

המוצר כולל 2 רצועות שמע להורדה:

1. רצועת מדיטציה בדמיון מודרך בטכניקת היפנותרפיה עצמית – מאה הצהרות להעצמה נשית (60 דק')

2. אותה הרצועה של מאה הצהרות העצמה נשית – מוחלשות כהצהרות סאבלימינליות. (60 דק').

לחצי כאן למידע נוסף ואופן השימוש ברצועה להעצמה נשית

האזיני לדוגמה מתוך הרצועה הסאבלימינלית להעצמה נשית: סאבלימינלים להעצמה נשית

האזיני לקטע מתוך המדיטציה להעצמה נשית: (6 דקות).

דיסק מדיטציה בדמיון מודרך – מאה הצהרות להעצמה נשית.

הקשיבי לרצועה פעם ביום (אפילו בזמן שאת ישנה!), ההצהרות תחלחלנה פנימה כמו תרופה ותתחלנה לשנות את תבניות המחשבה שלך מבפנים. וכך תוך זמן קצר, תת המודע שלך יפנים אותן ותוכלי להתחיל להבחין בשינויים הדרגתיים בתחושה הפנימית, בביטחון, במוטיבציה, ובתבניות המחשבה הקבועות.

לצד הקלטת שאורכה שעה שלמה, תקבלי גם בונוס חשוב לגמרי בחינם: את אותה הקלטת עם הצהרות להעצמה נשית בצורת מסרים תת הכרתיים (מדיטציה סאבלימינלית). בקלטת זו, כול שתשמעי הוא מוזיקה נעימה מדיטטיבית, כאשר ברקע, מוקלטות ההצהרות בצורה שרק המוח התת מודע יכול לקלוט ולהפנים.
יש יתרונות רבים להקשבה לקלטת הסאבלימינלית משום שהיא עוקפת את החלק המודע שמעלה התנגדויות לנאמר, ומתקשרת ישירות מול תת המודע. מאחר ותת המודע שלך קולט גם מסרים שהאוזן אינה שומעת, תוכלי לבחור להאזין לקלטת עם ההצהרות בזמן שאת ערה ולחוש איך המסרים מחלחלים גם לחלק המודע ומעצימים אתך, או לחלופין, להשתמש בקלטת הבונוס שמכילה את אותם מסרים המוקלטים בטכנולוגיה מיוחדת שהאוזן אינה שומעת אך תת המודע קולט ומפנים.

מהי הטכניקה להיפנותרפיה עצמית?

ראשית – חשוב להבין שלא מדובר בהיפנוזה, אלא בדמיון מודרך שעוצב במיוחד להעביר את המוח שלנו למצב של גלי אלפא– מצב שכולנו חווים כמה פעמים משך היום. לדוגמה: כשאנו שקועים בריכוז בטלוויזיה או בספר טוב, שקועים במשחק וידאו ואפילו תוך כדי נהיגה. זה המצב שבו אנו נמצאים לפני שאנו נרדמים, ומיד כשאנו מתעוררים בבוקר – כשאיננו במודעות מלאה. במצב זה, כשהמוח מאט לגלי אלפא (או גלים נמוכים יותר- עד טווח גלי מוח דלתא בזמן שינה), הפוקוס מצטמצם, הנשימה מאטה, ואנו פתוחים לסוגסטיות (הצעות או השאות מבחוץ) פי 200 מאשר במצב של פעילות מוחית בזמן ערות (גלי ביתא.).

למעשה יש חלק במוח שלנו שתמיד עירני, והוא קשור לאוזניים שתפקידן להגן עלינו בזמן השינה. מחקרים הוכיחו שהשמיעה פועלת כמו מצלמת מעקב, היא מקליטה אינפורמציה 24/7. לראיה, אמא יכולה לישון עם מוזיקה גבוהה בלי בעיה אך להתעורר בשניה שהתינוק השמיע גיהוק. בעוד שהעיניים שלנו יכולות להיעצם ולחסום את שדה הראיה- לאוזנים אין את האפשרות הזו. הן פקוחות תמיד וסופגות אינפורמציה אפילו מתחת לתחום התודעה כך שלא משנה אם נרדמתם במהלך ההאזנה, תת המודע שלכם ער וקולט את מה שנאמר, והוא יטמיע אותו בהצלחה בשגרת חייכם.


הוראות האזנה למדיטציות

הוראות האזנה למדיטציות בדמיון מודרך

ישנן דרכים רבות לתרגל מדיטציה בדמיון מודרך, כאשר אנו מאזינים להנחיות ברקע, והמוח שלנו משלים את החסר באמצעות הדמיון והרגש.
רוב המדיטציות שתמצאו באתר מחולקות לשתים:
1. מדיטציות בדמיון מודרך – מיועדות להאזנה לפחות פעם ביום, רצוי בבוקר או לפני השינה.
2. מדיטציות בטכניקת היפנותרפיה עצמית (לא היפנוזה!!*) המלוות בסוגסטיות חיוביות, ומיועדת להאזנה לפני השינה ובזמן השינה. (שימו לב: בארץ רק רופאים מסויימים מורשים לעסוק בהיפנוזה, ולא מדובר כאן בהיפנוזה, אלא בטכניקה של הקלטת דמיון מודרך *קראו עו על היפנותרפיה מתוך ויקיפדיה.)

ניתן לתרגל את המדיטציה בכל שעה, אך הכי מומלץ לתרגל בבוקר או לפני השינה, כאשר המוח שלנו פועל בגלי אלפא כלומר במצב תודעה רגוע וקליט.
כמו כל הרגל חדש שאנו מטמיעים בחיים, החזרתיות כאן חשובה מאוד כדי ששני חלקי המוח, המודע והלא מודע, יתחברו למסר. ההמלצה היא לתרגל את המדיטציה מידי יום ביומו – בין פעם אחת לפעמיים ביום.
אתם יכולים להישאר במיטה בבוקר על מנת לתרגל, ובאותה המידה לתרגל במיטה בלילה, לפני שאתם נרדמים. כשהמוח שלכם יתרגל לחוות הרפיה, הכניסה למצב מדיטטבי תהיה קלה ומהירה. המוח שלנו לומד תוך תרגול, ולכן שעה קבועה לתרגול יומי עדיפה מבחינת האפקטיביות, כי באותה השעה המוח כבר ידע להכין את עצמו, והכניסה למצב מדיטטיבי תהיה מהירה וקלה.
חשוב לקבוע מראש זמן לתרגול, למצוא אזור שקט שם לא יפריעו לכם ולכבות מכשירי חשמל, פלאפונים או כל דבר שיכול להכניס רעש ולהוציא אתכם מריכוז.
רצוי ללבוש בגדים נוחים שלא יגבילו את התזוזה או הנשימה שלכם.
רצוי לא לאכול לפחות חצי שעה לפני התרגול כדי שפעולת המעיים לא תפריע לכם להתרכז.
רצוי לשתות הרבה מים לפני ואחרי התרגול, כמו בכול עבודה אנרגטית. המוליכות הגבוהה של המים, והיכולת שלהם לשפר פעילות חשמלית ומעבר מידע בגוף, יתרמו לאפקטיביות של התירגול.
אפשר להדליק נר, או קטורת, ולעמם את האורות – כל מה שיכול לעזור לך להיכנס לאווירה. ריח קבוע – למשל ריח קטורת בזמן מדיטציה, יכול גם הוא לשמש למוח כתזכורת, ולסייע לו להיכנס למצב גלי אלפא בצורה מהירה יותר.
לאחר שהכנתם את המקום, תוכלו להתיישב או לשכב בצורה הנוחה לכם ביותר. אתם יכולים לשבת עם רגלים משוכלות מתחת לגוף (ישיבה מזרחית), או בישיבת לוטוס או חצי לוטוס. אפשר גם לשבת על כיסא עם משענת ישרה כשהרגלים מונחות ישר על הרצפה ולא משוכלות. אתם יכולים להניח את הידיים בחיקכם או על הברכיים, כשכפות הידיים פונות כלפי מעלה או מטה. אתם יכולים לשכב כשהידיים פרושות לצידי הגוף או במרכז הגוף על הבטן או הלב. השתמשו בכל תנוחה שאתם מוצאים כנוחה במיוחד, ושתעזור לכם להירגע ולהתרכז.
שימו את הקלטת ברקע (הכי מומלץ להשתמש באוזניות), היכנסו לתנוחה והתחילו לתרגל.

• חלק קטן מהמדיטציות, הן מדיטציות בטכניקה של היפנותרפיה עצמית. הן מיועדות ללילה וארוכות מהשאר הרצועות, (לרוב מעל שעה).
• הטכניקה שבה הוקלטו: לדוגמא משפטים ארוכים שלא נגמרים, טון דיבור מונוטוני במיוחד ועוד, עוצבו במיוחד כדי להפיל עליכם שינה.
• המדיטציות ללילה מלוות בסוגסטיות חיוביות שתת המודע שלכם יפנים, גם אם תירדמו במהלך ההאזנה.
• לפני שאתם הולכים לישון, שימו את המדיטציה ברקע (עם או בלי אוזניות), כשרוב הסיכויים שלא יעבור זמן רב עד שתהיו שקועים בשינה עמוקה.
• כמו כל הרגל חדש שאנו מטמיעים בחיים, חשוב לשלב את עבודת המוח המודע עם המוח התת מודע, ולכן, ההמלצה היא לפחות פעם בשבוע, לתרגל את המדיטציה בישיבה או בזמן ערות, כשהסיכוי שתירדמו קטן. קחו לכם שעה פנויה, ושימו את המדיטציה ברקע, כשאתם עוקבים אחר ההנחיות. אמנם הסיכוי שתצליחו לעקוב אחר ההנחיות קטן (בגלל הטכניקה), אך המוח המודע שלכם יפיק רבות מההאזנה, גם אם לא תצליחו להתרכז.

לרוב, איננו ממליצים להאזין למוזיקה עם תדרים לאימון גלי מוח מעל שעה עד שעה וחצי ביום. לכן במידה והמדיטציה שרכשתם כוללת אימון גלי מוח (טונים בינוראלים ואיזוכרונים), ניתן להאזין לה בין פעם לפעמיים ביום. לתדרי הסולפיג'יו, ולקערות קריסטל – ניתן להאזין כמה שרוצים.

בפועל אין שום מגבלה על תרגול מדיטציות- ואתם יכולים לתרגל מדיטציה כל היום כמו שעושים הנזירים הבודהיסטים. עם זאת- מאחר ואינכם נזירים, יש חשיבות גבוהה גם לשאר הפעילות העשייה  וההגשמה של חלומותיכם בה אתם עוסקים בשוטף, והמדיטציה- תשפר גם אותם.

כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר, מומלץ לתרגל מדיטציה או מדיטציה בדמיון מודרך לפחות פעמיים ביום- 20 דקות כל פעם.  אם אין לכם זמן פנוי או סבלנות- מינימום של 20 דקות עד חצי שעה של תרגול ביום, גם הם ישנו את חייכם.

זה תלוי בהרגשה שלכם ובתוצאות. רצוי לתרגל מדיטציה מסויימת, עד שתרגישו תוצאות והרגשתכם תשתפר. בכל פעם שתתרגלו את אותה המדיטציה- תחוו תוצאות אחרות, ומומלץ להתמיד עם כל מדיטציה לפחות שבוע עד שבועיים כדי לעגן את התוצאות כתבניות ודפוסי חשיבה חדשים.

תרגול מדיטציה על בסיס קבוע, ישנה את חייכם, בתנאי שתתמידו. התרגול יקנה לכם שלווה, וביטחון, ריכוז, יצירתיות, שיפור בהרגשה בכללית ושיפור בבריאות הפיזית.
לעיתים נדירות, יתכן שבזמן התרגול, יעלו נושאים מכאיבים שמבקשים שיחרור. ההמלצה במקרה זה היא לעשות הפסקה בהאזנה, ולחזור להאזין לאחר זמן מה כשהרגשתכם השתפרה. קחו החלטה מודעת לפני שאתם מתחילים לתרגל, שכל מה שקורה במהלך ההאזנה ואחריה הוא בסדר גמור והוא חלק מהשיפור שאתם מבקשים לעצמכם. גם אם אינכם מצליחים להתרכז, וגם אם עולה בכם כעס או בכי. הכול בסדר כי אתם פועלים לטובתכם הגבוהה. הקפידו להתבונן בכל רגש שעולה – מהצד, כאילו אתם צופים בסרט, ועם הזמן הוא יתפוגג. השכר על התמדה הוא גבוה שכן חוסר התנגדות יאפשר לעוד ועוד רעיונות חדשים להיכנס מבלי שיתקלו בהתנגדות גורפת.

• שיטה קלה וכמעט "עצלנית" שכל אחד יכול לעשות בבית עם עצמו.
• אין צורך בשום ניסיון קודם במדיטציה והתועלת לרוב מידית או מהירה מאוד.
• כל אחד יכול לבחור את התחום בו הוא מעוניין להתמקד ולתרגל עצמאית בלי תלות באיש.
• ניתן לתרגל היכן שרוצים, מתי שבוחרים ואיך שמתאים לכם.
• אין צורך באביזרים מיוחדים או יקרים, כול שנדרש הוא פינה שקטה ומחשב/טלפון.
• הקלטות מוגבלות בזמן – מה שנותן מסגרת ידועה מראש לכל מדיטציה.
• הקלטות מלוות במוזיקת רקע מיוחדת עם תדרים שיש לה השפעה חיובית על גלי המוח.
• השימוש בדימויים פופולריים לנושאים שונים כמו כאב או מרגוע, פונה לממוצע הרחב של מאזינים שהדימויים הללו "עובדים" עבורם.
• הקלטות מאפשרות רגעי שקט ומוזיקה שמטרתם לאפשר לתת המודע להעלות נושאים, ומעודדות השלמת פערים ויצירתיות בעזרת שימוש בשפה פתוחה וסוגסטיבית.
• הקלטות מאפשרות לכם לחזור ולתרגל שוב ושוב, בכל תחום בחיים בו תבחרו, ואף למדוד תוצאות.

•    הקלטות הבאות מיועדות לשפר תחומים שונים בחייכם, ואנו מקווים כי הן תסייענה לכם לעשות כן.
אם אתם נתונים תחת השגחה רפואית או מקצועית או נוטלים תרופות, אנו ממליצים כי תתיעצו עם הרופא המטפל שלכם לפני שתתחילו להאזין.
כמו בכול שינוי שאתם עושים באורך החיים, תמיד מומלץ להתייעץ עם הרופא או המטפל שלכם, וכך גם לפני שאתם מתחילים לתרגל מדיטציה,או כול שיטת טיפול אנרגטית שיש לה השפעה על התודעה.  (אם אתם נוטלים תרופות, או סובלים ממחלה נוירולוגית או הפרעה תפקודית – אל תתחילו מבלי שעשיתם זאת!).

•    דיסקים אלו נוצרו בלב פתוח ורצון להביא מזור לכמה שיותר אנשים. הכלים של הדמיון המודרך, הם כלים עוצמתיים מאוד ולכן, באחוז קטן מהמקרים, עם תחילת ההאזנה יעלו לפני השטח נושאים רגשיים המבקשים שחרור. זה מצב טבעי ואפילו רצוי, הנובע מכך שלאחר שלמדנו איך לשחרר התנגדויות על בסיס יומי, כל אותם נושאים שגרמו לנו להתנגדות, עולים לפני השטח ומרגישים כעת יותר גרוע. זה נובע מהעובדה שהדיסוננס או חוסר ההתאמה בין איפה שאנו נמצאים, לאיפה שאנו רוצים להיות – גדל. ההמלצה במקרה זה היא לעשות הפסקה בהאזנה, ולחזור להאזין לאחר זמן מה כשהרגשתכם השתפרה.
קחו החלטה מודעת לפני שאתם מתחילים לתרגל, שכל מה שקורה במהלך ההאזנה ואחריה הוא בסדר גמור והוא חלק מהשיפור שאתם מבקשים לעצמכם. גם אם אינכם מצליחים להתרכז, וגם אם עולה בכם כעס או בכי. הכול בסדר כי אתם פועלים לטובתכם הגבוהה.
הקפידו להתבונן בכל רגש שעולה – מהצד, כאילו אתם צופים בסרט, ועם הזמן הוא יתפוגג. השכר על התמדה הוא גבוה שכן חוסר התנגדות יאפשר לעוד ועוד רעיונות חדשים להיכנס מבלי שיתקלו בהתנגדות גורפת.
•    חשוב גם לציין, כי על אף שההאזנה היא תרפויטית, אינה מהווה תחליף לטיפול רפואי ויש להשמע להוראות הרופא בלי קשר לעבודה הפנימית שאתם עושים עם עצמכם. במילים אחרות- אין לראות בדברים הכתובים או נאמרים באתר, המלצה להפסקת כל טיפול רפואי או כתחליף לו.
כמו כן, איננו ממליצים על האזנה בזמן נהיגה, בשל האופי המרגיע של המוזיקה.
•    תוכלו לקרוא כאן עוד על סוגי מדיטציות : מהי מדיטציה – סוגי מדיטציות.


למידע נוסף
שדות מסומנים ב * הינם שדות חובה

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע נוסף על המוצר?