15 ההצהרות החיוביות, העצמתיות והידועות ביותר בעולם ההתפתחות האישית – להורדה והאזנה.

הצהרות שיעזרו לך לנקות את החסמים בתת המודע, ולהטמיע בסיס לחשיבה חיובית מקדמת. הן מוקלטות גם בצורה גלויה (10 דקות ראשונות), וגם כמסרים סאבלימינלים (10 דקות אחרונות).

מה הן הצהרות חיוביות או אוטו סוגסטיות?

הצהרות חיוביות נחשבות לטכניקה מוכחת וידועה לשיפור עצמי, בשל היכולת שלהן לשכתב דפוסי חשיבה קבועים. הן יוצרות אשכולות של “מחשבות חיוביות” במוח שמחליפות את שטף המחשבות השליליות האוטומטי, ואף מעלות את רמת ההורמונים שגורמים לנו לתחושה טובה. כדי להבין איך ההצהרות עובדות, עלינו להבין שבכל רגע נתון בחיים, יש לנו “דובר” בתוך הראש שמנתח את מה שקורה בחוץ ומריץ פרשנות. הפרשנות הזו מגיעה בצורת משפטים, תסריטים, דעות אמונות ורגשות, שהתקבעו בתת המודע במהלך חיינו, ועולים באופן אוטומטי לנוכח מה שאנו חוות במציאות. למרבה הצער, רוב התסריטים והמשפטים שאנו מריצים בראש, נובעים מפחד, ספק ודאגה והם תוקעים אותנו במקום.

הצהרות חיוביות יעזרו לנו לנקות את תבניות המחשבה ולחווט מחדש את המוח כדי שנאמין שמה שאנו רוצות, אפשרי עבורינו. הן יגרמו לנו להאמין בפוטנציאל שטמון בנו, ויעבירו את האחריות למה שיש בחיינו – לידיים שלנו.

רוב ההצהרות החיוביות, מנוסחות בגוף ראשון ובהווה, ומתארות מצב שרצוי לנו, גם אם עדיין לא התגשם במציאות. כשאנו חוזרים על ההצהרות שוב ושוב, וחווים בגוף וברגש את התחושה שזו האמת שלנו, אנו דוחפים את תת המודע שלנו, לחפש הוכחות במציאות לכך שההצהרות נכונות, והוא נהיה רגיש לקלוט את כל מה שיוכל להוכיח את האמת הזו בסביבתו. כשתת המודע שלנו, מכוון כמו לייזר, הוא יתחיל להעלות למודעות שלנו, עוד ועוד דרכים, רעיונות והזדמנויות, דרכן נוכל להגשים את מה שאנו רוצות.

הורידי את ההצהרות ב- MP3 בחינם!!  להאזנה יום יומית (מחיר 0 ש”ח).

איך להאזין להצהרות?

מומלץ להאזין להצהרות משך חודש שלם, לפחות פעם ביום, (רצוי יותר), לרשום אותן על פתק ולשנן, ואפילו להירדם כשהן מתנגנות ברקע. אך מה שחשוב הוא, שתאזיני להן ללא התנגדויות. אם בזמן שאת מאזינה, המוח המודע שלך משתלט, והדובר הפנימי מודיע לך שהכל שקר, מוטב שתכבי את הקלטת ותחזרי אליה כשאת מרגישה טוב יותר עם עצמך, אחרת תקבלי תוצאה הפוכה מזו שאליה כיוונת…
התנגדויות, הן הדרך של המוח המודע שלנו, להזכיר לנו שהוא בשליטה. אם נבחן אותן מהצד נגלה שהן סתם מילים ריקות שנובעות מחששות בלתי מבוססים מהעתיד. אך עד שלא תרגישי בנוח עם המשפטים, הם יגדילו את ההתנגדויות שלך, ועדיף לך להימנע מהם. (או להאזין רק למסרים הסאבלימינלים, החל מדקה 10 בסרטון).

המטרה של ההצהרות היא לעזור לך לשנות את התפיסה שלך, שכן התפיסה היא שיוצרת את חיינו. תפיסה על מה הוא היקום והחיים, תפיסה של עצמך ואחרים…. תפיסה או זוית ראיה, היא הבחירה החופשית שלנו, ועלינו להבין ששום דבר מחוץ לנו, לא צריך להשתנות: רק שינוי פנימי של תפיסת המציאות שלנו – ישנה את העולם סביבנו. (תקראי את המשפט הזה עוד פעם..).

ההצהרות בקלטת מנוסחות בגוף ראשון, שני ושלישי.
כשאנו מצהירות בגוף ראשון, אנו מאשרות על עצמינו – משהו שאנו יודעות שהוא האמת. כשאנו מצהירות בגוף שני ושלישי – אנו עוזרות לאותו חלק במוח שצריך אישור חיצוני כדי לשפר את התפיסה העצמית, אותו חלק שזקוק לכך שמישהו אחר או האלוהות תאשר את הערך שלו.

גוף ראשון: אני אוהבת ומקבלת את עצמי (אישור עצמי).
גוף שני: את אוהבת ומקבלת את עצמך (אישור מהיקום או הבריאה).
גוף שלישי: היא אוהבת ומקבלת את עצמה (אישור מהסביבה או מהמלאכים השומרים).

כשאת מאזינה, את יכולה לחזור בלב או בקול רם על ההצהרות בגוף ראשון, לדמיין את האני הגבוה או הבריאה, מתייחסת אליך בגוף שני, ומה אנשים בסביבה חושבים עליך (או לחלופין מקהלת מלאכים) בגוף שלישי.
ועוד דבר קטן לפני שנתחיל: כשאת מצהירה – מה שחשוב הוא לא מה שאת אומרת, אלא מה שאת מרגישה!. כשההרגשה שלנו לגבי ההצהרות טובה – הן תתגשמנה בחייך.

עוד מוצרים לנשים: