שחרור פחדים וחרדות לילדים – מדיטציה סאבלימינלית

179 120

אם הילד שלכם מודאג ומוטרד, פוחד מהמון דברים וחרד ממה שהולך לקרות – כנראה שדפוסי חשיבה מסוימים "התיישבו", בתת המודע שלו ומאמללים אותו ואתכם. המדיטציה הסאבלימינלית לשחרור פחדים וחרדות מיועדת ליצור שינוי פנימי דרך תת המודע, ולהחליף את התסריט הפנימי שמנהל אותו, בתסריט חיובי שיעבוד לטובתו.

המדיטציה היא תת הכרתית, וכוללת מגוון מסרים מעצימים לשחרור מתח ולחץ, הקניית תחושת אמון וביטחון בעולם,  שחרור תחושות דאגה פחד וחרדה מהעתיד, שיפור היכולת להתמודד עם אתגרים, חיזוק תחושת הביטחון והגנה בגוף ומול הסביבה, אמון ביכולות האישיות ועוד.

 

Tempoary image

רכישה בטוחה!
נסו את המוצרים שלנו, ואם לא תהיו מרוצים אחרי 30 יום תקבלו החזר מלא!


תיאור

שחרור פחדים וחרדות לילדים – מדיטציה סאבלימנלית לילדים (בנים) עם הצהרות חיוביות משרות רוגע ביטחון ותחושת הגנה.

הילדים שלנו, מתמודדים לעיתים עם פחדים וחרדות בדיוק כמונו, דבר המשפיע באופן מובהק על איכות חייהם, וכצפוי גם על איכות חיינו וזו של שאר חברי התא המשפחתי.
פחד – הוא תופעה טבעית המשרתת אותנו מיליוני שנים, והוא מתעורר לנוכח סכנה ספציפית ומידית. הוא נועד לשמור עלינו בחיים, אם כי הוא יכול להופיע גם כשאין בסביבה כל סכנה ממשית, ואף להפוך לסוג של פוביה, או פחד שאינו בתחום ה"סביר". לדוגמה – אם הילדה פוחדת מכלבים, או מזיקוקים או מהמפלצת מתחת למיטה, המערכת הלימבית מפעילה את האמיגדולה והיא חשה פחד באופן אוטומטי. התגובה הזו במוח – משותפת לכל היונקים והזוחלים.

חרדה לעומת זאת, מאפיינת את בני האדם כיצורים עם מודעות גבוהה. חרדות לא מופיעות לנוכח איום ספציפי, אלא מתוך מחשבות מודעות ולא מודעות שמעוררות אותן. חרדות הן הגול העצמי של האופי האנושי… בעלי החיים – אינם חווים חרדה. הן מורכבות מפחד מהעתיד, מהלא ידוע, ממה שיכול לקרות או בקיצור- מהלא נודע.

הפחדים והחרדות שלנו משתנים עם הגיל, ולמרות שפחד מהמפלצת מתחת למיטה יכול לעבור עם השנים – ישנם פחדים אחרים שעדיין יכולים להיתקע בלופ מחשבתי בלתי פוסק כמו פחד מחושך או מגובה. אצל ילדים הפחדים משתנים, אך הם נחווים בעוצמה גבוהה יותר הן בשל הדמיון המפותח וחוסר היכולת לוויסות הרגשי, והן בשל חוסר השליטה בתחומים שונים של חייהם.

סדרת הקלטות לשחרור פחדים וחרדות לילדות הכוללת מקבץ מסרים סאבלימינלים או תת הכרתיים, שמטרתם להרגיע ולחזק את ילדכם, ולהעניק לו ראיה חיובית ומעצימה על העולם, כמקום בטוח מוגן וידידותי עבורו. ההאזנה קבועה תשחרר את תחושות הפחד הקבועות ותחליף אותן בסקרנות ושעשוע. מטרת ההצהרות היא להקנות לילדכם תחושת ביטחון בעצמו, ברגשות שלו ובמקום שלו בעולם. לתת לגיטימציה לתחושות תסכול וחרדה, לפרק מתחים ולחצים שונים ולהעניק לו תחושה של ביטחון והגנה.  תוכלו להאזין להצהרות המוקלטות כאן (לבנים ולבנות בנפרד), ולרכוש את החבילה של המסרים הסאבלימינלים עם 3 סוגים של פסקול, שנוצרו כדי לגוון את ההאזנה.

מהם מסרים סאבלימינלים או מדיטציה סאבלימינלית?

כל אחת מהקלטות מלווה במוזיקה נעימה או קולות טבע. בזמן ההקשבה לקלטות, לא תשמעו את המסרים עצמם אלא רק מוזיקה וקולות טבע, אך המוח של ילדכם יקלוט את המסרים ברמה הלא מודעת ויפנים אותם. בנוסף לקלטות הסאבלימינליות, תקבלו להאזנה גם את קלטת המסרים הגלויים לשחרור פחדים וחרדות, כך תדעו מה הם המסרים המוקלטים ואף תוכלו להשמיע אותם בגלוי, כדי להעצים את השילוב בין המוח המודע ותת המודע.

המדיטציה לשחרור פחדים וחרדות לילדים- כוללת 4 רצועות שמע להורדה:

1. מסרים סאבלימינלים לשחרור פחדים וחרדות לילדים עם מוזיקה שמחה. (22 דק' – להאזנה בלולאה).

2. מסרים סאבלימינלים לשחרור פחדים וחרדות לילדים עם מוזיקה לשינה .(20 דק' – להאזנה בלולאה).

3. מסרים סאבלימינלים לשחרור פחדים וחרדות לילדים עם רחש גלי ים. (20 דק' – להאזנה בלולאה).

4. רצועת המסרים הגלויים לשחרור פחדים וחרדות לילדים.

הקשיבו להצהרות הגלויות לשחרור פחדים וחרדות לילדים: מסרים לשחרור פחדים וחרדות עם מוזיקה שמחה

דוגמאות להאזנה – מסרים סאבלימינלים:

האזינו לדוגמה מהקלטת לילדים בליווי מוזיקה שמחה: מסרים לשחרור פחדים וחרדות עם מוזיקה שמחה

האזינו לדוגמה מהקלטת לילדים בליווי מוזיקה לשינה: מסרים לשחרור פחדים וחרדות עם מוזיקה לשינה

 

מה מכילות קלטות המסרים הסאבלימינלים לשחרור פחדים וחרדות?

הקלטות לילדים, מכילות הצהרות חיוביות לשחרור פחדים וחרדות והקניית תחושה של ביטחון והגנה, וניתן להאזין להן, ולנגן אותן ברקע, כדי לחזק את התחומים הללו אצל ילדינו. קלטות המסרים הסאבלימינלים מכילות את אותן ההצהרות שאתם שומעים בסרטון, אך הן מוחלשות בטכניקה מיוחדת שהאוזן אינה שומעת, כך שכל מה שתוכלו לשמוע ברקע הוא מוזיקה וקולות טבע, אך תת המודע של ילדיכם יקלוט את ההצהרות ויפנים אותן. את המסרים הסאבלימינלים תקבלו ב-3 גרסאות, שכול אחת מהן מכילה את אותן הצהרות בלשון נקבה עם פס קול (מוזיקת רקע) שונה, כדי שתוכלו לגוון ולבחור את המוזיקה שמתאימה לכם ביותר.

למה ההקלטה מוחלשת?

הטכניקה של הקלטת מסרים סאבלימינלים, מיועדת לעקוף את המוח המודע שעשוי להעלות התנגדויות בעת האזנה להצהרות הגלויות. כשילדכם ישמע למשל את המשפט "אני בטוח/ה ומוגנ/ת בבית, בכיתה ובעולם" סביר שהמוח המודע שלו יתנגד, כי יתכן שהניסיון שלו – היה שונה עד כה. אך כאשר ההצהרות מוחלשות – הן נקלטות ישירות בתת המודע, ודרך החזרתיות- הן מופנמות בתוכו עד שהן הופכות להרגל חשיבה חדש. עם הזמן, תוכלו להבחין בשינויים – תחילה קטנים ואז משמעותיים בהתנהגות שלו, בביטחון העצמי, ביכולת הריכוז והחשיבה ויכולת להירגע לבד, ובהתנהלות היומיומית שלו.

איך משתמשים בקלטת לילדים?

במוצרים למבוגרים, אנו ממליצים תמיד לשלב עבודה בין הקלטות הגלויות לבין הקלטות הסאבלימנליות וכך גם כאן. היתרון בעבודה עם ילדים, הוא שהם אינם סגורים ומקובעים כמונו, ורובם עוד לא הספיקו לצבור חוויות ומערכות אמונות נוקשות. דווקא מסיבה זו, העבודה עם ההצהרות הגלויות, יעילה יותר בקרב ילדים מאשר עם מבוגרים כי במקרים רבים, הם עוד לא הספיקו לגבש דעה שלילית על עצמם. עם זאת – מצאנו שפעמים רבות, ילדים חסרים את המשמעת בהקשבה יומיומית להצהרות הגלויות והם משתעממים בקלות. מסיבה זו, ניגון של הקלטת הסאבלימינלית ברקע כשהם משחקים, עושים שיעורים, או בזמן השינה, יכולה להיות יעילה יותר ולשמר את עיקרון החזרתיות הנדרש כדי לשנות תבניות מחשבה ורגש. על מנת להפיק את המיטב מההקשבה, עליכם לנגן את המסרים ברקע כמה שיותר משך היום והלילה מכיוון שהם עובדים כמו שטיפת מוח חיובית.

למי מיועדות הקלטות?

הקלטות מיועדות לילדים מגיל 5 ועד 13- ואפילו עד 15.

מה יש בקלטות?

הקלטות מורכבות ממקבץ הצהרות עוצמתיות המיועדות לחיזוק תחושת הביטחון וההגנה ביקום. שחרור תחושות דאגה פחד וחרדה מהעתיד, שיפור היכולת להתמודד עם אתגרים, חיזוק תחושת הביטחון והגנה מבפנים – בתוך הגוף ומול הסביבה, תחושת ערך וזכאות ועוד. כול ההצהרות מנוסחות בגוף ראשון ובצורה חיובית, ונוסו בהצלחה עם ילדים ובני נוער בעולם.

מה ההבדל בין הקלטות השונות?

אין הבדל. שלושת הקלטות הסאבלימינליות מכילות את אותן ההצהרות, אך תוכלו לבחור את מוזיקת הרקע ופס הקול שמתאים ביותר לכם ולילדיכם.

בונוס:

***בנוסף למדיטציה הסאבלימינלית – תקבלו כבונוס רצועת דמיון מודרך לילדים לשחרור חסמים והתגברות על מכשולים 19 דק').


למידע נוסף
שדות מסומנים ב * הינם שדות חובה

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע נוסף על המוצר?