מודעות עצמית משנה חיים – חבילת מדיטציות סאבלימינליות לנשים

316 237

מרגישה שחסר לך ביטחון עצמי? שאת לא יודעת להעריך את עצמך כראוי ושכולם מנצלים אותך? תקועה בלופ מתמשך של דיבור פנימי שלילי? יתכן שהגעת למקום הנכון. תכנות מחדש של תבניות החשיבה בתת המודע, יעלה את המודעות העצמית שלך ויעזור לך לחזק את המשאבים הפנימיים שקיימים בך. לבנות מחדש את הביטחון העצמי, את ההערכה והאהבה העצמית לה את ראויה כל כך, ולהקנות בסיס יציב לדימוי העצמי ולצמיחה האישית שלך. כשהדימוי העצמי שלך ישתנה, המציאות סביבך תשתנה כדי להתאים את עצמה לדימוי החדש.

Tempoary image

רכישה בטוחה!
נסו את המוצרים שלנו, ואם לא תהיו מרוצים אחרי 30 יום תקבלו החזר מלא!


תיאור

מודעות עצמית, היא הבסיס לכול עבודה של התפתחות אישית ולכול שינוי וצמיחה שנחווה בחיים. היא אחראית לדימוי העצמי שלנו שיכול להפוך את הכול לאפשרי!

מרבית האנשים כיום חיים את חייהם בצורה אוטומטית מבלי לחשוב שיש להם אלטרנטיבה, אבל אם הגעת עד לכאן – את בת מזל כי כנראה שאת לא אחת מהם… ישנן דרכים רבות לפתח מודעות עצמית, וחבילות המסרים הסאבלימינלים לפיתוח המודעות העצמית כוללת ארבעה נושאים מרכזים בחשיבותם: שיפור הביטחון העצמי | חיזוק ההערכה העצמית | חיזוק האהבה העצמית | ופיתוח חשיבה חיובית.

החבילה להאזנה כוללת 17 רצועות מסרים גלויים וסמויים (לגברים ולנשים בנפרד). 4 קלטות לשיפור הביטחון העצמי, 4 קלטות מסרים להערכה עצמית, 4 קלטות מסרים לפיתוח חשיבה חיובית, ו-5 קלטות מסרים לאהבה עצמית. 4 תחומים במחיר של 3! המסרים הסמויים, עוקפים את המוח המודע ואת ההתנגדויות שהוא מעלה, ונשתלים ישר בתת המודע.

כול המסרים הנכללים בחבילה, נוסו בהצלחה מרובה במקומות שונים בעולם, והוכחו כיעילים בשיפור משמעותי בתחומים שצוינו. הם יעזרו לך לפתח את הנושאים החשובים הללו, ולשפר את הרגשתך הכללית, את הביטחון, ההערכה והאהבה העצמית שלך. שימי לב שהמסרים מוחלשים בטכניקה סאבלימינלית כך שבזמן ההאזנה לקלטות, לא תשמעי את המסרים עצמם אלא רק מוזיקה או רעש רקע, עם זאת המוח שלך יקלוט את המסרים ברמה הלא מודעת, ויפנים אותם כשהוא מתכנת את תת המודע להביא שינוי רצוי לחייך.

בנוסף לקלטות הסאבלימינליות שבינהן תוכלי לבחור ולגוון, תקבלי גם את ארבעת הקלטות עם המסרים הגלויים למודעות עצמית, להן תאזיני פעם בשבוע, כדי שתוכלי לשלב את עבודת המוח המודע עם תת המודע, ואף לבחון ולהשוות את השינוי שחל בהרגשתך. ניתן לשלב את ההאזנה לארבעת החבילות יחד שכן מדובר באותו התחום.

ועכשיו החבילה המשתלמת למודעות עצמית לנשים. קני 3 מוצרים וקבלי את הרביעי במתנה!!

החבילה כוללת 17 רצועות שמע להורדה:

1. קובץ אודיו לשיפור ביטחון עצמי – הצהרות סאבלימינל לנשים עם מוזיקה. (20 דק' להאזנה בלולאה).
2. קובץ אודיו לשיפור ביטחון עצמי – הצהרות סאבלימינל לנשים עם רחש גלים. (20 דק' להאזנה בלולאה).
3. קובץ אודיו  לשיפור ביטחון עצמי – הצהרות סאבלימינל לנשים עם "רעש לבן". (20 דק' להאזנה בלולאה).
4. קובץ אודיו לחיזוק הערכה עצמית – הצהרות סאבלימינל לנשים עם מוזיקה. (20 דק' להאזנה בלולאה).
5. קובץ אודיו לחיזוק הערכה עצמית – הצהרות סאבלימינל לנשים עם קולות פיקניק בטבע. (20 דק' להאזנה בלולאה).
6. קובץ אודיו לחיזוק הערכה עצמית – הצהרות סאבלימינל לנשים עם פסקול "רעש לבן". (20 דק' להאזנה בלולאה).
7. קובץ אודיו לפיתוח חשיבה חיובית – הצהרות סאבלימינל לנשים עם מוזיקה. (20 דק' להאזנה בלולאה).
8. קובץ אודיו לפיתוח חשיבה חיובית – הצהרות סאבלימינל לנשים עם קולות לווייתנים ודולפינים. (20 דק' להאזנה בלולאה).
9. קובץ אודיו לפיתוח חשיבה חיובית – הצהרות סאבלימינל לנשים עם פסקול "רעש לבן". (20 דק' להאזנה בלולאה).
10. קובץ אודיו לחיזוק אהבה עצמית – הצהרות סאבלימינל לנשים עם מוזיקה נעימה וקולות גשם. (23 דק' להאזנה בלולאה).
11. קובץ אודיו לחיזוק אהבה עצמית – הצהרות סאבלימינל לנשים עם קולות מפל מים בטבע (23 דק' להאזנה בלולאה).
12. קובץ אודיו לחיזוק אהבה עצמית – הצהרות סאבלימינל לנשים עם מוזיקה נעימה ותדר אהבה 528 (13 דק' להאזנה בלולאה).
13. קובץ אודיו לחיזוק אהבה עצמית – הצהרות סאבלימינל עם "רעש חום" לריכוז ולשינה (23 דק' להאזנה בלולאה).
14.קובץ אודיו לשיפור הביטחון העצמי לנשים – הצהרות גלויות.
15. קובץ אודיו לחיזוק ההערכה העצמית לנשים – הצהרות גלויות.
16. קובץ אודיו לפיתוח חשיבה חיובית לנשים – הצהרות גלויות.
17. קובץ אודיו לחיזוק האהבה העצמית לנשים – הצהרות גלויות.

האזיני למסרים הגלויים לנשים:

חשיבה חיובית לנשים:

אהבה עצמית לנשים:

ביטחון עצמי לנשים:

הערכה עצמית לנשים:

דוגמאות להאזנה – מודעות עצמית לנשים:

מוזיקה בקלטת הסאבלימינלית לשיפור הביטחון העצמי:

מוזיקה בקלטת הסאבלימינלית לחיזוק הערכה עצמית:

מוזיקה בקלטת הסאבלימינלית לפיתוח חשיבה חיובית:

מוזיקה בקלטת הסאבלימינלית לאהבה עצמית עם תדר אהבה 528

לחצי על החץ על מנת להאזין

שיפור הביטחון העצמי לנשים עם מוזיקה

חיזוק הערכה עצמית לנשים עם מוזיקה

חשיבה חיובית לנשים עם מוזיקה

אהבה עצמית לנשים עם מוזיקה ותדר אהבה 528

איך להפיק את המיטב מהקלטות למודעות עצמית:

מסרים תת הכרתיים מיועדים לחזק את הכוונה שלכם, לשנות דפוסי חשיבה ישנים שאינם משרתים אתכם, ולהטביע דפוסים חדשים במוח שיעבדו למענכם. על מנת להפיק את המיטב מההקשבה, רצוי לערב גם את החלק המודע שלכם על מנת ששני חלקי המוח יעבדו בתאום. כל הקלטות בסדרת המודעות העצמית, משלימות זו את זו, כך שתוכלו להאזין לחבילות האלו יחד – ולבחור בכול עת, באיזה תחום בו תרצו לטפל.

1) קבעו את כוונתכם – לפני שאתם מתחילים לעבוד עם המסרים, חשוב מאוד שתקבעו את כוונתכם בצורה ברורה. כשאתם רוצים לשפר את המודעות העצמית שלכם, הגדירו קודם מה המטרות שלכם, או לאן הייתם רוצים להגיע בכל אחד מהתחומים – ביטחון עצמי, הערכה עצמית או חשיבה חיובית.

2) תרגלו הקשבה פסיבית – הקשיבו לקלטות כל יום, כול היום והלילה, לפחות במהלך 30 הימים הראשונים, או במקרים שאין שינוי – משך 90 ימים. לאחר מכן תוכלו להקשיב מידי פעם כשתחושו בצורך. הניחו לקלטות להתנגן ברקע כשאתם בבית, עובדים, מבשלים מתאמנים או צופים בטלוויזיה. חזרתיות היא המפתח והמוח שלכם יקלוט את הסוגסטיות גם אם אינכם מודעים להן.

3) תרגלו הקשבה אקטיבית פעם ביום. שבו או שיכבו בנוחות, תרגיעו את הגוף ואת המחשבות ותאזינו לאחת מקלטות המסרים הסבלימינלים בקשב או במדיטציה, לפחות פעם אחת ביום, משך 20 דקות. בזמן הזה, בזמן הזה, תרגעו לגמרי ושחררו מחשבות, או לחילופין, נסו לדמיין מה תהייה תחושתכם, כאשר תשיגו את המטרה שלשמה התחלתם להאזין: אין זה מרגיש להיות בעל ביטחון עצמי? מה היא התחושה של הערכה כלפי עצמכם או איך יראו חייכם כשהמחשבות שלכם תהינה חיוביות.

מהו "רעש לבן": רעש שממסך את כול ההפרעות החיצוניות מהסביבה בכך שהוא עולה עליהם. משום שמדובר בתדר מונוטוני, אחרי זמן מה, תפסיקו לשמוע אותו, אך ההפרעות של רעש חיצוני יפסקו. ניתן להקשיב למסרים הסאבלימינלים עם "רעש לבן", משך היום, בעבודה ובשעות הפנאי, והוא גם מיועד להאזנה בזמן השינה, ואף ויעזור לחלק מכם להירדם ולישון טוב יותר.

מהו רעש חום? סדרת תדרים המייצרת צליל קבוע, שנשמע כמו הרעש שמופק מהטלווזיה כאשר המסך מקולקל או מרצד. הרעש עובר את מערכת הקשב שלנו, ולאחר זמן מה נעלם מהאוזן ואנו מפסיקים לשמוע אותו. הוא ממסך את כול רעשי הסביבה, כך שלאחר שנתרגל אליו, נוכל לשבת בשקט ולהתרכז בעבודה או בלימודים בלי הפרעות. מיועד לעבודה בסביבה רועשת, למדיטציה או גם לצורך הירדמות, או כל פעולה שרעש חיצוני מפריע לה.

מהו תדר 528 הרץ – תדר אהבה, טרנספורמציה וניסים? 528 הוא התדר הידוע ביותר מתדרי הסולפג'יו, ומיצג את התו Mi או באנגלית Miracles = ניסים. הטון MI מיועד להפעיל את הדמיון, הכוונה והאינטואיציה, ולפעול לכיוון המטרות הגבוהות של הנשמה. הוא נקרא גם תדר האהבה ונמצא בכול רטט של כול יצור וצמח על כדור הארץ. תדר 528 נחשב לתדר שמעניק אנרגיית חיים, מוח צלול, מודעות, יצירתיות ושקט פנימי. הוא חושף ומעורר את הרצון החופשי וההדרכה הפנימית האלוהית. בנוסף, זהו התדר שמחזיר את ה-DNA האנושי למצבו המקורי המושלם, ומומחים לגנטיקה משתמשים בו כבר שנים במעבדות ברחבי העולם לתיקון DNA (דנ"א).
קשור לצ'אקרת הסולר או מקלעת השמש – מניפורה manipura. צבע: צהוב יסוד: אש.

מידע נוסף על החבילה למודעות עצמית (קראי עוד)


הוראות האזנה לסאבלימינלים

הוראות האזנה למסרים סאבלימינלים

תוכלו להאזין לרצועות המסרים בצורה אקטיבית כשאתם בקשב וריכוז, או בצורה פאסיבית, כשאתם משמיעים אותם ברקע בלולאה, בזמן שאתם עוסקים בכול פעילות שגרתית. הדרך להשפיע על תת המודע, היא בעזרת חזרתיות, לכן מומלץ להאזין למסרים כמה שיותר זמן במהלך היום והלילה.

כשאתם מאזינים בצורה פאסיבית: פשוט נגנו את הקלטות בלולאה (לופ או Repeat) ברקע, כשאתם עסוקים בפעילות השוטפת שלכם: עובדים על המחשב, מבצעים את מטלות הבית, בעבודה במשרד ואפילו בנהיגה (בתנאי שהרצועה מותאמת לנהיגה ואינה כוללת אימון גלי מוח). בנוסף, בחרו לכם רצועה להאזנה משך הלילה, ונגנו אותה בלופ במהלך השינה, כך תרוויחו עוד 8 שעות של תכנות תת מודע שיחולל פלאים בתחום בו בחרתם.

כשאתם מאזינים בצורה אקטיבית: תתרווחו בכיסא או במיטה, תרגיעו את אברי הגוף ונשמו בטבעיות. האזינו לרצועה בקשב ועם כוונה, רצוי עם אוזניות – לפחות פעם ביום – משך 20 דקות. אם אתם מתורגלים במדיטציה, תוכלו לבצע מדיטציה בזמן ההאזנה (להרפות ולשחרר מחשבות), אך זו לא הכרחי. במקביל, תוכלו לדמיין את התחושה שמה שאתם רוצים כבר קרה והוא כאן במציאות שלכם, ולהשתעשע עם ההדמיה הזו.

1) קבעו את כוונתכם. לפני שאתם מתחילים לעבוד עם המסרים, חשוב מאוד שתקבעו את כוונתכם בצורה ברורה. תת המודע שלנו הוא צייתן ויפעל איך שננחה אותו, אך הוא זקוק לכיוון מדוייק – כמו תכנת ניווט או גי.פי.אס פנימי. תהיו ברורים במטרות שאתם רוצים להשיג – גם אם המטרה היא שינוי בהרגשה שלכם.

2) תרגלו הקשבה פאסיבית – הקשיבו לקלטות כל יום, כול היום והלילה, לפחות במהלך 21 הימים הראשונים, או במקרים שאין שינוי – משך 90 ימים. לאחר מכן תוכלו להקשיב מידי פעם כשתחושו בצורך. הניחו לקלטות להתנגן ברקע כשאתם בבית, עובדים, מבשלים מתאמנים או צופים בטלוויזיה. חזרתיות היא המפתח והמוח שלכם יקלוט את הסוגסטיות גם אם אינכם מודעים להן.

3) תרגלו הקשבה אקטיבית פעם ביום. שבו או שיכבו בנוחות, תרגיעו את הגוף ואת המחשבות ותאזינו לרצועה בקשב לפחות פעם אחת ביום, משך 20 דקות. בזמן ההאזנה, אתם יכולים לעשות שני דברים:
** לתרגל מדיטציה שקטה בהרפיה – ללא מחשבות.
** ויזואליזציה: נסו לדמיין מה תהייה תחושתכם, כאשר תשיגו את המטרה שלשמה התחלתם להאזין. איך זה מרגיש להיות רזה, להיות עשיר או בזוגיות וכן הלאה. חדדו את התחושות הללו, השתעשעו איתן בדמיון ונסו לשהות כמה שיותר זמן בתוך האנרגיה הזו, במהלך ההקשבה.
אם אחת מהרצועות שרכשתם כוללת תדרים לאימון גלי מוח- מומלץ לתרגל את ההקשבה האקטיבית עם התדרים, כדי להעצים את ההשפעה.

4) האזינו לרצועת המסרים הגלויים פעם בשבוע, וכך תשלבו את עבודת המוח המודע עם תת המודע. יתכן שתוך האזנה לקלטות הגלויות, תחושו התנגדות כלפי משפטים מסוימים, לכן מומלץ להאזין להן רק כשאתם מרגישים טוב עם עצמכם, בתחום בו התמקדתם. הסוגסטיות הגלויות יתנו לכם אינדיקציה, שתראה לכם כיצד המסרים הסמויים עובדים, כשעם הזמן תוכלו לחוש כיצד ההתנגדויות שלכם בהאזנה להצהרות הגלויות מתמוססות, וקל לכם יותר לקבל את ההצהרות – גם ברמה מודעת.

5) שימרו על מיקוד – גם אם יש לכם נושאים רבים שאתם מעוניינים לטפל בהם ואינכם יודעים איפה להתחיל, התחילו תמיד בנושא אחד, רצוי זה שחשוב לכם ביותר. הרעיון הוא להתמקד בכל תקופה בנושא ייחודי, כי הפוקוס שלנו חיוני ביצירת המציאות ובבניית תבניות החשיבה החדשות.

6) האזינו בזמן שינה – הרבה אנשים שמחים להירדם עם צלילי מוזיקה רגועים או צלילים מהטבע, ומשתמשים בקלטות המסרים הסאבלימינלים בזמן השינה. האזנה תוך שינה היא אפקטיבית במיוחד כי האינפורמציה עוברת ללא הפרעה לתת המודע, ואתם מרויחים 8 שעות של עבודה עצמית.

7) היו ערניים לשינויים ותחגגו כל שינוי – השינויים שנוצרים בעזרת המסרים הסאבלימינלים הם מעודנים ובאים מבפנים, לכן יתכן שבתחילה אפילו לא תשימו לב שמשהו השתנה. פעמים רבות אנשים אחרים בסביבה שלכם, הם אלו שישקפו לכם שהשתנתם אז שימו לב במיוחד למחמאות ולפיטבקים שאתם מקבלים מהסביבה וכשהבחנתם בשינוי, תדאגו לציין זאת, להתגאות בעצמכם ואף "לחגוג" כל שינוי – ובכך לעזור להטמיע אותו.

עד שעה ביום.
למרות שרוב התדרים לאימון גלי מוח, בטוחים להאזנה, ההמלצה שלנו היא להאזין למוזיקה עם תדרים לאימון גלי מוח עד שעה ביום. לכן, אם אחת מהקלטות הסאבלימינלית שקיבלתם כוללת תדרים – האזינו לקלטות עם אימון התדרים עד שעה ביום (ניתן לחלק ל- 3 פעמים 20 דקות כול פעם), וביתרת הזמן, האזינו לקלטות הסאבלימינליות ללא התדרים. קלטות התדרים, מצויינות לצורך האזנה אקטיבית במדיטציה או ויזואליזציה.

שימו לב: אין להאזין לתדרים לאימון גלי מוח בזמן נהיגה! קראו עוד על תדרים לאימון גלי מוח.

פעם בשבוע.
כול הקלטות הסאבלימינליות שלנו מלוות ברצועה משלימה עם המסרים החיוביים, כפי שהוקלטו בצורה גלויה ובליווי מוזיקה נעימה.
הקלטות הללו נוצרו על מנת שתדעו מה הם המסרים להם אתם מאזינים, וגם כדי לשלב את עבודת המוח המודע עם תת המודע.
יתכן שתוך האזנה לקלטות הגלויות, תחושו התנגדות כלפי משפטים מסוימים, לכן מומלץ להאזין להן רק כשאתם מרגישים טוב עם עצמכם, בתחום בו בחרתם לטפל.

מומלץ להאזין לקלטות הגלויות בערך פעם בשבוע – והן גם תהוונה עבורכם אינדיקציה, שתראה לכם באיזה שלב אתם נמצאים בהטמעת המסרים הסמויים.
עם הזמן, תגלו שההתנגדויות שלכם בהאזנה להצהרות הגלויות מתמוססות, וקל לכם יותר לקבל את ההצהרות – גם ברמה מודעת.

מסרים סאבלימינלים יכולים לעזור לכם לחולל שינויים ולהתמיד בהם, במאמץ מינימלי. כך תהפכו את שעות השינה שלכם במהלך הלילה, לסדנת התפתחות עצמית פראקטית. כמה נפלא זה יכול להיות, אם תוכלו פשוט לבלות 1/3 מהיום שלכם בפיתוח עצמכם, בשיפור תחומים כמו זיכרון, שינוי הרגלים מעצבנים או פשוט חיזוק הביטחון העצמי. אתם יכולים להשתמש במסרים כדי לשפר לימודי שפה כפי הקוסמונאוטים הסובייטים עשו לפני שנים. למשיכת בן/ת זוג, להורדה במשקל, להקנות תודעת שפע ועוד ועוד. הקשיבו לקלטות לפני השינה, ותוך כמה רגעים תתחילו לחוש איך הלחץ מתחיל להתמוסס, כשהמוח נעשה יותר ויותר קליט להשאות. כאשר כל הסוגסטיות המעצימות הולכות ונשתלות בראשכם, תגלו תחושה עמוקה של רגיעה שמשתלטת עליכם ואולי תיזכרו בזמן שבו הרגשתם רגועים לחלוטין, בלי דאגה בעולם. עד סוף ההקלטה – תוכלו להבחין עד כמה באמת גופכם רגוע ותחושו כל נשימה או שפשוט תשקעו בשינה עמוקה. וכשתקומו בבוקר, תוכלו להבחין איך גופכם טעון באנרגיה וההרגשה שלכם לגבי היום החדש חיובית יותר ויותר בכל יום שעובר.

ווליום רגיל.
מומלץ להאזין לקלטות בווליום סטנדרטי בו אתם חשים בנוח כמו הווליום בו אתם מאזינים למוזיקה רגועה. אם אתם חשים אי נוחות בהאזנה- פשוט הורידו מעט את הווליום.

אתם יכולים להאזין למסרים ברקע בכול זמן אפשרי- כשאתם עסוקים בבית, עובדים על המחשב, קוראים ספר, רואים טלוויזיה, ישנים, קמים בבוקר או עושים ג'וגינג. לא מומלץ להאזין בזמן נהיגה או פעילות מסוכנת שדורשת את כול הפוקוס שלכם, אלא אם מדובר בקלטות עם מוזיקה קצבית שמיועדות להאזנה בזמן אימון גופני או נהיגה.

רצוי להאזין לרצועות מידי יום משך כמה שבועות, בין 21 עד 90 יום, לאחר מכן, לחזק את ההטמעה באמצעות האזנה אחת לשבוע או יותר. מובן שאפשר להמשיך להאזין מידי יום אם זה עושה לכם טוב.

הקשבה למסרים סאבלימינלים יכולה לבוא לידי ביטוי בהרגשה הכללית, בהתנהגות ביום יום וגם בצורת תחושת בטן או אינסטינקט. זה דומה למצב בו אנו שואבים אבק וברקע הטלפון מצלצל. רעש השואב גובר על הצלצול כך שהוא מתקיים מתחת לסף הכניסה של השמיעה שלנו, אך עדיין, פעמים רבות, משהו יגרום לנו לכבות את השואב ולשמוע את הטלפון. זהו תת המודע שלנו שמאותת לנו בתחושת בטן.
הקשבה ממושכת יותר לאורך זמן, כבר תיתן אותות משמעותיים יותר בדרך בה אתם חיים. תת המודע שרגיש מאוד למסרים מהסביבה, יתחיל מעשית לשנות את צורת החשיבה שלכם ולהטמיע את האמונות החדשות. לדוגמא: תת המודע יתחיל לתפוס אתכם כ"בעלי ביטחון עצמי" שהוא כעת מאמין שאתם באמת, וזה יבוא לידי ביטוי תחילה בתחושה ואחר כך גם בדיבור ובהתנהגות.

התשובה הפשוטה היא – כן. אמנם ההמלצה שלנו היא לקבע את הכוונה שלכם טרם ההאזנה, כדי שתהיו ברורים יותר במטרות שאתם רוצים להשיג, אך עובדה היא כי השימוש במסרים סאבלימינלים נפוץ מאוד גם בתעשיית הפרסום, הקולנוע, הפוליטיקה והצבא, למטרות שונות. זו אמנם הוכחה לכך שהם עובדים, אבל גם לכך שניתן לעשות בהם שימוש לרעה. תחום ההתפתחות האישית עם זאת, עושה במסרים שימוש מושכל וחיובי ועל פי חוקיות מובנית בעת היצירה שלהם.

ברוב המקרים, תתחילו להבחין בשינוי בהרגשה כבר אחרי כמה האזנות. שינוי תת הכרתי יציב, יכול להתרחש תוך שלושה שבועות. במקרים אחרים ידרשו לכם 90 יום כדי לראות תוצאות, הכול בהתאם לעוצמת האמונות שכבר מוטבעות בכם היום. השינוי לא יגיע כהארה פתאומית אלא באופן מדורג וטבעי לגמרי. פתאום תתחילו לחוש תחושה טובה יותר באותו תחום בו בחרתם, שתגרום לכם לרצות לשנות התנהגות או לפעול בכיוון מסויים. למשל תרצו לעשות משהו ותווכחו שאתם עושים אותו אחרת מאשר הייתם עושים בעבר. בנוסף, פעמים רבות אנשים בסביבה שלכם יבחינו בשינוי שחל בכם, עוד לפני שאתם תבחינו – והם יציינו זאת בפניכם. תהיו עירניים לתגובות ומחמאות מהסובבים אתכם, ותעריכו את עצמכם על כל שלב בו התקדמתם לעבר החלום שלכם. המסרים מעודדים שינוי עמוק מבפנים ולכן מעט קשה להבחין בשינוי בתחילה, אך היתרון בעבודה עם תת המודע, הוא שהשינוי שיוטמע ישאר איתכם גם בהמשך.

הקלטות הבאות מיועדות לשפר תחומים שונים בחייכם, ואנו מקווים כי הן תסייענה לכם לעשות כן.
אם אתם נתונים תחת השגחה רפואית או מקצועית או נוטלים תרופות, אנו ממליצים כי תתיעצו עם הרופא המטפל שלכם לפני שתתחילו להאזין.
כמו בכול שינוי שאתם עושים באורך החיים, תמיד מומלץ להתייעץ עם הרופא או המטפל שלכם, וכך גם לפני שאתם מתחילים לתרגל מסרים סאבלימינלים, או כול שיטת טיפול אנרגטית שיש לה השפעה על התודעה. (אם אתם נוטלים תרופות, או סובלים ממחלה נוירולוגית או הפרעה תפקודית – אל תתחילו מבלי שעשיתם זאת!).

דיסקים אלו נוצרו בלב פתוח ורצון להביא מזור לכמה שיותר אנשים. הכלים של המסרים התת הכרתיים, הם כלים עוצמתיים מאוד ולכן, באחוז קטן מהמקרים, עם תחילת ההאזנה יעלו לפני השטח נושאים רגשיים המבקשים שחרור, שיכולים לגרום לכם לאי נוחות, עצב, כעס ורגשות שליליים. במקרים רבים התחושה הזו תעבור אחרי כמה זמן ותשתחרר – אך אם אתם חשים שאינכם בטוחים, לחוצים או חרדים, הפסיקו את ההאזנה ותתייעצו איתנו או עם הרופא/המטפל שלכם.

חשוב גם לציין, כי על אף שההאזנה היא תרפויטית, היא אינה מהווה תחליף לטיפול רפואי –  ויש להשמע להוראות הרופאים שלכם בלי קשר לעבודה הפנימית שאתם עושים עם עצמכם. במילים אחרות – אין לראות בדברים הכתובים או נאמרים באתר, כהמלצה להפסקת כל טיפול רפואי או כתחליף לו. כמו כן, איננו ממליצים על האזנה בזמן נהיגה, בשל האופי המרגיע של המוזיקה, (מלבד רצועות שמיועדות להאזנה בזמן פעילות גופנית ונהיגה).

אנו מקווים שתיהנו מההאזנה ותעשו בה שימוש מעצים שישפר את חייכם בתחום בו בחרתם.


למידע נוסף
שדות מסומנים ב * הינם שדות חובה

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע נוסף על המוצר?