דמיון מודרך לילדות לפני השינה – ארבעת המלאכים

59 39

דמיון מודרך לילדות לפני השינה – מיועד לבנות מגיל 5 ומעלה. מדיטציה בלשון נקבה, שתעזור לילדתכם להירגע בסוף היום, להרפות מהלחץ וההמולה מסביבה, ולהיכנס לשינה שקטה ועמוקה, שבסופה תתעורר מחוזקת שמחה ומלאת אנרגיה חיובית.  בהקלטה זו, ארבעת מלאכי השרת – גבריאל, מיכאל, רפאל ואוריאל, מבקרים את ילדתך ומעניקים לה את מתנות ההגנה, האומץ, הריפוי והתבונה, ומלווים אותה לשינה נעימה.

Tempoary image

רכישה בטוחה!
נסו את המוצרים שלנו, ואם לא תהיו מרוצים אחרי 30 יום תקבלו החזר מלא!

חבילה בהנחה
  • חבילה לחיזוק הביטחון לילדות
    מבצע!

תיאור

דמיון מודרך לילדות לפני השינה: מומלץ לנגן בזמן ההשכבה. מיועד לחיזוק תחושת הביטחון, תחושת רוגע ושלווה והפחתת הפרעות שינה אצל ילדות.

השמיעו את הרצועה כאשר הילדה במיטה לפני השינה, האזנה תרגיע אותה, ותשרה עליה תחושת רוגע נעימה שתכניס אותה למעגל הרדמות בריא. במדיטציה הזו, ניכנס קודם כל להרפיה עמוקה, שאחריה נצא לטיול בדמיון מודרך ביער הקסום. ביער, נתיישב על שפת האגם, מול מפל מים מפכים, ונזמין את ארבעת מלאכי השרת- גבריאל, מיכאל, רפאל ואוריאל, כדי שיעניקו לילדתכם את המתנות שלהם: שריון מוזהב שיספק לה הגנה וביטחון, מטה קסמים שיעניק לה אומץ, שיקוי קסמים לבריאות וריפוי, וחיבוק מלאכי של אור ותבונה ובינה.

מאחר ומדובר במדיטציה לפני השינה, אין שום סיבה שילדתך תישאר ערה בזמן המדיטציה – ולמעשה, רוב הסיכויים כי לא יחלפו חמש דקות עד שהיא תישקע בשינה עמוקה ונעימה, אך תת המודע שלה ימשיך לההאזין, ויפיק את כול היתרונות והמתנות של המדיטציה. ניתן גם לסגור את רצועת ה- MP3 בלולאה (לופ), על מנת שתתנגן כל הלילה.

לחצו כאן למידע נוסף, ואופן השימוש במדיטציה לילדים

המוצר כולל רצועת שמע אחת להורדה:

1. דמיון מודרך לילדות  לפני השינה – ארבעת המלאכים, בלשון נקבה (21 דקות).

האזינו לקטע מתוך המדיטציה לילדות לפני השינה: ארבעת המלאכים

אם תרצו – תוכלו גם לקבל את המדיטציה במתנה, עם רכישת החבילה לחיזוק הביטחון העצמי לילדות.


למידע נוסף
שדות מסומנים ב * הינם שדות חובה

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע נוסף על המוצר?