15 מההצהרות החיוביות, העוצמתיות והידועות ביותר בעולם ההתפתחות האישית – להורדה והאזנה.

הצהרות שיעזרו לך לנקות את החסמים בתת המודע, ולהטמיע בסיס לחשיבה חיובית מקדמת. הן מוקלטות גם בצורה גלויה (10 דקות ראשונות), וגם כמסרים סאבלימינלים (10 דקות אחרונות).

מה הן הצהרות חיוביות או אוטו סוגסטיות?

הצהרות חיוביות נחשבות לטכניקה מוכחת וידועה לשיפור עצמי, בשל היכולת שלהן לשכתב דפוסי חשיבה קבועים. הן יוצרות אשכולות של “מחשבות חיוביות” במוח שמחליפות את שטף המחשבות השליליות האוטומטי, ואף מעלות את רמת ההורמונים שגורמים לנו לתחושה טובה. כדי להבין איך ההצהרות עובדות, עלינו להבין שבכל רגע נתון בחיים, יש לנו “דובר” בתוך הראש שמנתח את מה שקורה בחוץ ומריץ פרשנות. הפרשנות הזו היא בצורת משפטים, תסריטים, דעות אמונות ורגשות, שהתקבעו בתת המודע במהלך חיינו, ועולים באופן אוטומטי לנוכח מה שאנו חווים במציאות. למרבה הצער, רוב התסריטים והמשפטים שאנו מריצים בראש, נובעים מפחד, ספק ודאגה והם תוקעים אותנו במקום.

הצהרות חיוביות עוזרות לנו לנקות את תבניות המחשבה ולחווט מחדש את המוח כדי שנאמין שמה שאנו רוצים, אפשרי עבורינו. הן גורמות לנו להאמין בפוטנציאל שטמון בנו, ומעבירות את האחריות למה שיש בחיינו – לידיים שלנו.

רוב ההצהרות החיוביות, מנוסחות בגוף ראשון ובהווה, ומתארות מצב שרצוי לנו, גם אם עדיין לא התגשם במציאות. כשאנו חוזרים על ההצהרות שוב ושוב, וחווים בגוף וברגש את התחושה שזו האמת שלנו, אנו דוחפים את תת המודע שלנו, לחפש הוכחות במציאות לכך שההצהרות נכונות, והוא נהיה רגיש לקלוט את כל מה שיוכל להוכיח את האמת הזו בסביבתו. כשתת המודע שלנו, מכוון כמו לייזר, הוא יתחיל להעלות למודעות שלנו, עוד ועוד דרכים, רעיונות והזדמנויות, דרכן נוכל להגשים את מה שאנו רוצים.

הורד כעת את ההצהרות ב- MP3 בחינם! להאזנה יום יומית (מחיר 0 ש”ח).

איך להאזין להצהרות?

מומלץ להאזין להצהרות משך חודש שלם, לפחות פעם ביום, (רצוי יותר). לרשום אותן על פתק ולשנן, ואפילו להירדם כשהן מתנגנות ברקע. אך מה שחשוב הוא, שתאזין להן ללא התנגדויות. אם בזמן שאתה מאזין, המוח המודע שלך משתלט, והדובר הפנימי מודיע לך שהכול שקר, מוטב שתכבה את הקלטת ותחזור אליה כשאתה מרגיש טוב יותר עם עצמך, אחרת תקבל תוצאה הפוכה מזו שאליה כיוונת…
התנגדויות, הן הדרך של המוח המודע שלנו, להזכיר לנו שהוא בשליטה. אם נבחן אותן מהצד נגלה שהן סתם מילים ריקות שנובעות מחששות בלתי מבוססים מהעתיד. אך עד שלא תרגיש בנוח עם המשפטים, הם יגדילו את ההתנגדויות שלך, ועדיף לך להימנע מהם. (או להאזין רק למסרים הסאבלימינלים, החל מדקה 10 בסרטון).

המטרה של ההצהרות היא לעזור לך לשנות את התפיסה שלך, שכן התפיסה היא שיוצרת את חיינו. תפיסה על מה הוא היקום והחיים, תפיסה של עצמינו ואחרים…. תפיסה או זוית ראיה, היא הבחירה החופשית שלנו, ועלינו להבין ששום דבר מחוץ לנו, לא צריך להשתנות: רק שינוי פנימי של תפיסת המציאות שלנו – ישנה את העולם סביבנו. (תקרא את המשפט הזה עוד פעם..).

ההצהרות בקלטת מנוסחות בגוף ראשון, שני ושלישי.
כשאנו מצהירים בגוף ראשון, אנו מאשרים על עצמינו – משהו שאנו יודעים שהוא האמת. כשאנו מצהירים בגוף שני ושלישי – אנו עוזרים לאותו חלק במוח שצריך אישור חיצוני כדי לשפר את התפיסה העצמית, אותו חלק שזקוק לכך שמישהו אחר או האלוהות תאשר את הערך שלו.

גוף ראשון: אני אוהב ומקבל את עצמי (אישור עצמי).
גוף שני: אתה אוהב ומקבל את עצמך (אישור מהיקום או הבריאה).
גוף שלישי: הוא אוהב ומקבל את עצמו (אישור מהסביבה או מהמלאכים השומרים).

כשאתם מאזינים, אתם יכולים לחזור בלב או בקול רם על ההצהרות בגוף ראשון, לדמיין את האני הגבוה או הבריאה, מתייחסת אליכם – בגוף שני, ולדמיין אנשים מה אנשים בסביבה חושבים עליכם (או לחלופין מקהלת מלאכים) בגוף שלישי. ועוד דבר קטן לפני שנתחיל: כשאתה מצהיר- מה שחשוב הוא לא מה שאתה אומר, אלא מה שאתה מרגיש! כשההרגשה שלך לגבי ההצהרות טובה – הסיכוי שלהן להתגשם הולך וגדל.

עוד מוצרים לגברים: