חנות המדיטציות - קניה בטוחה ניתן להחזיר מוצרים תוך 30 יום❕

חבילת איזון צ'אקרות לגברים

118

רוצה לאזן ולהסדיר את הפעילות של שבעת המרכזים האנרגטים בגופך? הורד עכשיו את כול סידרת הצ'אקרות  לגברים הכוללת מסרים סאבלימינלים, תדרים לאימון כלי מוח וסוגסטיות מדיטטיביות לכל אחת מהצ'אקרות.

Tempoary image

רכישה בטוחה!
נסו את המוצרים שלנו, ואם לא תהיו מרוצים אחרי 30 יום תקבלו החזר מלא!


תיאור

איזון צ'אקרות לגברים באמצעות האזנה לרצועות שמע עם מדיטציה לצ'אקרות, מסרים סאבלימינלים, ואימון גלי מוח בתדרים מיוחדים לכל צ'אקרה

הצ'אקרות הן שבעה מרכזים אנרגטים בגוף האדם, וניתן לדמיין אותן כספירלות הנמצאות ברטט תמידי כלומר מסתובבות ללא הפסק – כשלכול אחת מהן צבע יחודי משלה. הן מהוות שער או פורטל לכניסה ויציאה של אנרגיה מהגופים שלנו לשדה המאוחד בסביבתנו, והן הדרך שלנו לתקשר עם אותו שדה. כשהמרכזים הללו נחסמים מסיבות שונות, או שאינם פועלים בצורה אופטימלית, יש לכך השפעה על על הגוף הפיזי, המנטלי, הרגשי והאתרי שלנו, ומסיבה זו, יש חשיבות גדולה לפתוח ולאזן אותן על בסיס יומי, כדי לאפשר את הזרימה החופשית של אנרגיית החיים בתוכנו.

החבילה כוללת 6 רצועות שמע להורדה:

2 רצועות לאימון גלי מוח (5 דקות לכול צ'אקרה),
2 רצועות עם ניגון קערות קריסטל ומסרים סאבלימינלים לכול צ'אקרה
ועוד 2 רצועות עם ניגון קערות קריסטל והצהרות חיוביות המותאמות לכול צ'אקרה ושיכבת סאבלימינלים בלשון זכר.

אימון גלי מוח לאיזון הצ'אקרות

1. מוזיקה "חללית" מדיטטיבית עם טונים בינוראלים ואיזוכרונים לפתיחת הצ'אקרות (35 דק' – רצוי להאזין עם אוזניות).
2. שירת מקהלה עם טונים בינוראלים ואיזוכרונים לפתיחת הצ'אקרות (35 דק' – רצוי להאזין עם אוזניות).

למידע נוסף על התדרים לאיזון הצ'אקרות

ניגון קערות קריסטל עם מסרים לאיזון הצ'אקרות

3. הצהרות סאבלימינל עם הכרזה בתחילת כול צ'אקרה כשברקע : מוזיקה יחודית לכול מקטע, ניגון על קערות קריסטל,ושכבה נוספת של מסרים סאבלימינלים להתרגעות והעלאת התדר (35 דק' ).

4. הצהרות סאבלימינל עם הכרזה בתחילת כול צ'אקרה כשברקע : קולות בטבע, ניגון על קערות קריסטל, ושכבה נוספת של מסרים סאבלימינלים להתרגעות והעלאת התדר (35 דק' ).

5. הצהרות חיוביות יחודיות לכול צ'אקרה המוקלטות כמדיטציה פעילה כשברקע: מוזיקה יחודית לכול מקטע, ניגון על קערות קריסטל ושכבה נוספת של מסרים סאבלימינלים להתרגעות והעלאת התדר (35 דק' ).

6. הצהרות חיוביות יחודיות לכול צ'אקרה המוקלטות כמדיטציה פעילה כשברקע: קולות פיקניק בטבע, ניגון על קערות קריסטל ושכבה נוספת של מסרים סאבלימינלים להתרגעות והעלאת התדר (35 דק' ).

דוגמא מתוך הרצועה עם הצהרות ומוזיקה: צ'אקרת הבסיס:

דוגמא מתוך הרצועה עם הצהרות וקולות טבע: צ'אקרת המין:

מה מכילות הרצועות?

הרצועות הבאות מיועדות לאיזון ופתיחה של הצ'אקרות, והן מכילות את הצלילים היחודים לכול אחת המהצ'אקרות על פי המסורת הטיבטית, בשילוב מוזיקה יחודית לכול צ'קרה או לחילופין בליווי של קולות קסומים מהטבע. כול רצועה מחולקת ל- 7 חלקים שווים בני 5 דקות כול אחד, כשהיא מתחילה מצ'אקרת הבסיס ומסיימת ב צ'אקרת הכתר- סך הכול 35 דקות של תרגול שמטרתו לעורר את אנרגיית הקונדליני בגוף ולפתוח את מרכזי האנרגיה.
כדי להעצים את האפקט – על גבי כול אחד משבעת החלקים, מוקלטות הצהרות חיוביות שמתאימות לאותה הצ'אקרה בהתאם לתפקידיה בגוף ובנפש (על פי המסורות העתיקות מהמזרח), כך שניתן לבצע את התרגול כמדיטציה פעילה כשהמוח המודע מפנים את ההצהרות העוצמתיות ובונה בהן אמון.
אם תעדיף להאזין לצלילים בלבד ולנקות את המוח, תוכל להוריד את הגירסה הסאבלימינלית שכוללת את אותן ההצהרות העוצמתיות כשהן מוחלשות באופן שרק תת המודע יקלוט אותן. בתחילת כול צ'אקרה או מקטע – תשמע את הגונג של קערת הקריסטל (המתמשך לאורך המקטע כולו)  ואת ההכרזה על שם הצ'אקרה – כדי שתוכל למקד את המודעות שלך בה.
כול הרצועות מכילות שכבה נוספת של מסרים סאבלימינלים כללים להתרגעות והעלאת התדר, המוקלטים לכול אורכן.

המסרים הם:

הנשימה שלי יציבה ועמוקה
אני מחובר לאני הפנימי שלי
אני שקט משוחרר ורגוע
הגוף שלי חזק ומלא עוצמה
אני מקבל את כול הטוב לחיי
אני מלא באנרגיה חיובית
הצ'אקרות שלי פתוחות והאנרגיה זורמת בהן בחופשיות

לחצו כאן למידע נוסף ואופן השימוש ברצועות איזון הצ'אקרות עם קערות קריסטל

דוגמא להאזנה מהרצועה לאיזון צ'אקרות עם מוזיקה חללית:                  איזון צ'אקרות עם מוזיקה חללית ונעימת חליל

דוגמאה להאזנה מהרצועה לאיזון צ'אקרות עם שירת מקהלה:                איזון צ'אקרות עם מוזיקה ושירת מקהלה

דוגמא להאזנה מסרים סאבלימינלים עם מוזיקה (צ'אקרת השורש):         איזון צ'אקרות סאבלימינלים עם מוזיקה

דוגמא להאזנה מסרים סאבלימינלים עם קולות בטבע (צ'אקרת השורש):   איזון צ'אקרות סאבלימינלים עם קולות בטבע


הוראות האזנה לסאבלימינלים ותדרים

איך להאזין לרצועות לפתיחת הצ'אקרות עם קערות קריסטל ומסרים ברקע:

כדי להפיק את המיטב מכול אחת מהרצועות, שב או שכב במקום נוח ותדאג שלא יפריעו לך למשך 35 דקות.
רצוי שתפנה לך זמן מוגדר, ועם את מתרגל את המדיטציה על בסיס יומי, עדיף שזה יהיה בשעה קבועה פחות או יותר, כדי להרגיל את המוח.
שים את הקלטת ברקע ותקשיב לצלילי הגונג הקריסטלי שמתלווה ברקע של כול צ'אקרה.
הרצועות מתחילות בצ'אקרת הבסיס ומסתיימות בצ'אקרת הכתר ונמשכות 5 דקות כול צ'אקרה.

אם בחרת להאזין לרצועות המדיטציה הגלויה, בחר רצועה, שים אותה ברקע ותאזין להצהרות המוקלטות במצב מדיטציה.

אם בחרת להאזין לקלטות עם הרצועות הסאבלימינליות, בתחילת כול צ'אקרה תשמע את שם הצ'אקרה ותוכל להעביר את המודעות שלך אליה.
תאזין לצילצול פעמון הקריסטל בתחילת כל מקטע – ותנוע ממנו עם הצליל כשאתה חש אותו, נע בעיגולים ומתפשט באזור של הצ'אקרה בגופך.
דמה את הצ'אקרה לספירלה המפיצה אור בתוך גופך ואפשר לאור לצאת מגופך מאותה הצ'אקרה ולהתפשט בחלל.

איך להאזין לרצועות עם התדרים לאימון גלי מוח לאיזון הצ'אקרות:

מצא מקום שקט בו תוכל לשבת או לשכב ללא הפרעה.
עצום עינים, קח כמה נשימות ותרגע.
שים את הקובץ להאזנה ברקע, ותן לצלילים לסחוף אותך.
יש להאזין לקבצים עם התדרים הבינוראלים עם אוזניות, כדי להנות מהאפקט ה"דו-אוזני" על שני צידי המוח.
כל אוזניות יהיו יעילות , גם כאלו שנכנסות לאוזן, וגם כאלו שמכסות את כולה. (קרא בהמשך- למי מותר להאזין לטונים בינוראלים).
במידה ותבחר להאזין ללא אוזניות, עדיין תוכל להינות מהטונים האיזוכרונים שאינם דורשים האזנה עם אוזניות.

הוראות האזנה לתדרים לאימון גלי מוח

המוח שלנו מייצר פעילות חשמלית 24 שעות ביום. את הפעילות הזו מודדים בקבוצות תדרים המכונים "גלי מוח", כשכל תדר מייצג מצב תודעה שונה. מחקרים רבים הראו, שניתן להשפיע ואפילו לכוון את גלי המוח כרצוננו בעזרת האזנה לתדרים וצלילים מסוימים. התהליך הזה נקרא "אימון גלי מוח" או "רתימת גלי המוח" (Brainwave entrainment) ויכול להיות יעיל מאוד אם משתמשים בו בצורה נכונה.

טונים איזוכרונים הם צלילים בתדר מסוים שחוזרים על עצמם במרווחים קבועים אך במקצבים שונים, ומטרתם להביא את המוח לפעול בתדרי גל  מסוימים המסייעים ביצירת מצבי תודעה רצויים, יצור של כימיכלים בגוף ועוד ועוד. הטונים משולבים עם סוגי מוזיקה שונים כדי שההאזנה תהיה נעימה, מרגיעה ואפקטיבית יותר. אין צורך להאזין לטונים איזוכרונים עם אוזניות, למרות שהאזנה בצורה זו, תמנע רעשים מהסביבה ולכן היא מומלצת.
קראו עוד על טונים איזוכרונים.

טונים בינוראלים נוצרים מכך שאנו מציגים תדר שונה למוח בכול אחת מהאוזניים. הטונים "מתערבבים" בתוך הראש כך שאם נציג תדר של 100הרץ לאוזן אחת ותדר 110 הרץ לאוזן השניה- המוח יצור לבד את התדר של הפער בין הטונים כלומר 10 הרץ , או תדר גלי מוח אלפא. מסיבה זו, טונים בינוראלים יעילים רק בהאזנה באוזניות.
קראו עוד על טונים בינוראלים.

שימו לב שלא כול אחד יכול להאזין לטונים בינוראלים עם אוזניות והם אינם מומלצים להאזנה במקרים אלו:
1) אם אתם סובלים מאפילפסיה או סוגי התקפים דומים
2) אם יש לכם הפרעה נפשית ידועה
3) אם אתן בהריון
4) אם יש לכם קוצב לב
5) אם יש לכם רגישות גבוהה לאור
6) אם אתם תחת השפעת תרופות או סמים
7) 30 דקות לפני שמפעילים ציוד כבד או רכב
8) 30 דקות לפני ביצוע פעולה שבה אתם יכולים לסכן עצמכם או אחרים
9) מתחת לגיל 17

המטרה של אימון גלי המוח, היא להביא את המוח שלנו לפעול בתדרים מסוימים שבהם הגוף נרגע, המערכות הפזיולוגיות פועלות בצורה אופטימלית, האונות במוח מסונכרנות ומתקבל מצב תודעה רצוי. למרות שישנם סוגי תדרים שיכולים להתנגן ברקע כול היום (כמו תדרי קערות הקריסטל), ישנם תדרים שלא מומלץ להאזין להם מעל שעה ברצף. ההמלצה הכללית היא להאזין לתדרים לפחות פעם ביום – או עד שעה יחד.  בזמן ההאזנה, מומלץ להיכנס לרגיעה או למצב מדיטטיבי כדי לשלב את המוח המודע בתהליך. לחילופין, ניתן גם להאזין לפני השינה או אחרי ההתעוררות בבוקר.

*כמו בכול עבודה אנרגטית – מומלץ לשתות הרבה מים לפני ואחרי ההאזנה. מים הם מוליך חשמלי בגוף וככול שתהיו פחות "מיובשים" כך תשפיעו לטובה על תוצאות הטיפול.

הכי מומלץ לקבוע שעה קבועה ביום לצורך האזנה ומדיטציה, כדי להרגיל את המוח להיכנס מהר למצב קליטה. הזמן הטוב ביותר הוא לרוב בבוקר כאשר רק התעוררתם או בלילה לפני השינה, אך ניתן גם להאזין בכל זמן אחר שתבחרו.

מצאו מקום שקט בו תוכלו לשבת או לשכב ללא הפרעה.
עצמו עינים, קחו כמה נשימות ותרגעו.
שימו את הקובץ להאזנה ברקע, ותנו לצלילים לסחוף אתכם.
בזמן הזה, נסו לשחרר מחשבות ולהשאר ברגע, כשאתם חשים את הויברציות של התדר רוטטות בגופכם.
לחילופין, הפעילו את הדמיון שלכם בהתאמה לתדרים שאתם שומעים לדוגמא: אם אתם מאזינים לתדר לפתיחת העין השלישית, התמקדו במרכז המצח ונסו לדמיין את העין השלישית נפתחת, והמתינו למסרים מהאינטואיציה שלכם.

הנה המלצות לתרגול עם כל אחד מהתדרים:
גלי דלתא – לשכב בנוחות ולהאזין עד הירדמות.
גלי תטא – להאזין בשכיבה או בישיבה או תוך מדיטציה.
גלי אלפא – להאזין במצב שכיבה או ישיבה, בצורה רגועה אך מודעת.
גלי בתא – להאזין בזמן ערות ופעילות.
לפני שאתם מתחילים להאזין, והתאימו את הרצועה לכוונה שלכם. בכול אחת מהרצועות יש הסבר כיצד מומלץ להשתמש בה, אך יחד עם זאת זיכרו: התודעה, הכוונה והפוקוס שלכם הם אלו שיוצרים את השינוי שאתם מבקשים, וההאזנה היא רק כלי שיביא את המוח שלכם למצב האידאלי כדי לעשות כן. כדי ליצור את השינוי עליכם להרגע, לדמיין, להרגיש ולהאמין.
* לפני ואחרי ההאזנה, מומלץ מאוד לשתות כוס מים. העבודה האנרגטית צורכת משאבים מהגוף ומיבשת אותו, ומלבד זאת, המים מפעילים טוב יותר את המעגלים החשמליים במוח.

תוכלו לחוש בהשפעת התדרים, כבר בהאזנה הראשונה, ובכל האזנה אחריה. עם זאת, המטרה של אימון גלי מוח, היא ללמד את המוח שלכם להיכנס למצב גלים רצוי בקלות ובמהירות. זה יקרה לרוב אחרי שבוע עד שבועיים של האזנה, והמוח כבר ידע איך להגיע למצב הזה לבד. אם האזנתם משך שבועיים, תוכלו לעשות הפסקה של שבוע, ואז לחזור להאזין עוד שבוע כשנדרש חיזוק לתחום עליו אתם עובדים, או מתי שאתם חשים צורך.

מומלץ להאזין לקלטות בווליום סטנדרטי בו אתם חשים בנוח כמו הווליום בו אתם מאזינים למוזיקה רגועה. אם אתם חשים אי נוחות בהאזנה- פשוט הורידו מעט את הווליום.

כול אחד מאיתנו הוא שונה, ובעוד שיש אנשים שיחושו שינוי מהאזנה ראשונה, עבור אחרים ידרש שבוע עד שבועיים כדי לחוות תוצאות. החדשות הטובות הן שתחוו התקדמות בכול פעם שאתם מאזינים. השינוי יהיה הדרגתי – כמו השינוי הפזיולוגי שאנו חווים כשאנו הולכים לחדר כושר. אם נתמיד בפעילות,  הגוף שלנו יהיה מוכרח להשתנות, ולא יעבור זמן רב עד שהשינוי יורגש בפועל.
טיפ קטן: עבור אנשים שאינם מורגלים בטכנולוגית התדרים, יתכן שהמוח יהיה פעיל יותר בפעמים הראשונות בהן תאזינו. זה קורה כי המוח לא מורגל ומנסה לנתח את הצלילים או ממתין ש"משהו יקרה". ההמלצה היא פשוט לשחרר את המחשבות ולאפשר לצלילים למלא את אותכם עד שתגלשו למצב רגוע ונינוח. התהליך צריך להיות חסר מאמץ ומהנה.

אנשים שמאזינים לטכנולוגיות לאימון גלי מוח, לרוב מדווחים שהם חולמים יותר וזוכרים את החלומות. במקרים קיצוניים יתכנו אחרי ההאזנה רגשות לא נוחים או מעט כאב ראש שנובעים משיחרור של תבניות רגש שליליות שבאות מתת המודע. ההמלצה היא להמשיך לתרגל עד שזה יחלוף או לעשות הפסקה, ואז לחזור להאזין מידי פעם עד שהתחושות יחלפו. זכרו שכול צורות המדיטציה מובילות לריפוי, והריפוי הזה מתרחש לעיתים ברמה הרגשית – והוא לטובתכם הגבוהה. קחו בחשבון שהסיכוי שזה יקרה לכם הוא נמוך,  וברוב המקרים תחוו תוצאות נפלאות כמו שיפור בבריאות, שיפור ביציבות רגשית ונפשית, ושיפור ברמות המתח והבהירות.

הקלטות הבאות מיועדות לשפר תחומים שונים בחייכם, ואנו מקווים כי הן תסייענה לכם לעשות כן.
אם אתם נתונים תחת השגחה רפואית או מקצועית או נוטלים תרופות, אנו ממליצים כי תתיעצו עם הרופא המטפל שלכם לפני שתתחילו להאזין.
כמו בכול שינוי שאתם עושים באורך החיים, תמיד מומלץ להתייעץ עם הרופא או המטפל שלכם, וכך גם לפני שאתם מתחילים לתרגל אימון גלי מוח או כול שיטת טיפול אנרגטית שיש לה השפעה על התודעה.  (אם אתם נוטלים תרופות, או סובלים ממחלה נוירולוגית או הפרעה תפקודית – אל תתחילו מבלי שעשיתם זאת!).

דיסקים אלו נוצרו בלב פתוח ורצון להביא מזור לכמה שיותר אנשים. הכלים של מוזיקה לאימון גלי מוח, הם כלים עוצמתיים מאוד ולכן, באחוז קטן מהמקרים, עם תחילת ההאזנה יעלו לפני השטח נושאים רגשיים המבקשים שחרור. ההמלצה במקרה זה היא לעשות הפסקה בהאזנה, ולחזור להאזין לאחר שהנושאים טופלו והרגשתכם השתפרה.
חשוב גם לציין, כי על אף שההאזנה היא תרפויטית, אינה מהווה תחליף לטיפול רפואי ויש להשמע להוראות הרופא בלי קשר לעבודה הפנימית שאתם עושים עם עצמכם. במילים אחרות- אין לראות בדברים הכתובים או נאמרים באתר, המלצה להפסקת כל טיפול רפואי או כתחליף לו. כמו כן, איננו ממליצים על האזנה בזמן נהיגה, בשל האופי המרגיע של המוזיקה.


למידע נוסף
שדות מסומנים ב * הינם שדות חובה

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע נוסף על המוצר?