חנות המדיטציות - ההצלחה הטבעית שלך

מדיטציה להפרעות קשב וריכוז לילדות (בנות)

179 120

סדרת קלטות מוזיקה נפלאה לילדים, כשברקע מוקלטים מסרים תת הכרתיים לחיזוק המשאבים הפנימיים וסיוע להפרעות קשב לילדות, כולל בונוס – קלטת תדרים לאימון גלי מוח. מסייע לריכוז, הקשבה, פוקוס בלימודים, עמידה בזמנים, תחושת ערך עצמי, הגנה ביטחון עצמי ועוד.

Tempoary image

רכישה בטוחה!
נסו את המוצרים שלנו, ואם לא תהיו מרוצים אחרי 30 יום תקבלו החזר מלא!


תיאור

מדיטציה סאבלימנלית לחיזוק משאבים פנימיים לילדות עם הפרעות קשב וריכוז.

הפרעות קשב וריכוז, הפכו כה נפוצות בשנים האחרונות, והאבחון שלהם בקרב ילדים ובני נוער, רק הולך וגדל  כיום משנה לשנה, עד כי ניתן להגדיר את התופעה הזו כאחת המגפות המשמעותיות ביותר בעידן המודרני.

למרות שמדובר בהפרעות שהבסיס שלהן פזיולוגי ולאו דווקא רגשי, התוצאה שלהן היא הפרעות רגשיות והתנהגותיות הנובעות מתיסכול, ערך עצמי נמוך, קושי חברתי, קושי בלימודים ועוד. מסיבה זו, ממליצים לכל מי שסובל מהפרעות קשב, לשלב את הטיפול התרופתי (אם קיים), בלווי של טיפול רגשי התנהגותי (טיפול אינטגרטיבי). טיפולים התנהגותיים הכוללים סוגי אימון מוחי, מקובלים כיום מאוד כשיטות תומכות ומחזקות עבור ילדים ומבוגרים הסובלים מהפרעות קשב. ההנחה היא שהפחתה של מתח ולחץ, וחיזוק המשאבים הפנימיים כגון הביטחון העצמי, תחושת הערך והדימוי העצמי, תחושת ההגנה והאמון ביכולות האישיות וכד', יכולים לסייע מאוד בהפחתת התסמינים של הפרעות קשב וריכוז.

סדרת הקלטות לסיוע בהפרעות קשב לילדים כוללת מקבץ מסרים סאבלימינלים או תת הכרתיים, שמטרתם לחזק את הביטחון העצמי, הדימוי העצמי והאמון ביכולות האישיות, לתת לגיטימציה לתחושות קשות ותיסכול, לפרק מתחים ולחצים שונים ועוד. תוכלו להאזין להצהרות המוקלטות כאן (לבנים ולבנות בנפרד), ולרכוש את החבילה של המסרים הסאבלימינלים עם 4 סוגים של פסקול, שנוצרו כדי לגוון את ההאזנה.

כל אחת מהקלטות מלווה במוזיקה נעימה או קולות טבע. בזמן ההקשבה לקלטות, לא תשמעו את המסרים עצמם אלא רק מוזיקה וקולות טבע, אך המוח של ילדכם יקלוט את המסרים ברמה הלא מודעת ויפנים אותם. בנוסף לקלטות הסאבלימינליות, תקבלו להאזנה גם את קלטת המסרים הגלויים לחיזוק המשאבים לילדים עם הפרעות קשב, כך תדעו מה הם המסרים המוקלטים ואף תוכלו להשמיע אותם בגלוי מידי פעם, כדי להעצים את השילוב בין המוח המודע ותת המודע.

חיזוק משאבים פנימים לילדות עם הפרעות קשב – כולל 5 רצועות שמע להורדה:

1. מסרים סאבלימנאלים לילדות עם מוזיקה מרגיעה ונעימה. (20 דק' – להאזנה בלולאה).

2. מסרים סאבלימנאלים לילדות עם מוזיקה מלווה ברחש גלי ים מרגיע. (20 דק' – להאזנה בלולאה).

3. מסרים סאבלימנאלים לילדות עם מוזיקה "חללית". (20 דק' – להאזנה בלולאה).

4. מסרים סאבלימנאלים לילדות עם קולות מפל מים זורמים וציוץ ציפורים בטבע. (20 דק' – להאזנה בלולאה).

5. רצועת המסרים הגלויים לסיוע בהפרעות קשב לילדות.

דוגמאות להאזנה - מסרים סאבלימינלים

הקשיבו להצהרות הגלויות לחיזוק משאבים לילדות עם הפרעת קשב:

האזינו לדוגמה מהקלטת לילדות בליווי מוזיקה נעימה:                         מסרים להפרעות קשב לילדות עם מוזיקה נעימה

האזינו לדוגמה מהקלטת לילדות בליווי מוזיקה למדיטציה ורחש גלי ים: מסרים להפרעות קשב לילדות עם מוזיקה ורחש גלים

האזינו לדוגמה מהקלטת לילדות בליווי מוזיקה חללית:                         מסרים להפרעות קשב לילדות עם מוזיקה חללית

 

תדרים לאימון גלי מוח

בנוסף, תקבלו בונוס – קלטת של תדרים לאימון גלי מוח, משולבים עם רחש גלי ים מרגיע, ומיוחדים להאזנה בזמן הלימודים או ביצוע מטלות מורכבות.
הפרעות קשב וריכוז נחשבות הפרעה של "גל איטי". למרות שהמוח שלנו מייצר תערובת של דפוסי גלים שונים משך היום ורבים מהם בבת אחת, פעילות גבוהה מידי של גלי מוח איטיים יכולה לגרום לאבדן ריכוז והסחות דעת, וזירוז של גלי המוח, יכול להקל על התסמינים. התכונה של המוח שיודע להתאים את עצמו בתהודה (רזוננס) לתדרים שהוא שומע מהסביבה החיצונית, יכולה לסייע לנו מאוד לזרז את אורכי הגל של במוח באמצעות האזנה לתדרים שונים. בעזרת תוכנה מיוחדת, אנחנו מערבבים תדרי קול שיסייעו לגלי המוח לפעול בתדרים גבוהים יותר של ביתא וגמא, שהם הטווח האידאלי לריכוז ולמידה.

6. רחש גלים עם טונים איזוכרונים לשיפור הריכוז והקשב (20 דקות – להאזנה בלולאה).

לחצו כאן למידע נוסף ואופן השימוש ברצועות להפרעת קשב לילדים


הוראות האזנה לקלטות הילדים

מה מכילות קלטות המסרים הסאבלימינלים להפרעות קשב?

הקלטות לילדים, מכילות הצהרות חיוביות לחיזוק המשאבים הפנימיים וסיוע להפרעות קשב וריכוז, וניתן להאזין להן, ולנגן אותן ברקע, כדי לחזק את התחומים הללו אצל ילדינו. קלטות המסרים הסאבלימינלים מכילות את אותן ההצהרות שאתם שומעים בסרטון, אך הן מוחלשות בטכניקה מיוחדת שהאוזן אינה שומעת, כך שכל מה שתוכלו לשמוע ברקע הוא מוזיקה וקולות טבע, אך תת המודע של ילדיכם יקלוט את ההצהרות ויפנים אותן. את המסרים הסאבלימינלים תקבלו ב-4 גרסאות, שכול אחת מהן מכילה את אותן הצהרות בלשון זכר עם פס קול (מוזיקת רקע) שונה, כדי שתוכלו לגוון ולבחור את המוזיקה שמתאימה לכם ביותר.

למה ההקלטה מוחלשת?

הטכניקה של הקלטת מסרים סאבלימינלים, מיועדת לעקוף את המוח המודע שעשוי להעלות התנגדויות בעת האזנה להצהרות הגלויות. כשילדכם ישמע למשל את המשפט "אני יכול להתרכז וללמוד בקלות" סביר שהמוח המודע שלו יתנגד, כי יתכן שהניסיון שלו - היה שונה עד כה. אך כאשר ההצהרות מוחלשות - הן נקלטות ישירות בתת המודע, ודרך החזרתיות- הן מופנמות בתוכו עד שהן הופכות להרגל חשיבה חדש. עם הזמן, תוכלו להבחין בשינויים – תחילה קטנים ואז משמעותיים בהתנהגות שלו, בביטחון העצמי, ביכולת הריכוז והחשיבה ויכולת להרגע לבד, ובהתנהלות היומיומית שלו.

איך משתמשים בקלטת לילדים?

במוצרים למבוגרים, אנו ממליצים תמיד לשלב עבודה בין הקלטות הגלויות לבין הקלטות הסאבלימנליות וכך גם כאן. היתרון בעבודה עם ילדים, הוא שהם אינם סגורים ומקובעים כמונו, ורובם עוד לא הספיקו לצבור חוויות ומערכות אמונות נוקשות. דווקא מסיבה זו, העבודה עם ההצהרות הגלויות, יעילה יותר בקרב ילדים מאשר עם מבוגרים כי במקרים רבים, הם עוד לא הספיקו לגבש דעה שלילית על עצמם. עם זאת- מצאנו שפעמים רבות, ילדים חסרים את המשמעת בהקשבה יומיומית להצהרות הגלויות והם משתעממים בקלות. מסיבה זו, ניגון של הקלטת הסאבלימינלית ברקע כשהם משחקים, עושים שיעורים, או בזמן השינה, יכולה להיות יעילה יותר ולשמר את עיקרון החזרתיות הנדרש כדי לשנות תבניות מחשבה ורגש. על מנת להפיק את המיטב מההקשבה, עליכם לנגן את המסרים ברקע כמה שיותר משך היום והלילה מכיוון שהם עובדים כמו שטיפת מוח חיובית.

למי מיועדות הקלטות?

הקלטות מיועדות לילדים מגיל 5 ועד 13 ואפילו 15.

מה יש בקלטות?

הקלטות מורכבות ממקבץ הצהרות עוצמתיות המיועדות לחיזוק הביטחון והערך העצמי, שיפור הפוקוס והריכוז במטלות שונות ובלימודים, תשוקה ללמוד, יחסים עם מורים וחברים, כלים להתמודדות עם אתגרים, חיזוק תחושת ההגנה, שמחת החיים ועוד. כול ההצהרות מנוסחות בגוף ראשון ובצורה חיובית, ונוסו בהצלחה עם ילדים ובני נוער בעולם.

מה ההבדל בין הקלטות השונות?

אין הבדל. ארבעת הקלטות הסאבלימינליות מכילות את אותן ההצהרות, אך תוכלו לבחור את מוזיקת הרקע ופס הקול שמתאים ביותר לכם ולילדיכם.

מה מכילה קלטת התדרים לאימון גלי מוח?

מחקרים הראו, שבניגוד לפעילות גלי מוח הסטנדרטית של ילדים מגיל 6 והלאה, גלי המוח של מי שאובחן כלוקה בהפרעות קשב, ממשיכים לפעול בצורה דומיננטית בטווח האיטי של גלי אלפא וגלי תטא, בדומה לגלי מוח של פעוטות עד גיל 6, מה שמקשה על קשב וריכוז. אחד המפתחות להתמודדות עם הפרעות קשב, היא היכולת שלנו לרתום את גלי המוח לפעילות מהירה יותר של גלי ביתא וגלי גמא באמצעים שונים כמו אימון גלי מוח בתדרים.

מתי ואיך להשתמש ברצועה לאימון גלי מוח?

בעוד שלמסרים הסאבלימינלים מומלץ להאזין כמה שיותר משך היום והלילה, לאימון גלי מוח לריכוז, מומלץ להאזין בזמן ביצוע מטלות הדורשות ריכוז כמו לימודים, שיעורים, וכד'. ניתן לסגור את הרצועה בלולאה ולהאזין לה בזמן שנדרש ריכוז או פוקוס. מאחר ומטרת ההאזנה היא להאיץ את פעולת המוח השמאלי, אין להאזין ברצף יותר משעתיים ומומלץ שלא להאזין סמוך מדי לזמן השינה, כי יתכנו קשיים להירדם לאחר ההאזנה. תדאגו שילדכם ישתה הרבה מים לפני ובזמן ההאזנה לתדרים לאימון גלי מוח, ובעיקר לרצועה זו, שכן המוח שורף הרבה אנרגיה וזקוק למים כדי להפעיל את המעגלים החשמליים. אין להאזין לאימון גלי מוח לפני פעולה שיכולה לסכן את ילדיכם וכן למי שיש לו אפילפסיה, קוצב לב או אישה בהריון. זה חשוב משום שאין עדיין מחקרים עם טכנולוגיה זו, בתחומים אלו.

על התדרים ברצועה:

התדרים ברצועה הם טונים איזוכרונים, המיועדים להאזנה בזמן הלימודים או הכנת שיעורים, והם יעזרו לילדכם לשמור על רמת ריכוז ופוקוס טוב, ובה בעת לשמור על מצב רוח רגוע. התדרים נעים בין 10-20 הרץ, כש-10 הרץ הוא בטווח הנמוך של גלי אלפא, ומשם התדרים עולים בהדרגה עד לטווח גלי ביתא שהם הגלים המיצגים עירנות ופוקוס. השילוב שבו אנו עוברים בהדרגה מגלי אלפא לביתא, יעזור לכם לייצר מצב פוקוס רגוע, האידאלי ללימודים. לא נדרשות אוזניות.

הוראות האזנה למסרים סאבלימינלים

תוכלו להאזין לרצועות המסרים בצורה אקטיבית כשאתם בקשב וריכוז, או בצורה פאסיבית, כשאתם משמיעים אותם ברקע בלולאה, בזמן שאתם עוסקים בכול פעילות שגרתית. הדרך להשפיע על תת המודע, היא בעזרת חזרתיות, לכן מומלץ להאזין למסרים כמה שיותר זמן במהלך היום והלילה.

כשאתם מאזינים בצורה אקטיבית: תתרווחו בכיסא או במיטה, תרגיעו את אברי הגוף ונשמו בטבעיות. האזינו לרצועה בקשב ועם כוונה, רצוי עם אוזניות – לפחות פעם ביום – משך 20 דקות. אם אתם מתורגלים במדיטציה, תוכלו לבצע מדיטציה בזמן ההאזנה (להרפות ולשחרר מחשבות), אך זו לא הכרחי. במקביל, תוכלו לדמיין את התחושה שמה שאתם רוצים כבר קרה והוא כאן במציאות שלכם, ולהשתעשע עם ההדמיה הזו.

כשאתם מאזינים בצורה פאסיבית: פשוט נגנו את הקלטות בלולאה (לופ או Repeat) ברקע, כשאתם עסוקים בפעילות השוטפת שלכם: עובדים על המחשב, מבצעים את מטלות הבית, בעבודה במשרד ואפילו בנהיגה (בתנאי שהרצועה מותאמת לנהיגה ואינה כוללת אימון גלי מוח). בנוסף, בחרו לכם רצועה להאזנה משך הלילה, ונגנו אותה בלופ במהלך השינה, כך תרוויחו עוד 8 שעות של תכנות תת מודע שיחולל פלאים בתחום בו בחרתם.

) קבעו את כוונתכם. לפני שאתם מתחילים לעבוד עם המסרים, חשוב מאוד שתקבעו את כוונתכם בצורה ברורה. תת המודע שלנו הוא צייתן ויפעל איך שננחה אותו, אך הוא זקוק לכיוון מדוייק – כמו תכנת ניווט או גי.פי.אס פנימי. תהיו ברורים במטרות שאתם רוצים להשיג – גם אם המטרה היא שינוי בהרגשה שלכם.

2ׂ) תרגלו הקשבה אקטיבית פעם ביום. שבו או שיכבו בנוחות, תרגיעו את הגוף ואת המחשבות ותאזינו לרצועה בקשב לפחות פעם אחת ביום, משך 20 דקות. בזמן ההאזנה, אתם יכולים לעשות שני דברים:
** לתרגל מדיטציה שקטה בהרפיה – ללא מחשבות.
** ויזואליזציה: נסו לדמיין מה תהייה תחושתכם, כאשר תשיגו את המטרה שלשמה התחלתם להאזין. איך זה מרגיש להיות רזה, להיות עשיר או בזוגיות וכן הלאה. חדדו את התחושות הללו, השתעשעו איתן בדמיון ונסו לשהות כמה שיותר זמן בתוך האנרגיה הזו, במהלך ההקשבה.
אם אחת מהרצועות שרכשתם כוללת תדרים לאימון גלי מוח- מומלץ לתרגל את ההקשבה האקטיבית עם התדרים, כדי להעצים את ההשפעה.

3) תרגלו הקשבה פאסיבית – הקשיבו לקלטות כל יום, כול היום והלילה, לפחות במהלך 21 הימים הראשונים, או במקרים שאין שינוי – משך 90 ימים. לאחר מכן תוכלו להקשיב מידי פעם כשתחושו בצורך. הניחו לקלטות להתנגן ברקע כשאתם בבית, עובדים, מבשלים מתאמנים או צופים בטלוויזיה. חזרתיות היא המפתח והמוח שלכם יקלוט את הסוגסטיות גם אם אינכם מודעים להן.

4) האזינו לרצועת המסרים הגלויים פעם בשבוע, וכך תשלבו את עבודת המוח המודע עם תת המודע. יתכן שתוך האזנה לקלטות הגלויות, תחושו התנגדות כלפי משפטים מסוימים, לכן מומלץ להאזין להן רק כשאתם מרגישים טוב עם עצמכם, בתחום בו התמקדתם. הסוגסטיות הגלויות יתנו לכם אינדיקציה, שתראה לכם כיצד המסרים הסמויים עובדים, כשעם הזמן תוכלו לחוש כיצד ההתנגדויות שלכם בהאזנה להצהרות הגלויות מתמוססות, וקל לכם יותר לקבל את ההצהרות – גם ברמה מודעת.

5) שימרו על מיקוד – גם אם יש לכם נושאים רבים שאתם מעוניינים לטפל בהם ואינכם יודעים איפה להתחיל, התחילו תמיד בנושא אחד, רצוי זה שחשוב לכם ביותר. הרעיון הוא להתמקד בכל תקופה בנושא יחודי, כי הפוקוס שלנו חיוני ביצירת המציאות ובבניית תבניות החשיבה החדשות.

6) האזינו בזמן שינה – הרבה אנשים שמחים להירדם עם צלילי מוזיקה רגועים או צלילים מהטבע, ומשתמשים בקלטות המסרים הסאבלימינלים בזמן השינה. האזנה תוך שינה היא אפקטיבית במיוחד כי האינפורמציה עוברת ללא הפרעה לתת המודע, ואתם מרויחים 8 שעות של עבודה עצמית.

7) היו עירניים לשינויים ותחגגו כל שינוי – השינויים שנוצרים בעזרת המסרים הסאבלימינלים הם מעודנים ובאים מבפנים, לכן יתכן שבתחילה אפילו לא תשימו לב שמשהו השתנה. פעמים רבות אנשים אחרים בסביבה שלכם, הם אלו שישקפו לכם שהשתנתם אז שימו לב במיוחד למחמאות ולפיטבקים שאתם מקבלים מהסביבה וכשהבחנתם בשינוי, תדאגו לציין זאת, להתגאות בעצמכם ואף "לחגוג" כל שינוי – ובכך לעזור להטמיע אותו.

ווליום רגיל.
מומלץ להאזין לקלטות בווליום סטנדרטי בו אתם חשים בנוח כמו הווליום בו אתם מאזינים למוזיקה רגועה. אם אתם חשים אי נוחות בהאזנה- פשוט הורידו מעט את הווליום.

עד שעה ביום.
למרות שרוב התדרים לאימון גלי מוח, בטוחים להאזנה, ההמלצה שלנו היא להאזין למוזיקה עם תדרים לאימון גלי מוח עד שעה ביום. לכן, אם אחת מהקלטות הסאבלימינלית שקיבלתם כוללת תדרים – האזינו לקלטות עם אימון התדרים עד שעה ביום (ניתן לחלק ל- 3 פעמים 20 דקות כול פעם), וביתרת הזמן, האזינו לקלטות הסאבלימינליות ללא התדרים. קלטות התדרים, מצויינות לצורך האזנה אקטיבית במדיטציה או ויזואליזציה.

שימו לב: אין להאזין לתדרים לאימון גלי מוח בזמן נהיגה! קראו עוד על תדרים לאימון גלי מוח.

פעם בשבוע.
כול הקלטות הסאבלימינליות שלנו מלוות ברצועה משלימה עם המסרים החיוביים, כפי שהוקלטו בצורה גלויה ובליווי מוזיקה נעימה.
הקלטות הללו נוצרו על מנת שתדעו מה הם המסרים להם אתם מאזינים, וגם כדי לשלב את עבודת המוח המודע עם תת המודע.
יתכן שתוך האזנה לקלטות הגלויות, תחושו התנגדות כלפי משפטים מסוימים, לכן מומלץ להאזין להן רק כשאתם מרגישים טוב עם עצמכם, בתחום בו בחרתם לטפל.

מומלץ להאזין לקלטות הגלויות בערך פעם בשבוע – והן גם תהוונה עבורכם אינדיקציה, שתראה לכם באיזה שלב אתם נמצאים בהטמעת המסרים הסמויים.
עם הזמן, תגלו שההתנגדויות שלכם בהאזנה להצהרות הגלויות מתמוססות, וקל לכם יותר לקבל את ההצהרות – גם ברמה מודעת.

מסרים סאבלימינלים יכולים לעזור לכם לחולל שינויים ולהתמיד בהם, במאמץ מינימלי. כך תהפכו את שעות השינה שלכם במהלך הלילה, לסדנת התפתחות עצמית פראקטית. כמה נפלא זה יכול להיות, אם תוכלו פשוט לבלות 1/3 מהיום שלכם בפיתוח עצמכם, בשיפור תחומים כמו זיכרון, שינוי הרגלים מעצבנים או פשוט חיזוק הביטחון העצמי. אתם יכולים להשתמש במסרים כדי לשפר לימודי שפה כפי שהקוסמונאוטים הסובייטים עשו לפני שנים. למשיכת בן/ת זוג, להורדה במשקל, להקנות תודעת שפע ועוד ועוד. הקשיבו לקלטות לפני השינה, ותוך כמה רגעים תתחילו לחוש איך הלחץ מתחיל להתמוסס, כשהמוח נעשה יותר ויותר קליט להשאות. כאשר כל הסוגסטויות המעצימות הולכות ונשתלות בראשכם, תגלו תחושה עמוקה של רגיעה שמשתלטת עליכם ואולי תיזכרו בזמן שבו הרגשתם רגועים לחלוטין, בלי דאגה בעולם. עד סוף ההקלטה – תוכלו להבחין עד כמה באמת גופכם רגוע ותחושו כל נשימה או שפשוט תשקעו בשינה עמוקה. ןכשתקומו בבוקר, תוכלו להבחין איך גופכם טעון באנרגיה וההרגשה שלכם לגבי היום החדש חיובית יותר ויותר בכל יום שעובר.

אתם יכולים להאזין למסרים ברקע בכול זמן אפשרי- כשאתם עסוקים בבית, עובדים על המחשב, קוראים ספר, רואים טלוויזיה, ישנים, קמים בבוקר או עושים ג'וגינג. לא מומלץ להאזין בזמן נהיגה או פעילות מסוכנת שדורשת את כול הפוקוס שלכם, אלא אם מדובר בקלטות עם מוזיקה קצבית שמיועדות להאזנה בזמן אימון גופני או נהיגה.

רצוי להאזין לרצועות מידי יום משך כמה שבועות, בין 21 עד 90 יום, לאחר מכן, לחזק את ההטמעה באמצעות האזנה אחת לשבוע או יותר. מובן שאפשר להמשיך להאזין מידי יום אם זה עושה לכם טוב.

הקשבה למסרים סאבלימינלים יכולה לבוא לידי ביטוי בהרגשה הכללית, בהתנהגות ביום יום וגם בצורת תחושת בטן או אינסטינקט. זה דומה למצב בו אנו שואבים אבק וברקע הטלפון מצלצל. רעש השואב גובר על הצלצול כך שהוא מתקיים מתחת לסף הכניסה של השמיעה שלנו, אך עדיין, פעמים רבות, משהו יגרום לנו לכבות את השואב ולשמוע את הטלפון. זהו תת המודע שלנו שמאותת לנו בתחושת בטן.
הקשבה ממושכת יותר לאורך זמן, כבר תיתן אותות משמעותיים יותר בדרך בה אתם חיים. תת המודע שרגיש מאוד למסרים מהסביבה, יתחיל מעשית לשנות את צורת החשיבה שלכם ולהטמיע את האמונות החדשות. לדוגמא: תת המודע יתחיל לתפוס אתכם כ"בעלי ביטחון עצמי" שהוא כעת מאמין שאתם באמת, וזה יבוא לידי ביטוי תחילה בתחושה ואחר כך גם בדיבור ובהתנהגות.

התשובה הפשוטה היא – כן. אמנם ההמלצה שלנו היא לקבע את הכוונה שלכם טרם ההאזנה, כדי שתהיו ברורים יותר במטרות שאתם רוצים להשיג, אך עובדה היא כי השימוש במסרים סאבלימינלים נפוץ מאוד גם בתעשיית הפרסום, הקולנוע, הפוליטיקה והצבא, למטרות שונות. זו אמנם הוכחה לכך שהם עובדים, אבל גם לכך שניתן לעשות בהם שימוש לרעה. תחום ההתפתחות האישית עם זאת, עושה במסרים שימוש מושכל וחיובי ועל פי חוקיות מובנית בעת היצירה שלהם.

ברוב המקרים, תתחילו להבחין בשינוי בהרגשה כבר אחרי כמה האזנות. שינוי תת הכרתי יציב, יכול להתרחש תוך שלושה שבועות. במקרים אחרים ידרשו לכם 90 יום כדי לראות תוצאות, הכול בהתאם לעוצמת האמונות שכבר מוטבעות בכם היום. השינוי לא יגיע כהארה פתאומית אלא באופן מדורג וטבעי לגמרי. פתאום תתחילו לחוש תחושה טובה יותר באותו תחום בו בחרתם, שתגרום לכם לרצות לשנות התנהגות או לפעול בכיוון מסויים. למשל תרצו לעשות משהו ותווכחו שאתם עושים אותו אחרת מאשר הייתם עושים בעבר. בנוסף, פעמים רבות אנשים בסביבה שלכם יבחינו בשינוי שחל בכם, עוד לפני שאתם תבחינו – והם יציינו זאת בפניכם. תהיו עירניים לתגובות ומחמאות מהסובבים אתכם, ותעריכו את עצמכם על כל שלב בו התקדמתם לעבר החלום שלכם. המסרים מעודדים שינוי עמוק מבפנים ולכן מעט קשה להבחין בשינוי בתחילה, אך היתרון בעבודה עם תת המודע, הוא שהשינוי שיוטמע ישאר איתכם גם בהמשך.

הקלטות הבאות מיועדות לשפר תחומים שונים בחייכם, ואנו מקווים כי הן תסייענה לכם לעשות כן.
אם אתם נתונים תחת השגחה רפואית או מקצועית או נוטלים תרופות, אנו ממליצים כי תתיעצו עם הרופא המטפל שלכם לפני שתתחילו להאזין.
כמו בכול שינוי שאתם עושים באורך החיים, תמיד מומלץ להתייעץ עם הרופא או המטפל שלכם, וכך גם לפני שאתם מתחילים לתרגל מסרים סאבלימינלים, או כול שיטת טיפול אנרגטית שיש לה השפעה על התודעה. (אם אתם נוטלים תרופות, או סובלים ממחלה נוירולוגית או הפרעה תפקודית – אל תתחילו מבלי שעשיתם זאת!).

דיסקים אלו נוצרו בלב פתוח ורצון להביא מזור לכמה שיותר אנשים. הכלים של המסרים התת הכרתיים, הם כלים עוצמתיים מאוד ולכן, באחוז קטן מהמקרים, עם תחילת ההאזנה יעלו לפני השטח נושאים רגשיים המבקשים שחרור, שיכולים לגרום לכם לאי נוחות, עצב, כעס ורגשות שליליים. במקרים רבים התחושה הזו תעבור אחרי כמה זמן ותשתחרר – אך אם אתם חשים שאינכם בטוחים, לחוצים או חרדים, הפסיקו את ההאזנה ותתייעצו איתנו או עם הרופא/המטפל שלכם.

חשוב גם לציין, כי על אף שההאזנה היא תרפויטית, היא אינה מהווה תחליף לטיפול רפואי –  ויש להשמע להוראות הרופאים שלכם בלי קשר לעבודה הפנימית שאתם עושים עם עצמכם. במילים אחרות – אין לראות בדברים הכתובים או נאמרים באתר, כהמלצה להפסקת כל טיפול רפואי או כתחליף לו. כמו כן, איננו ממליצים על האזנה בזמן נהיגה, בשל האופי המרגיע של המוזיקה, (מלבד רצועות שמיועדות להאזנה בזמן פעילות גופנית ונהיגה).

אנו מקווים שתהנו מההאזנה ותעשו בה שימוש מעצים שישפר את חייכם בתחום בו בחרתם.


למידע נוסף
שדות מסומנים ב * הינם שדות חובה

יש לכם שאלה? מעוניינים לקבל מידע נוסף על המוצר?