משיכת זוגיות

פוסט משיכת זוגיות

איך למשוך את בן או בת הזוג המתאימים לנו ביותר, כדי ליצור יחד זוגיות נפלאה, הדדית ויציבה

אם נמאס לכם מאתרי הכרויות, בליינד דייטים ושידוכים לא מוצלחים, הגעתם למקום הנכון. בקלטות הבאות, תמצאו הצהרות עוצמתיות שיעזרו לתת המודע שלכם לשנות את "הדיבור הפנימי הקבוע" שלכם בנוגע לזוגיות ומערכות יחסים, על מנת שהמוח שלכם ידע לזהות ולמשוך בקלות רבה יותר את הזיווג המוצלח ביותר עבורכם. ברגע שתשחררו את האמונות הישנות והפגיעות בעברכם, הפעולות שלכם יובילו אתכם לעבר הדרכים הטובות למציאה ושימור של זוגיות מאושרת.

ההצהרות בדיסקים, יעזרו לכם לפתח ביטחון עצמי ואמונה בכך שמגיעה לכם זוגיות מאושרת ואתם ראויים לה. תוכלו לפתח רגישות גבוהה יותר לרמזים מהסביבה ולמגנט אליכם את בן או בת הזוג המתאימים לכם ביותר.

מסרים סאבלימינלים:

בזמן ההקשבה לקלטות, לא תשמעו את המסרים עצמם שמוקלטים בטכניקה סאבלימינלית, אלא רק מוזיקה או קולות טבע, אך עם זאת המוח שלכם יקלוט את המסרים ברמה הלא מודעת ויטמיע אותם כתבניות מחשבה חדשות.
לצד הקלטות עם המסרים התת הכרתיים תקבלו גם את המסרים עצמם כפי שהוקלטו בגלוי בליווי מוזיקת רקע נעימה.  תוכלו גם להאזין להם כאן:

הקשיבי להצהרות הגלויות למשיכת זוגיות לנשים:  הצהרות גלויות למשיכת זוגיות לנשים

הקשב להצהרות הגלויות למשיכת זוגיות לגברים:   הצהרות גלויות למשיכת זוגיות לגברים

מומלץ להאזין למסרים הגלויים לפחות פעם בשבוע על מנת לחזק את ההטבעה הסמויה, ומניסיוננו, יש גם אנשים שיבחרו להאזין תכופות למסרים הגלויים לצד האזנה למסרים הסמויים. הקפידו להקשיב למסרים הגלויים, רק כשאתם במקום טוב עם עצמכם וללא התנגדויות כדי לחזק את הטיפול.

מה מכילה החבילה?

חבילת משיכת זוגיות, מכילה את ההצהרות החיוביות ב- 4 גירסאות, עם כמה סוגים של פסקול, על מנת שתוכלו לגוון את ההאזנה ולבחור בינהן:

* הקלטת הראשונה, מלווה במוזיקה ותדר בינוראלי בגלי אלפא ותטא – למשיכת הנשמה התאומה.
* הקלטת השניה מלווה במוזיקה נעימה.
* הקלטת השלישית מלווה בקולות מפל מים זורמים בטבע.
* הקלטת הרביעית מלווה ב"רעש לבן": רעש קוסמי שממסך את כל שאר רעשי הסביבה, כך שכעבור זמן מה, תפסיקו לשמוע אותו. מיועד במיוחד לפוקוס וריכוז או לשינה.

דוגמה לפס הקול בקלטת הראשונה עם תדר בינוראלי למשיכת הנשמה התאומה: דוגמת פס קול בקלטת למשיכת זוגיות עם תדר

דוגמה לפס הקול בקלטת השניה- מוזיקה מדיטטיבית:                                   משיכת זוגיות עם מוזיקה

דוגמא לפס קול בקלטת השלישית בשילוב מפל מים זורמים בטבע:                   משיכת זוגיות עם מפל מים

דוגמא לפס קול בקלטת הרביעית בשילוב רעש לבן:                                       משיכת זוגיות עם רעש לבן

 

יש לקרוא לפני ההאזנה:

מומלץ להאזין למוזיקה בינוראלית עם אוזניות גדולות שמכסות את כל האוזן, גם בגלל האיכות וגם כי זה חוסם לרוב רעשים מבחוץ.
אין להאזין למוזיקה עם תדר בינורלי (Brain wave entrainment) עם אוזניות במקרים הבאים:
1) אם אתם סובלים מאפילפסיה או סוגי התקפים דומים.
2) אם יש לכם הפרעה נפשית ידועה.
3) אם אתן בהריון.
4) אם יש לכם קוצב לב.
5) אם יש לכם רגישות גבוהה לאור.
6) אם אתם תחת השפעת תרופות או סמים.
7) 30 דקות לפני שמפעילים ציוד כבד או רכב.
8) 30 דקות לפני ביצוע פעולה שבה אתם יכולים לסכן עצמכם או אחרים.
9) מתחת לגיל 17.

איך להפיק את המיטב מהקלטות למשיכת זוגיות

מסרים תת הכרתיים, נועדו לחזק את הכוונה המודעת שלכם, לשנות דפוסי חשיבה ישנים שאינם משרתים אתכם, ולהטביע דפוסים חדשים שיעבדו למענכם. על מנת להפיק את המיטב מההקשבה, עליכם לערב גם את החלק המודע שלכם על מנת שיחזק את ההטבעה בתת מודע.

1) קבעו את כוונתכםמשיכת זוגיותלפני שאתם מתחילים לעבוד עם המסרים חשוב מאוד שתקבעו את כוונתכם בצורה ברורה. כשאתם רוצים למשוך זוגיות בוגרת יציבה ונכונה עבורכם, חשוב שתגדירו קודם מי הוא אותו בן או בת זוג שאתם מבקשים למשוך. לפני ההאזנה, רישמו לפניכם בפירוט רב ככול הניתן, מיהו בן או בת הזוג שאתם רוצים: מה טווח הגילאים, העיסוק, התכונות והכישורים, תחומי העניין והמראה החיצוני שלו/ה. תארו גם איך נראית מערכת היחסים, מה משותף בינכם, מה אתם אוהבים לעשות יחד, על מה אתם מדברים, מה אתם מרגישים וכד'.

2ׂ) תרגלו הקשבה אקטיבית פעם ביום. שבו או שיכבו בנוחות, תרגיעו את הגוף ואת המחשבות ותאזינו לקלטת בקשב לפחות פעם אחת ביום, משך 20 דקות. מומלץ לתרגל את ההקשבה האקטיבית עם אוזניות, עם הקלטת שמכילה את תדר הנשמה התאומה (בתנאי שמותר לכם להאזין לתדר בינוראלי).
בזמן ההאזנה, אתם יכולים לעשות שני דברים:
** לתרגל מדיטציה שקטה בהרפיה – ללא מחשבות.
** לתרגל ויזואליזציה: נסו לדמיין מה תהייה תחושתכם, כאשר תשיגו את המטרה שלשמה התחלתם להאזין. איך זה מרגיש להיות עם בן/ת הזוג הנכון עבורכם? דמיינו את התחושה, את המגע, הריח והצליל, דמיינו איך זה נראה, מה אתם עושים יחד? איך אתם מרגישים יחד? איך אנשים סביבכם מגיבים? חדדו את התחושות הללו, השתעשעו איתן בדמיון ונסו לשהות כמה שיותר זמן בתוך האנרגיה הזו, במהלך ההקשבה.

3) תרגלו הקשבה פאסיבית – הקשיבו לקלטות ברקע כל יום, כול היום והלילה, לפחות במהלך 21 הימים הראשונים, או במקרים שאין שינוי – משך 90 ימים. לאחר מכן תוכלו להקשיב מידי פעם כשתחושו בצורך. הניחו לקלטות להתנגן ברקע כשאתם בבית, עובדים, מבשלים מתאמנים או  צופים בטלוויזיה. חזרתיות היא המפתח והמוח שלכם יקלוט את הסוגסטיות גם אם אינכם מודעים להן.

4) האזינו לקלטת המסרים הגלויים פעם בשבוע, וכך תשלבו את עבודת המוח המודע עם תת המודע. יתכן שתוך האזנה לקלטות הגלויות, תחושו התנגדות כלפי משפטים מסוימים, לכן מומלץ להאזין להן רק כשאתם מרגישים טוב עם עצמכם, בתחום בו התמקדתם. הסוגסטיות הגלויות יתנו לכם אינדיקציה, שתראה לכם כיצד המסרים הסמויים עובדים, כשעם הזמן תוכלו לחוש כיצד ההתנגדויות שלכם בהאזנה להצהרות הגלויות מתמוססות, וקל לכם יותר לקבל את ההצהרות – גם ברמה מודעת.

5) שימרו על מיקוד – גם אם יש לכם נושאים רבים שאתם מעוניינים לטפל בהם ואינכם יודעים איפה להתחיל, התחילו תמיד בנושא אחד, רצוי זה שחשוב לכם ביותר. הרעיון הוא להתמקד בכל תקופה בנושא יחודי, כי הפוקוס שלנו חיוני ביצירת המציאות ובבניית תבניות החשיבה החדשות.

6) האזינו בזמן שינה – הרבה אנשים שמחים להירדם עם צלילי מוזיקה רגועים או צלילים מהטבע,  ומשתמשים בקלטות המסרים הסאבלימינלים בזמן השינה. האזנה תוך שינה היא אפקטיבית במיוחד כי האינפורמציה עוברת ללא הפרעה לתת המודע, ואתם מרויחים 8 שעות של עבודה עצמית.

7) היו עירניים לשינויים ותחגגו כל שינוי – השינויים שנוצרים בעזרת המסרים הסאבלימינלים הם מעודנים ובאים מבפנים, לכן יתכן שבתחילה אפילו לא תשימו לב שמשהו השתנה. פעמים רבות אנשים אחרים בסביבה שלכם, הם אלו שישקפו לכם שהשתנתם אז שימו לב במיוחד למחמאות ולפיטבקים שאתם מקבלים מהסביבה וכשהבחנתם בשינוי, תדאגו לציין זאת, להתגאות בעצמכם ואף "לחגוג" כל שינוי – ובכך לעזור להטמיע אותו.

רינת ידלין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *