איזון הצ'אקרות עם קערות קריסטל ומסרים חיובים – לנשים

פוסט איזון הצ'אקרות עם קערות קריסטל ומסרים חיובים – לנשים

לעורר את הצ'אקרות לנשים: פתיחה ואיזון של שבעת מרכזי האנרגיה בגוף ב- 35 דקות ליום

הצ'אקרות הן שבעה מרכזים אנרגטים בגוף האדם, וניתן לדמיין אותן כספיראלות הנמצאות ברטט תמידי כלומר מסתובבות ללא הפסק – כשלכול אחת מהן צבע יחודי משלה. הן מהוות שער או פורטל לכניסה ויציאה של אנרגיה מהגופים שלנו לשדה המאוחד בסביבתנו, והן הדרך שלנו לתקשר עם אותו שדה. כשהמרכזים הללו נחסמים מסיבות שונות, או שאינם פועלים בצורה אופטימלית, יש לכך השפעה על על הגוף הפיזי, המנטלי, הרגשי והאתרי שלנו, ומסיבה זו, יש חשיבות גדולה לפתוח ולאזן אותן על בסיס יומי, כדי לאפשר את הזרימה החופשית של אנרגיית החיים בתוכנו.

ניגון קערות קריסטל או קערות טיבטיות

קערות קריסטל, הנקראות גם 'קערות טיבטיות' על שם מקורן, הן מדיום עתיק יומין של ריפוי בסאונד, הנמצא בשימוש כבר אלפי שנים בתרבויות המזרח, ומוצאו מהרי ההימלאיה. המנעד העשיר שלהן, משפיע על המוח ומשנה את התדר של המאזין ושל השדה המגנטי הסובב אותו, והצליל המופק מהן משמש כממריץ ומרפא עבור אברי הגוף השונים, ואף ידוע כמיצר מצבי תודעה שונים דרך גלי המוח והשפעת תדרי הצליל על תאי הגוף הפיזי.

הקערות הטיבטיות (Tibetan singing bowls), עשויות מקריסטל קוורץ או מברונזה המיועדת לפעמונים, מה שהופך אותן לתיבות תהודה מושלמות המיועדות להפיק צליל מתמשך. הצלילים המופקים על ידי הקערות, מתמשכים ועולים ויורדים בשל צורת הנגינה המיוחדת, ונשמעים לא רק על ידי האוזן אלא גם באמצעות חיישנים של שמיעה המפוזרים בגוף, ואנו יכולים ממש "לחוש" את הצליל שלהם רוטט בתוך גופנו. חלק מהטונים הללו, מעוררים את מרכזי האנרגיה או הצ'אקרות בגוף הפיזי, כמו גם אברים או מערכות אחרות בגוף הפיזי.

מה מכיל המוצר לאיזון צ'אקרות לנשים:

הרצועות הבאות מיועדות לאיזון ופתיחה של הצ'אקרות והן מכילות את הצלילים היחודים של קערות הקריסטל לכול אחת המהצ'אקרות על פי המסורת הטיבטית, בשילוב מוזיקה יחודית לכול צ'קרה או לחילופין בליווי של קולות קסומים מהטבע.
כול רצועה מחולקת ל- 7 חלקים שווים בני 5 דקות כול אחד, כשהיא מתחילה מצ'אקרת הבסיס ומסיימת ב צ'אקרת הכתר. סך הכול 35 דקות של תרגול, שמטרתו לעורר את אנרגיית הקונדליני בגוף ולפתוח את מרכזי האנרגיה.

כדי להעצים את האפקט – על גבי כול אחד משבעת החלקים, מוקלטות הצהרות חיוביות שמתאימות לאותה הצ'אקרה בהתאם לתפקידיה בגוף ובנפש (על פי המסורות העתיקות מהמזרח), כך שניתן לבצע את התרגול כמדיטציה פעילה כשהמוח המודע מפנים את ההצהרות העוצמתיות ובונה בהן אמון.צ'אקרות

אם תעדיפי להאזין לצלילים בלבד ולנקות את המוח, תקבלי גם את הגירסה הסאבלימינלית, שכוללת את אותן ההצהרות העוצמתיות כשהן מוחלשות באופן שרק תת המודע יאזין להן.
בתחילת כול צ'אקרה (או כול 5 דקות) – תשמעי את הגונג של קערת הקריסטל (המתמשך לאורך המקטע כולו)  ואת ההכרזה על שם הצ'אקרה – כדי שתוכלי למקד את המודעות שלך בה.

כול הרצועות מכילות שכבה נוספת של מסרים סאבלימינלים כללים להתרגעות והעלאת התדר, המוקלטים לכול לאורך כול הרצועה.

המסרים הם:

הנשימה שלי יציבה ועמוקה
אני מחוברת לאני הפנימי שלי
אני שקטה משוחררת ורגועה
הגוף שלי חזק ומלא עוצמה
אני מקבלת את כול הטוב לחיי
אני מלאה באנרגיה חיובית
הצ'אקרות שלי פתוחות והאנרגיה זורמת בהן בחופשיות

מה תקבלי בחבילה?

שתי רצועות של הצהרות סאבלימינל לצ'אקרות עם שני סוגי פסקול:
1. ניגון על קערות קריסטל כשברקע מוזיקה יחודית לכול מקטע, הצהרות חיוביות יחודיות לכול צ'אקרה, המוקלטות כמסרים סאבלימינלים ושכבה נוספת של מסרים סאבלימינלים להתרגעות והעלאת התדר.
2. ניגון על קערות קריסטל כשברקע קולות של פיקניק בטבע, ציוץ ציפורים ונהר מים זורמים, הצהרות חיוביות יחודיות לכול צ'אקרה המוקלטות כמסרים סאבלימינלים, ושכבה נוספת של מסרים סאבלימינלים להתרגעות והעלאת התדר.

דוגמא להאזנה מסרים סאבלימינלים עם מוזיקה (צ'אקרת השורש):         איזון צ'אקרות סאבלימינלים עם מוזיקה

דוגמא להאזנה מסרים סאבלימינלים עם קולות בטבע (צ'אקרת השורש):   איזון צ'אקרות סאבלימינלים עם קולות בטבע

שתי רצועות של מדיטציה פעילה הכוללת האזנה למסרים המעצימים עם שני סוגי פסקול:
1.הצהרות חיוביות יחודיות לכול צ'אקרה המוקלטות כמדיטציה פעילה כשברקע מוזיקה יחודית לכול מקטע, ניגון על קערות קריסטל, ושכבה נוספת של מסרים סאבלימינלים להתרגעות והעלאת התדר.
2. הצהרות חיוביות יחודיות לכול צ'אקרה המוקלטות כמדיטציה פעילה כשברקע קולות פיקניק בטבע, ניגון על קערות קריסטל, ושכבה נוספת של מסרים סאבלימינלים להתרגעות והעלאת התדר.

דוגמא מתוך המדיטציה הפעילה עם מוזיקה – לעורר את צ'אקרת הלב:

דוגמא מתוך המדיטציה הפעילה עם קולות בטבע – לעורר את צ'אקרת העין השלישית:

בונוס: שתי רצועות של אימון גלי מוח לאיזון הצ'אקרות:

1. מוזיקה "חללית" מדיטטיבית עם טונים בינוראלים ואיזוכרונים לפתיחת הצ'אקרות (35 דק' – רצוי להאזין עם אוזניות).
2. שירת מקהלה עם טונים בינוראלים ואיזוכרונים לפתיחת הצ'אקרות (35 דק' – רצוי להאזין עם אוזניות).

דוגמא להאזנה מהרצועה לאיזון צ'אקרות עם מוזיקה חללית:                  איזון צ'אקרות עם מוזיקה חללית ונעימת חליל

דוגמאה להאזנה מהרצועה לאיזון צ'אקרות עם שירת מקהלה:                איזון צ'אקרות עם מוזיקה ושירת מקהלה

איך להאזין לרצועות איזון הצ'אקרות?

כדי להפיק את המיטב מכול אחת מהרצועות, שבי או שכבי במקום נוח ותדאגי שלא יפריעו לך למשך 35 דקות. רצוי שתפני לך זמן מוגדר, ועם את מתרגלת את המדיטציה על בסיס יומי, עדיף שזה יהיה בשעה קבועה פחות או יותר, כדי להרגיל את המוח. שימי את הקלטת ברקע ותקשיבי לצליל הקריסטל שמתלווה ברקע של כול צ'אקרה.

הרצועות מתחילות בצ'אקרת הבסיס ומסתיימות בצ'אקרת הכתר ונמשכות 5 דקות לכול צ'אקרה. גם אם בחרת להאזין לקלטת עם הרצועות הסאבלימינליות, בתחילת כול צ'אקרה תשמעי את שם הצ'אקרה ותוכלי להעביר את המודעות שלך אליה. בתחילת כול מקטע, תשמעי פעמון קריסטל,  וממנו תנועי עם הצליל כשאת חשה אותו בגופך, נע בעיגולים ומתפשט באזור של אותה הצ'אקרה בגוף. דמי את הצ'אקרות כספיראלה המפיצה אור בתוך גופך ואפשרי לאור לצאת מגופך מאותה הצ'אקרה ולהתפשט בחלל.

כנסו כאן לדף עבור גברים

רינת ידלין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *